PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتک به سایت و استفاده از کلود فلر

amir198
May 2nd, 2021, 22:31
سلام دوستان مدتی هست که سایت من توسط bot net های خارجی مورد حمله قرار میگیره و تو یه لحظه 100 هزار درخواست ارسال میشه به سرور
من واسه ای پی های خارجی js chlenge کلود فلر رو روشن کردم ولی متاسفانه اینطور موتور های جستجو مثل گوگل هم دسترسی ندارن به سایت
میتونین راهنمایی کنین که در صورت گذاشتن js chlenge برای ای پی های خارج چطور میشه کاری کرد که گوگل و سایر موتور های جستجو به سایت دسترسی داشته باشن؟

mehrania
May 3rd, 2021, 13:52
دوست عزیز رنج آی پی های گوگل دربیارید و از کلافلیر بهشون دسترسی کامل بدید

hoka
May 4th, 2021, 11:32
سلام دوستان مدتی هست که سایت من توسط bot net های خارجی مورد حمله قرار میگیره و تو یه لحظه 100 هزار درخواست ارسال میشه به سرور
من واسه ای پی های خارجی js chlenge کلود فلر رو روشن کردم ولی متاسفانه اینطور موتور های جستجو مثل گوگل هم دسترسی ندارن به سایت
میتونین راهنمایی کنین که در صورت گذاشتن js chlenge برای ای پی های خارج چطور میشه کاری کرد که گوگل و سایر موتور های جستجو به سایت دسترسی داشته باشن؟

توی رول ها میتونید بنویسید که چه کسانی دسترسی داشته باشن بدون چلنج . بزنید آی پی های ایران و بات های شناسایی شده بتونن دسترسی داشته باشن بدون چلنچ . اینطوری مشکلتون جل میشه