PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوتا dns

VitoBox
July 12th, 2021, 14:12
سلام من دوتا سرور دارم که روشون سی پنل نصب هستش
یعنی بعنوان مثال dns
ns1.google.com
ns2.google.com

و سرور دومم dns هاش
ns45.google.com
ns46.google.com
هستش

یه سرور ایران هستش یه سرور هلند

من چیکار کنم که اونایی که از سرور ایران هاست دادم dns هاشون رو واسه ایران رو ست کردن بیاره و اونایی که هنلد گرفتن از روی سرور هنلد بخونه dns ها

چون وقتی dns دامین رو روی فقط ns45.google.com و ns46.google.com ست میکنم دیگه واسه ایران کار نمیکنه

SaeedFazlollahzadeh
July 12th, 2021, 17:01
یعنی بعنوان مثال dns
ns1.google.com
ns2.google.com

و سرور دومم dns هاش
ns45.google.com
ns46.google.com
هستش

من چیکار کنم که اونایی که از سرور ایران هاست دادم dns هاشون رو واسه ایران رو ست کردن بیاره و اونایی که هنلد گرفتن از روی سرور هنلد بخونه dns ها

چون وقتی dns دامین رو روی فقط ns45.google.com و ns46.google.com ست میکنم دیگه واسه ایران کار نمیکنه
سلام

می تونید DNS Cluster سی پنل رو فعال کنید.
در این خصوص مطالعه بیشتری کنید و دی ان اس کلاستر راه اندازی کنید به نظرم راهکار خوبی براتون میتونه باشه

gharibion
July 12th, 2021, 22:33
یعنی بعنوان مثال dns
ns1.google.com
ns2.google.com

و سرور دومم dns هاش
ns45.google.com
ns46.google.com
هستش

سلام،

dns ها به طور مجزا باید به صورت صحیح کار کنند. اگر ns45 و ns46 برای سرور ایران شما هست و کاربر با تنظیم کردنش سایت همچنان باز نمیشه، مشکل در dns وجود داره که باید بررسی و رفع بشه.

hamra
July 13th, 2021, 14:30
شما باید رکورد ها تون روبرسی کنید - در تنظیمات رکورد مشکل دارید جایی که سایت ها لود نمیشن