PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد Wi-Fi

IranianServer
March 2nd, 2011, 20:34
سلام خدمت اساتید شبکه.
قصد استفاده از اینترنت بیسم wifi دارم، آیا از Wi-Fi لپ تاپ می تونم استفاده کنم یا حتماً باید از این آنتنهای CPE بگیرم و ازون بیاد تو لپ تاپ ؟

ممنون/.

RezaFH
March 2nd, 2011, 21:00
اگر سرویس دهنده نزدیک شما باشه (فکر کنم حدود 100 تا 500 متر بسته به قدرت دستگاه فرستنده ی سرویس دهنده) و دید مستقیم داشته باشید ، میشه.
در غیر این صورت باید Access Point بگیرید (اگر اشتباه نکنم)

IranianServer
March 2nd, 2011, 21:07
ممنون رضا جان ، فکر نکنم نزدیک باشه یعنی اینقدر نزدیک ، ولی به فکرم رسید وقتی که تا اینجا آنتن میده (محل سکونت من) باید با Wi-Fi لپ تاپ هم کار کنه .
البته جایی خوندم میشه !
راستی اینترنت Wi-Fi با Wireless فرق داره ؟؟

4n0nym0us
March 2nd, 2011, 21:33
اگر قصد استفاده از Wi-Fi در فواصل بیش از حد استاندارد رو دارید، یا باید سیگنال ها رو از سمت فرستنده تقویت کنید، یا در بین راه، AP با دستگاه فرستندتون Bridge کنید.

این راه ها، در سطح خانگی هستند.

sharax
March 2nd, 2011, 23:33
با سلام
وايرلس فركانس هاي مختلفي داره 2.4 و 5.8 كه فكر كنم wifi لب تاپ 2.4 باشه
براي استفاده نيازي به اكسس نيست(اكسس پوينت براي راه اندازي شبكه به كار ميره) يك مودم آلفا كه جديدن هم مود شده بگير و فكر كنم 5.8 هم باشه تا بهتر بتوني از وايرلس استفاده كني
چون اين مودم وايرلس آلفا تا آنتن هاي omni 24dv هم روش تست شده و كار ميكنه و اگر به عنوان مثال 15dv رو روش نصب كني تا 5 كيلومتر اطراف رو راحت مي تونيد دريافت كنيد