PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قوانین و مجورها در مورد اپ یا سایت موزیک

mniiinm
May 19th, 2021, 14:34
سلام دوستان. من قصد طراحی یه اپ موزیک دارم که دارای موزیک ایرانی و خارجی هست و قراره آرشیو خیلی بزرگی داشته باشه. ولی فقط صوت هست و ویدیو داخلش قرار نمیگیره. میخواستم بدونم شرایط چطوریه ممکنه بت مغروف شدنش بهم گیر بدن؟
آیا موزیک خارجی کلا ممنوعه؟ همچنین قوانین کپی رایت موزیک های داخلی چطور هست؟ و در کل یه چیزی مثل اسپاتیفای در ایران بخواد راه بیوفته گیر میدن؟ و آیا باید با تک تک ناشرهای ایرانی قرارداد بست؟ (با این فرض که من بودجم خوبه و از لحاظ مالی محدودیت زیادی ندارم فعلا)

mehrania
May 20th, 2021, 10:42
موزیک خارجی که قیدشو بزنید چون انقد ریپورت میدن که به سرعت اپ تون از توی مارکت ها حذف میشه ( به جز اینکه کاربرای زیادی داشته باشید و نیازی به جذب کاربر از طریق گوگل پلی و ... نداشته باشید )
موزیک ایرانی هم الان انقدر سایت + کانال تلگرام + ربات تلگرام رایگان + رادیو جوان به صورت دانلود رایگان وجود داره که فکر نکنم کسی جذب اپ شما بشه به جز اینکه بتونید ایده جدیدی معرفی کنید