PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تو نیک اگه اطلاعات غلط وارد کنم چی میشه؟

Ehsantile
March 19th, 2021, 21:22
سلام ، بخاطر اینکه نیک حریم شخصی رو تو whois نقص میکنه، میخوام بدونم اگه کارت ملی و مشخصات دیگه رو فیک وارد کنم چی میشه ؟ حداقل راه حلی هست که کسی نتونه بفهه مشخصات صاحبت دامین های نیک رو؟

OMIDTU5
March 19th, 2021, 23:12
سلام ، بخاطر اینکه نیک حریم شخصی رو تو whois نقص میکنه، میخوام بدونم اگه کارت ملی و مشخصات دیگه رو فیک وارد کنم چی میشه ؟ حداقل راه حلی هست که کسی نتونه بفهه مشخصات صاحبت دامین های نیک رو؟

سلام
به فرض اینکه موفق به ثبت دامین با مشخصات فیک بشید اما گاهی برای تمدید دامین کپی کارت ملی میخوان و همچنین برای انتقال و فروش دامین هم به ارسال اسکن مدارک هویتی نیاز خواهید داشت
در صورتی که متوجه جعلی بودن مدارک شوند باید به دفتر اسناد رسمی مراجعه و ضمن تهیه تعهد محضری , اسکن مدارک خودتون رو هم باید ارسال کنید.

reza7023
March 20th, 2021, 00:27
سلام

شما با ارسال مدارک هویتی و تایید مرکز ایرنیک مجاز به ثبت دامین هستید در غیراینصورت دامین ثبت نخواهد شد.
بعد از تایید مدارک میتونید آدرس ، شماره تماس رو که در هویز مشخصه عوض کنید ( فیک بزنید)

MαHDi
March 21st, 2021, 02:09

درود، در صورتی که مشخصات کس دیگه رو کامل (آدرس و موبایل، اسکن کارت ملی) داشته باشین میشه معمولا ...
مگر اینکه متوجه بشن تا به دردسر بیافتین...

P30Tools
March 26th, 2021, 04:18
از شدن شدنی هست ولی خوب بعدها ممکنه به مشکل بر بخورید.