PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهی واسه ورود به اینترنت ملی چین وجود داره؟

سیدرضا بازیار
May 5th, 2021, 13:59
سلام دوستان

همانطور که اطلاع دارید، اکثر وب سایت های چینی مانند یک شبکه اینترانت هستند که دسترسی به اون سایت ها با اینترنت ممکن نیست

راهی وجود داره که بتونیم وارد اون سیستم بشیم و سایت ها رو مشاهده کنیم؟ مثلا سرور مجازی چین جایی هست که بشه با اون وارد شد؟ یا v+p+n واسه ورود به اون؟

Gameserver.IR
May 5th, 2021, 15:23
با ***gate اوکیه

irplugin.com
May 5th, 2021, 19:54
سلام میتونید vps ویندوزی چین تهیه کنید و از داخلش وی پی... بزنید برای استفاده از اینترانت ملی چین

سیدرضا بازیار
May 6th, 2021, 16:25
سلام میتونید vps ویندوزی چین تهیه کنید و از داخلش وی پی... بزنید برای استفاده از اینترانت ملی چین

خودمم خیلی بهش فکر کردم و همین کار میتونه بهترین راه باشه

دوتا سوال دارم:

۱- از کجا میتونم vps تهیه کنم؟

2- چرا باید داخلش vp+n بزنم؟ مگه سرور مجازی چین به اینترنت داخلی خودشون دسترسی نداره؟

hamra
May 6th, 2021, 18:46
1. یه تاپیک ایجاد کنید کسی موجود داشته باشه ارائه میده
2. این رو بخاطر این گفتن بهتون که هر بار ریموت به ویندوز نشید بلکه به راحتی با یک pptp یا امثال اون روی ویندوزتون یا گوشیتون بهش متصل بشید

موفق باشید

irplugin.com
May 6th, 2021, 22:03
1. یه تاپیک ایجاد کنید کسی موجود داشته باشه ارائه میده
2. این رو بخاطر این گفتن بهتون که هر بار ریموت به ویندوز نشید بلکه به راحتی با یک pptp یا امثال اون روی ویندوزتون یا گوشیتون بهش متصل بشید

موفق باشید

با تشکر از پاسخ های دقیقتون
آقای سیدرضا بازیار جوابتون در همین تاپیک داده شده