PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود نشدن فایل های ووکامرس با دانلود منیجر

raooof
May 3rd, 2021, 19:59
سلام
من محصولاتم رو توی هاست آپلود گذاشتم و لینکش رو توی ووکامرس، وقتی کاربر می زنه برای دانلود فایل با مرور گر دانلود می شه…
و اگه حتی روی لینک کلیک راست کنه و copy location adress رو هم بزنه و ببره توی دانلود منیجر paste کنه باز نمی شه و نمی تونه فایل رو با دانلود منیجر دانلود کنه
هر سه روش دانلود رو هم توی تنظیمات ووکامرس تست کردم فرقی نکرد
ممنون می شم راهنماییم کنید.

soheil.hidd3n
May 4th, 2021, 10:02
سلام
من محصولاتم رو توی هاست آپلود گذاشتم و لینکش رو توی ووکامرس، وقتی کاربر می زنه برای دانلود فایل با مرور گر دانلود می شه…
و اگه حتی روی لینک کلیک راست کنه و copy location adress رو هم بزنه و ببره توی دانلود منیجر paste کنه باز نمی شه و نمی تونه فایل رو با دانلود منیجر دانلود کنه
هر سه روش دانلود رو هم توی تنظیمات ووکامرس تست کردم فرقی نکرد
ممنون می شم راهنماییم کنید.
اگر مشکل از عدم دانلود هست
مسیر چک کنید
site.com/wp-content/uploads/folder/file
بعد اگر مسیر هست دانلود نمیشه از htaccess اجازه دسترسی نمیده

raooof
May 4th, 2021, 13:58
اگر مشکل از عدم دانلود هست
مسیر چک کنید
site.com/wp-content/uploads/folder/file
بعد اگر مسیر هست دانلود نمیشه از htaccess اجازه دسترسی نمیده

تشکر از پاسختون
ولی فایل من در هاست خود سایت نیست در یک هاست جداگانه(هاست دانلود) هست، این مسیری که شما فرمودید دایرکتوری خود وردپرسه...
ممنون می شم اگه اطلاعات بیشتری دارید راهنمایی بفرمایید.

hamra
May 4th, 2021, 17:44
هاست دانلودتون رو بصورت a رکورد متصل کردید به سایتتون یا نه هنوز؟

raooof
May 5th, 2021, 00:30
سلام بله متصل کردم....

- - - Updated - - -

نکته ای که هست اینه که چون لینک دانلود فقط برای کسانی که لاگین کردن تو سایت قابل دانلوده پس قاعدتا وقتی ما لینک سایت رو پیست می کنیم توی idm و بهش می گیم دانلود کن مسلمه که دانلود منیجر ک لاگین نکرده پس اجازه بهش نمی ده لینک رو پیدا کنه...
این استدلالم درسته؟؟؟