PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا ميشه فقط واسه 2 يا 3 روز تو گوگل تبليغ کرد؟

nightman
March 3rd, 2011, 16:59
سلام
من ميخواستم بدونم اگه ما سايتی داشته باشيم که
مداوم مجبور باشيم دامنه اون رو عوض کنيم چطور ميتونيم تو گوگل
تبليغ کنيم و چقدر در مياد واسم؟
در حال حاضر 2 تا سايت فقط واسه اون کلمه اي که من ميخوام تبليغاتشون ميآد تو گوگل

---
March 3rd, 2011, 17:31
سلام

مشکلی در رابطه با تغییر دامین یا کیورد وجود ندارد برای اطلاعات بیشتر می تونید با بنده تماس بگیرید

Woshka
March 3rd, 2011, 18:34
هرچه دامنتون جدید تر باشه باید پول بیشتری توی گوگل براش بدید

Metalik
March 3rd, 2011, 18:53
تبلیغات در گوگل به صورت روزانه یا ماهیانه یا مدت دار نیست
به صورت اعتباریه
هر چقدر اعتبار داشته باشید طول می کشه

maroofi
March 3rd, 2011, 19:00
شما یک پک رو میخرین و به ازای هر کلیک از اون پک کسر میشه
مثلا هر کلیک ده سنت حساب میشه و اگر حسابتون رو 100 دلار شارژ کرده باشید از این حساب به ازای هر کلیک مثلا 10 سنت کسر میکنه.
به نظرم تبلیغات در گوگل برای کسی که میدونه دامینش از بین میره عاقلانه نیست.
شما میبایست راه بهتری پیدا کنید.
و اون هم سیاست مویرگی هستش.
شما باید اول قانونی کار کنید و بعدش بصورت مویرگی داخل انجمنها و یا بصورت خبرنامه لینکهای مورد دار رو به ملت ارائه بدید.
اگر هم میخواهید بحث کنید و بحثهای مورد دار میخواهید انجام بدهید بهتره که اصلا بیخیال دامین بشوید چون فایده نداره امروز اینو میزنند فردا یکی دیگه رو .
و بازدیدکننده هم نمیتونه متعاقبا به خاطر شما وقتشو حروم کنه و هروز بره ایمیلشو چک کنه که ادرس جدید رو بگیره. عاقلانه نیست !
پس فقط یک راه می مونه که وی پی ان مجانی برای دوستاتون در نظر بگیرید مثل سایت منحوس رادیو فردا. و با یک دامین شناخته شده کار کنید و خرجی که میخواهید صرف دامنه و تبلیغات در گوگل بکنید برید وی پی ان به ملت بدید.

موفق باشید.

قزوین هاست
March 3rd, 2011, 19:36
به اندازه ای که شارژ می کنید تبلیغ می شود و هر وقت کلیک شود و وارد سایت شما شوند از اعتبار شما کم می شود تا وقتی که اعتبار دارید تبلیغ میشه و بعدش باید کجددا شارژ کنید

ShahroKH
March 3rd, 2011, 20:07
ارزون ترین پک چقدره ؟

m_dg_farari
March 4th, 2011, 16:39
لازم به ذکر هست هیچ کدوم از شرکت های "واقعی" تبلیغات غیر قانونی بخصوص مربوط به سرویسی که شما ارائه میدید.

m_dg_farari
March 4th, 2011, 17:29
تایید میشه
تایید میشه = پست مفید = تشکر و تمام! نیازی به ارسال اسپم نیست دوست من :)