PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ابزار مدیریت ترافیک سرور ابونتو

Mr.Pouria
March 21st, 2021, 18:30
باعرض سلام و تبریک سال نو

دنبال یه ابزار جهت مشاهده پهنای باند مصرفی دانلود و اپلود هستم که ترجیحا دارای آرشیو روزانه / هفتگی / ماهانه هم باشه تا بشه میزان کل مصرف رو مشاهده کرد...

hassanshaikhi
March 22nd, 2021, 00:16
سلام برنامه های خیلی زیادی هست من خودم از برنامه vnstat استفاده میکنم خیلی سبک و کم حجم هست

RoobinaServer
March 22nd, 2021, 03:17
باعرض سلام و تبریک سال نو

دنبال یه ابزار جهت مشاهده پهنای باند مصرفی دانلود و اپلود هستم که ترجیحا دارای آرشیو روزانه / هفتگی / ماهانه هم باشه تا بشه میزان کل مصرف رو مشاهده کرد...

با سلام

میتوانید از سرویس مانیتورینگ مجموعه ما استفاده و به صورت ماهانه اجاره فرمائید : http://client.roobinaserver.ir/cart.php?gid=13

پکیج : "لایسنس سرویس مانیتورینگ روبینا سرور"

در صورت تمایل به تهیه سرویس قبل از اقدام به خرید لطفا از طریق تیکت با بخش مشاوره در ارتباط باشید تا مشکلی در اتصال و استفاده از مانیتورینگ برای سرویس شما نباشد.

سایت اصلی : http://www.Roobinaserver.ir

باتشکر

Mr.Pouria
March 22nd, 2021, 18:07
سلام برنامه های خیلی زیادی هست من خودم از برنامه vnstat استفاده میکنم خیلی سبک و کم حجم هست

تشکر از شما ، یک سوال داشتم rx به معنای دانلود و tx به معنای اپلود هست ؟ ( اپلود = دانلود کاربرا از سرور / دانلود = اپلود کاربرا به سرور )

hassanshaikhi
March 22nd, 2021, 23:35
تشکر از شما ، یک سوال داشتم rx به معنای دانلود و tx به معنای اپلود هست ؟ ( اپلود = دانلود کاربرا از سرور / دانلود = اپلود کاربرا به سرور )
بله درسته

ghasemy50
March 23rd, 2021, 01:34
سلام وقت بخیر
برنامه net speed monitor رو پیشنهاد میکنم ساده و کاربردی هست.
موفق باشید.

Mr.Pouria
March 23rd, 2021, 13:09
سلام وقت بخیر
برنامه net speed monitor رو پیشنهاد میکنم ساده و کاربردی هست.
موفق باشید.
تشکر ولی این برنامه ویندوزی هستش

ULTRAWEB
March 26th, 2021, 04:40
ااینم سبک وبامزس
Monitorix

mantisweb
April 4th, 2021, 12:47
vnSTAT خیلی کاربردی و دقیق عمل میکنه، در عین حال سبکِ