PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ضبط و ریکورد صفحه نمایش در سرور مجازی vps : مشکل در ریکورد کلاس آنلاین

sajadhasha
July 8th, 2021, 08:43
سلام
بخاطر قطع شدن یهویی برقا میخام سرور بگیرم کارگاه هایی که انلاین شرکت میکنم و با سرور ضبط بکنم
حالا امروز از یکی از ارايه دهنده های سرور مجازی یا همون vps تماس گرفتم تا امتحانی سرور بده تا نرم افزارارو تست بکنم ببینم میشه وقتی داخل سرور نیستم از کلاس ضبط کنه یا نه
تعداد زیادی از نرم افزارارو تست کردم ولی همشون وقتی که از سرور خارج میشم ضبط نمیکنن
حالا نمیدونم مشکل از سرویس دهنده است یا نرم افزارا
خودش میگفت که قبلا یکی این شکلی کلاسای سایت آموزشی لیندا رو ضبط میکرده
حالا از دوستان تقاضا دارم اگه میشه و اطلاعی در این زمینه دارن به من کمک کنن
چون وقتی ریکورد میزنم و از سرور در میام
وارد میشم که فایل ضبط شده رو ببینم ُ صفحه روا از اون تایمی که از سرور خارج شدم مشکی نشون میده و نمیاره
بنظر اساتید مشکلمو چطوری میتونم حل بکنم؟
ممنون و سپاس از دوستانی که کمک میکنن

SaeedFazlollahzadeh
July 8th, 2021, 19:50
سلام
بخاطر قطع شدن یهویی برقا میخام سرور بگیرم کارگاه هایی که انلاین شرکت میکنم و با سرور ضبط بکنم
حالا امروز از یکی از ارايه دهنده های سرور مجازی یا همون vps تماس گرفتم تا امتحانی سرور بده تا نرم افزارارو تست بکنم ببینم میشه وقتی داخل سرور نیستم از کلاس ضبط کنه یا نه
تعداد زیادی از نرم افزارارو تست کردم ولی همشون وقتی که از سرور خارج میشم ضبط نمیکنن
حالا نمیدونم مشکل از سرویس دهنده است یا نرم افزارا
خودش میگفت که قبلا یکی این شکلی کلاسای سایت آموزشی لیندا رو ضبط میکرده
حالا از دوستان تقاضا دارم اگه میشه و اطلاعی در این زمینه دارن به من کمک کنن
چون وقتی ریکورد میزنم و از سرور در میام
وارد میشم که فایل ضبط شده رو ببینم ُ صفحه روا از اون تایمی که از سرور خارج شدم مشکی نشون میده و نمیاره
بنظر اساتید مشکلمو چطوری میتونم حل بکنم؟
ممنون و سپاس از دوستانی که کمک میکنن
سلام
روی سرور تست نکردم اما نرم افزار bandicam رو هم تست کنید. البته نسخه رایگانش تا ۱۰ یا ۱۵ دقیقه رو رکورد می کنه و یه تست کنید اگر که بدون مشکل بود کرک کنید