PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست قدرتمند

Mr.Pouria
April 19th, 2021, 23:46
باعرض سلام خدمت شما ، یک هاست قوی جهت بات تلگرام لازم داشتم...

حداقل منابع مورد نیاز :

Entry Processes : 300
RAM : 3GB
HDD : 4GB
CPU: 2core
I/o : 5Mb/s

Mr.Pouria
April 20th, 2021, 01:23
با سلام و احترام

قابل ارائه هست

هاست پربازدید سی پنل آلمان (https://orderhost.net/client/cart.php?gid=43)

والا بنده نفهمیدم شما کی میتونید ارائه بدید کی نمیتونید ! توی تاپیک میگید داریم میایم بگیریم میگید نداریم ولی داریم کانفینگ میکنیم و تا یک روز دیگه امادس ولی بعد3 روز خبری نیست بعد میایم اعتراض میکنیم که 3 روز معطل کردید طلب کارم میشید که چرا میایم اعتراض میکنیم :|

یاد چند سال پیش افتادم که هاستینگ هایی بودن که اگه تو انجمن اعتراض میکردی بهشون پول و اطلاعاتتت رو گرو میگرفتن و دسترسیت رو مسدود میکردن تا هم حرفت رو پاک بکنی و هم معذرت بخوای !!

webhostyab
April 20th, 2021, 02:07
والا بنده نفهمیدم شما کی میتونید ارائه بدید کی نمیتونید ! توی تاپیک میگید داریم میایم بگیریم میگید نداریم ولی داریم کانفینگ میکنیم و تا یک روز دیگه امادس ولی بعد3 روز خبری نیست بعد میایم اعتراض میکنیم که 3 روز معطل کردید طلب کارم میشید که چرا میایم اعتراض میکنیم :|

یاد چند سال پیش افتادم که هاستینگ هایی بودن که اگه تو انجمن اعتراض میکردی بهشون پول و اطلاعاتتت رو گرو میگرفتن و دسترسیت رو مسدود میکردن تا هم حرفت رو پاک بکنی و هم معذرت بخوای !!

دوست عزیز شما برای ربات میخواستید استفاده کنید که روی این سرور ممنوع بود. دایرکت ادمین گفتیم نیاز دارید گفتید خیر سی پنل!
سی پنل هم که باید کانفیگ میشد.

به هر جال وقتی جایی سرویس ارائه نمیده دیگه این تاپیکارو نمیزنن

Mr.Pouria
April 20th, 2021, 02:18
دوست عزیز شما برای ربات میخواستید استفاده کنید که روی این سرور ممنوع بود. دایرکت ادمین گفتیم نیاز دارید گفتید خیر سی پنل!
سی پنل هم که باید کانفیگ میشد.

به هر جال وقتی جایی سرویس ارائه نمیده دیگه این تاپیکارو نمیزنن

مجدد توی همین تاپیک هم عرض میکنم 3 روز پیش طبق افرتون پیام دادم ولی شما گفتید ربات روی سرور ممنوع هست ! سرور رباتمون رو چون مشتری نداشت جمع کردیم ولی داریم راه اندازی میکنم و فردا راه اندازی میشه ! بنده هم قبول کردم ... فرداش هرچی پیام دادم جواب ندادین تا 12 شب اومدین گفتید دایرکت ادمین داریم اگه بخوای ! بنده گفتم ترجیح سی پنل هست گفتید سرور مشکل لایسنس داره فردا درستش میکنیم ! فرداش باز پیام دادم جواب ندادین و اخر شب اومدین پیام دادین که هنوز اماده نشده و.... رفتید ! امروز هم که بنده اعتراض کردم سر اینکه بنده 3 روز انتظار کشیدم حتی پاسخ درستی هم ارائه نشده بهم طلب کارانه پیام دادین به بنده !

حرفی برای زدن با امثال شما ها نیست مدل های مختلفیش رو توی این انجمن همیشه دیدیم... گروگان گیر ها ، طلب کاران ، تابستانه ها ، حالا هم کرونایی ها ... میگذرد ...

شما نیز نگران تاپیک زدن بنده نباشید هزینه سرور های اینجارو شما قرار نیست بدید