PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اموزش انتقال سایت و نمایندگی در دایرکتری

kovelm
July 10th, 2009, 09:56
سلام

میخواستم ببینم اگر بخوام یک سایتی که دارای کنترل پنل دایرکت ادمین است به سرور خودم منتقل کنم یعنی بیارم مشتری خودم کن چطور سایتشو که تنها یک اکانت معمولی دایرکت ادمین برای مشتریان است انتقال بدم از چه قسمت و چطوری

همین اموزش برای ریسلر هم بدید

Vahid
July 10th, 2009, 09:57
عزیر من این دایرکت ادمین هست
دایرکتری چیه دیگه؟

kovelm
July 10th, 2009, 11:44
سلام
دوستان اگه میشه یکم سریعتر پاسخ بدید امروز لازم دارم

Nikihost
July 10th, 2009, 12:42
سلام

میخواستم ببینم اگر بخوام یک سایتی که دارای کنترل پنل دایرکت ادمین است به سرور خودم منتقل کنم یعنی بیارم مشتری خودم کن چطور سایتشو که تنها یک اکانت معمولی دایرکت ادمین برای مشتریان است انتقال بدم از چه قسمت و چطوری

همین اموزش برای ریسلر هم بدید
امیدوارم اصل مطلبتون را متوجه شده باشم.
شما باید لینک بک اپتون را در این مسیر Wgetکنید /home/admin/admin_backups بعد از پنل دایرکت ادمین از Admin Backup/Transfer و بخش Restore Backup یوزرتون را تیک کنید و submit را بزنید چند لحظه بعد ریستور میکند و پیغامی به Message System شما میاد که یوزر شما با موفقیت ریستور شده است:)

kovelm
July 10th, 2009, 12:52
سلام

ببینید منظور من اینه.

سرور قبلی قبلی که مشتری روش هست یوزر =1
سرور جدید سرور خودم من که مشتری ام خواسته سایتش را از شماره 1 بیارم به این =2

کاربر من اومده میگه سایت منو از سرور 1 بیار روی 2 اگه راهش چیزی که در توضیح گفتید لطفا کمی روشن تر بیان کنید چون فکر نکنم در پنل کاربری معمولی بک اپ باشه

Sajad
July 10th, 2009, 13:12
دوست عزيز چندين و چند تاپيك در اين مورد زديد و دوستان راهنمايي كردن. اگر واقعا متوجه نميشيد بديد به يكي از دوستان كه اطلاع دارند براتون انجام بدن. من تو چند تاپيك گذشته كامل اين موضوع رو براي شما توضيح دادم.
(البته چون به نام كاربري دقت نكردم شايد شما نبوده باشيد، جسارت نشه ولي در كل توضيح داده شده)

kovelm
July 10th, 2009, 17:18
اقای طاهر نزاد من همیشه هر وقت مشکلی برام پیش میاد تاپیک میزنم یادم نیست قبلا این موضوع را پرسیده باشم تنها موضوع مشابه این موضوع که مال منه موضوع ترانسفر و بک اپ از سرور اما این موضوع مربوط به اکانت و نمایندگی؟
از شما هم ممنون تا الان پاسخ دادید.