PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد تمدید سرور در هتزنر

enable
August 4th, 2021, 17:11
باسلام به همه دوستان

من دوتا سرور پیش یکی از هاستینگ ها دارم که تاریخ سر رسید یکیشون 12 میلادی هست و یکیش 24 میلادی
یک پنل وریفای شده دارم که در پروفایلش درج شده 22 میلادی هر ماه تاریخ سر رسید سرور است.
من درخواست کد انتقال کردم تا سرورهامو روی پنل خودم داشته باشم

سوالی که دارم اینه. باتوجه به اینکه الان 4 میلادی هست و 8 روز دیگه تمدید یکی از سرورهام هست. اگر من سرور رو در روز 12 میلادی تمدید کنم و بعد کد انتقال رو بگیرم و ببرم روی پنل خودم. ایا باز باید 22 میلادی (10 روز بعدش) که تاریخ سر رسید پنل خودم هست تمدید کنم؟

لطفا دوستانی که مطلع هستند و در این مسائل تجربه دارن راهنمایی کنن تکلیف چیه و بهترین کار چیه

تشکر.

webhostyab
August 4th, 2021, 18:21
سلام روز بخیر

سرور رو چون تو پنل قبلی تمدید کردید و انتقال میدید به پنل جدید دیگه نیازی به تمدید نداره

ولی از ماه بعد تمام فاکتور هارو باید تو یه تاریخ پرداخت کنید.

enable
August 4th, 2021, 19:11
سلام روز بخیر

سرور رو چون تو پنل قبلی تمدید کردید و انتقال میدید به پنل جدید دیگه نیازی به تمدید نداره

ولی از ماه بعد تمام فاکتور هارو باید تو یه تاریخ پرداخت کنید.

سلام. خیلی ممنون بابت پاسخ شما. جسارتا شما مطمئن هستید از این موضوع و من خیالم راحت باشه؟

demonvictor
August 10th, 2021, 12:08
سلام. خیلی ممنون بابت پاسخ شما. جسارتا شما مطمئن هستید از این موضوع و من خیالم راحت باشه؟

ببینین پنل شما تو هتزنر، تاریخ مالی داره. یعنی اگر شما همین امروز هم سرورتون رو منتقل کنین، سررسید شما تو همون ده روز بعدش میاد. اما این وسط شما ده روز سود نکردین. صورتحساب که زده میشه، به ازای این ده روز اضافه میشه به سرویستون.
از اونطرف وقتی که اونور تمدید کنین بعد بیایین اینور، در تاریخ مالی پنلتون، صورتحساب ایجاد میشه. اما این نیستش که یک ماه کامل براتون در نظر گرفته بشه. یک صورتحساب با مبلغ فرضا ۴ یورو ایجاد میشه که در ازای همین ده روز هستش.
بنابراین، تاریخ مالی پنلتون باعث نمیشه که در صورت انتقال یک ماه رو تکراری پرداخت کنین یا یک ماه رو بتونین جلو بیفتین.

من در دوحالت انتقال در قبل و بعد از سررسید فعلی و تاریخ مالی پنلتون، توضیح دادم. انشالله که کمک کننده باشه.
ضمن اینکه این موضوع ممکنه نسبت به قبل تغییر کرده باشه. به هرحال امیدوارم همچنان این شرایط پرداخت ثابت مونده باشه نسبت به قبل.