PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : cpanel یا ویندوز؟؟

ahwaziha
March 4th, 2011, 17:27
سلام خواستم بدونم به نظر شما سی پنل بهتره یا ویندوز؟؟ و تفاوتشون چیه؟ که یکی رو بهتر از دیگری می کنه؟:55:

amirHoseein
March 4th, 2011, 17:55
سلام خواستم بدونم به نظر شما سی پنل بهتره یا ویندوز؟؟ و تفاوتشون چیه؟ که یکی رو بهتر از دیگری می کنه؟:55:

سی پنل یه سیستم مدیریت هاستینگ هست که برای لینوکس نوشته شده
ویندوز خودش یک سیستم عامل هست

goldcom
March 29th, 2011, 11:26
منظورشون اینه که سیستم لینوکس بهتره یا ویندوز !
اصولا من خودم ویندوز رو برای هاستینگ ترجیح میدم

exactserver
April 5th, 2011, 00:52
منم با ویندوز برای میزبانی وب موافقم. ویندوز برای بحث هاستینگ امکانات بهتری رو میده.

HyperServer
April 5th, 2011, 12:45
دوست عزیز ....کاملا بستگی به کاربرد و نیاز شما داره که کدم براتون بهتره....اگر برای میزبانی سایت مثلا زبان asp نباز دارید قطعا ویندوز...ولی اگر مثلا php شاید 99% لینوکس

znhost
April 5th, 2011, 13:19
دوست عزیز ....کاملا بستگی به کاربرد و نیاز شما داره که کدم براتون بهتره....اگر برای میزبانی سایت مثلا زبان asp نباز دارید قطعا ویندوز...ولی اگر مثلا php شاید 99% لینوکس
تایید میشه. این دو تا سیستم عامل فرقشون فقط در این هست . بیشتر سایت ها روی لینوکس میزبانی میشن و این دلیلش بخاطر وجود cms های مختلف و رایگان که با php نوشته شده اند، هستش.

goldcom
April 5th, 2011, 14:06
خوب روی هاست ویندوز هم php ساپورت میشه!

HyperServer
April 8th, 2011, 09:56
خوب روی هاست ویندوز هم php ساپورت میشه!
بله ساپورت میشه...ولی آیا سرور ویندوز مثل لینوکس پایدار هست؟...آیا برای به روززسانی CORE سیستم عامل مثل لینوکس می تونه قابلیت reboot-less رو داشته باشه؟

boorsekala
April 11th, 2011, 08:49
سرورهای لینوکس ارزان تر از ویندوز هستند.
سرورهای ویندوز قابلیت اجرای برنامه های کاربردی و کار با پورت هارو دارن اما برنامه های exe شما در لینوکس کار نمی کند
اصولا win32 و اونایی که با c# c++ برنامه های کاربردی می نویسن نیاز به ویندوز دارند
اما اگه منظورت اینه که سی پنل بهتره یا plesk من میگم اگه ماهانه 20 هزار هزینه کنی سی پنل بهتره راحت تره
جایی دیدم نال شده سی پنل رو البته چون اجراش نکردم تقینا نمی دونم داستان چیه
برو به سمت لینوکس با سرورهای ارزان
در خدمتیم