PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست پرسرعت ، خوب و بدون قطعی برای ربات های تلگرامی

DEFALT
April 3rd, 2021, 11:31
سلام
من هاست به صورت چند ماهه شاید هم سالانه اگر قیمت منصفانه و خوب باشه میخوام
لطفا کسایی که واقعا سرور برای ربات های تلگرامی قشنگ کانفیگ کردن و واقعا هم جوابگو هست
مثل هاستینگ الانم نباشه که ادعای بزرگترین رباتا رو دارن بعد توش من نمیتونم دو تا ربات ساده ران کنم یا با یه پاکسازی کوچک کلا ربات از کار بیفته یا اصلا کار نکنه ربات ها..
فضا هم 5 گیگ لاقل باشه مهلت تست داشته باشه و بعدش خواهش دارم اگر سرورت جوابگو ربات نیست اینجا آفر نفرست ممنون.
من میگم تست میکنم اگر یک درصد مشکل داشته باشه قبول نمیکنم. چون الان با این هاستینگ که یکساله دارم به مشکل خوردم بخاطر ربات وگرنه از دیگر جهت ها عالی بودن..
لطفا آفرهای 6 ماهه و یکساله ارسال کنید
و ضمنا مثل این هاستینگم نباشه یک تیکت بدم 24 ساعت دیگر جوابمو بده بعد یه در حال بررسی هست چی هست اونو بزنه بعدشم تا 12 ساعت کاری نکنه....!
منتظرم فقط البته بتونم یه لحظه اگر نیاز شد وردپرسم رو این هاست ران کنم ولی مهم برام رباته با بهترین سرعت کار کنن.. vps نمیتونم بخرم بخاطر این گفتم سروری باشه که مخصوص ربات باشه و واقعا سرعت خوب قیمت منصفانه و قطعی خیلی خیلی کم داشته باشه.

irplugin.com
April 3rd, 2021, 14:11
سلام
لطفا کسایی که واقعا سرور برای ربات های تلگرامی قشنگ کانفیگ کردن و واقعا هم جوابگو هست
مثل هاستینگ الانم نباشه که ادعای بزرگترین رباتا رو دارن بعد توش من نمیتونم دو تا ربات ساده ران کنم یا با یه پاکسازی کوچک کلا ربات از کار بیفته یا اصلا کار نکنه ربات ها..
فضا هم 5 گیگ لاقل باشه مهلت تست داشته باشه و بعدش خواهش دارم اگر سرورت جوابگو ربات نیست اینجا آفر نفرست ممنون.
من میگم تست میکنم اگر یک درصد مشکل داشته باشه قبول نمیکنم. چون الان با این هاستینگ که یکساله دارم به مشکل خوردم بخاطر ربات وگرنه از دیگر جهت ها عالی بودن..
و ضمنا مثل این هاستینگم نباشه یک تیکت بدم 24 ساعت دیگر جوابمو بده بعد یه در حال بررسی هست چی هست اونو بزنه بعدشم تا 12 ساعت کاری نکنه....!
منتظرم فقط البته بتونم یه لحظه اگر نیاز شد وردپرسم رو این هاست ران کنم ولی مهم برام رباته با بهترین سرعت کار کنن.. vps نمیتونم بخرم بخاطر این گفتم سروری باشه که مخصوص ربات باشه و واقعا سرعت خوب قیمت منصفانه و قطعی خیلی خیلی کم داشته باشه.

هاست ویژه اقتصادی با کمترین هزینه - قیمت رو براتون درست میکنیم با کد تخفیف

امکانات نامحدود
سرور داخل کشور
آپتایم 99

از وبسایت ما بازدید کنید

www.aziminet.ir

ghasemy50
April 3rd, 2021, 14:55
سلام

سلام وقت بخیر
سرور مخصوص ربات تلگرام داریم با کانفیگ خوب، از دیتاسنتر لیزوب هلند،
سرعت ربات بستگی به خودت رباتتون هم داره ، هم اینکه در چند گروه فعالیت میکنه، هم اینکه سورسش به چه صورت نوشته شده.
در مورد وردپرس اگه فقط برای تست میخواین مشکلی نیست ولی برای اجرای وردپرس باید هاست مخصوص وردپرس تهیه کنین.
به دلایلی امکان ارائه تست نیست ولی میتونین سرعت رو از ربات @speedtestbot مطمئن بشین.
از نظر فضا هم مشکلی نیست قابل ارائه است.
فقط اول باید مصرف رم و سی پی یو رو بدونم تا بتونم بهتون افر بدم. اگر ممکنه این دو مورد رو بفرمائید تا افر رو خدمتتون ارسال کنم.
موفق باشید.

DEFALT
April 3rd, 2021, 17:18
هاست ویژه اقتصادی با کمترین هزینه - قیمت رو براتون درست میکنیم با کد تخفیف

امکانات نامحدود
سرور داخل کشور
آپتایم 99

از وبسایت ما بازدید کنید

www.aziminet.ir

درود ؛

داخل کشور که ربات تلگرام کار نمیکنه!

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر
سرور مخصوص ربات تلگرام داریم با کانفیگ خوب، از دیتاسنتر لیزوب هلند،
سرعت ربات بستگی به خودت رباتتون هم داره ، هم اینکه در چند گروه فعالیت میکنه، هم اینکه سورسش به چه صورت نوشته شده.
در مورد وردپرس اگه فقط برای تست میخواین مشکلی نیست ولی برای اجرای وردپرس باید هاست مخصوص وردپرس تهیه کنین.
به دلایلی امکان ارائه تست نیست ولی میتونین سرعت رو از ربات @speedtestbot مطمئن بشین.
از نظر فضا هم مشکلی نیست قابل ارائه است.
فقط اول باید مصرف رم و سی پی یو رو بدونم تا بتونم بهتون افر بدم. اگر ممکنه این دو مورد رو بفرمائید تا افر رو خدمتتون ارسال کنم.
موفق باشید.

درود

در حدی که کارو راه بندازه چند ماه.. دقیق نمیتونم تخمین بزنم ولی میزان بازدید از ربات و همچنین استفاده ازشون اول چند ماه کم خواهد بود .

ghasemy50
April 3rd, 2021, 17:46
درود

در حدی که کارو راه بندازه چند ماه.. دقیق نمیتونم تخمین بزنم ولی میزان بازدید از ربات و همچنین استفاده ازشون اول چند ماه کم خواهد بود .

مشکلی نیست ، اگر ربات میدلاین نباشه قطعا جوابگو هست، سه روز ضمانت بازگشت وجه هم میدیم خدمتتون جهت اطمینان.
ده درصد تخفیف روی قیمت ها در نظر میگیریم براتون
همچنین تمدید 6 ماهه قیمت رو ضربدر 5.5 و برای تمدید یکساله قیمت رو ضربدر 10 کنین
https://afzoneh-nevis.com/clients/store/telegram-bot-hosting

در نظر داشته باشید، اسم پلن ها، مقدار رم اون پلن هست،
میزان هارد رو براتون 5 گیگ میتونیم در نظر بگیریم، هزینه 10 تومن ماهانه روی هر پلن اضافه میشه.
چون یکم محاسبه اش ممکنه سخت باشه، پلن انتخابی تونو بفرمائید براتون قیمت رو محاسبه و عرض میکنم.
در خدمتیم.

gharibion
April 3rd, 2021, 18:28
سلام

با سلام و احترام،

سرویس هاست بات تلگرام قابل ارائه می باشد.

مشاهده پلن ها و جزئیات سرویس:

https://vatanwebhost.com/telegram-bot-hosting

به جهت دریافت سرویس در ارتباط باشید:

https://vatanwebhost.com/fa