PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدمات پارس پک چطوره ؟

amrdata
March 2nd, 2011, 11:28
سلام
خسته نباشید ( خدا قوت )
من می خوام یک سرور مجازی بخرم اما تو انتخاب شرکت گیج شدم ، شرکت های خیلی معتبر که خیلی خیلی گرونه و برای من نمی صرفه ، اما سایت پارس پک را دیدم که قیمتهاش خوبه اما اطلاعی راجب کیفیت خدمات و پشتیبانی این شرکت نمی دونم
خواستم بدونم خدمات سایت پارس پک چطور ؟
خواهشا چیزی که به ضرر بازار ایشونه تو این تاپیک نگید و برام پیغام خصوصی بفرستید

SaMaN0861
March 2nd, 2011, 11:36
سلام
خسته نباشید ( خدا قوت )
من می خوام یک سرور مجازی بخرم اما تو انتخاب شرکت گیج شدم ، شرکت های خیلی معتبر که خیلی خیلی گرونه و برای من نمی صرفه ، اما سایت پارس پک را دیدم که قیمتهاش خوبه اما اطلاعی راجب کیفیت خدمات و پشتیبانی این شرکت نمی دونم
خواستم بدونم خدمات سایت پارس پک چطور ؟
خواهشا چیزی که به ضرر بازار ایشونه تو این تاپیک نگید و برام پیغام خصوصی بفرستید

101.99% تایید میشه
من سرور داشتم ازشون پشتیبانی عالیه :67:
اگر سرور گرفتی از پارس پک فقط به این نکته توجه کن که فقط تیکت کن چون تلفن فقط برای فروش و ایناست .

song-ir
March 2nd, 2011, 11:58
خوبه ، گدا بازی هم درنمیاره مثل بعضی جاها !

مشکل داشته باشید البته اگه مشکلتون درست حسابی باشه پولو بک میده

m_dg_farari
March 2nd, 2011, 12:39
سرویس دهنده ی خوبی هستند و کلا چون شرکت واقعی هستند تعهد کاری دارن.
ولی سرورهای مجازیشون Self manage هستند و پشتیبانی روی سرور های مجازی (پشتیبانی نرم افزاری) ارائه نمیدن. البته میتونید هزنیه ی منیج که فکر کنم ماهیانه 40 50 تومنه پرداخت کنید سرورتون Fully manage میشه. در کل مثل خیلی های دیگه وقت خودشون رو بی ارزش فرض نمیکنن و برای وقتشون ارزش قائل هستند و مثل همه ی بزرگان دنیا برای سرویس دهی پول میگیرن!

amrdata
March 2nd, 2011, 14:20
سلام
ممنون از همه نظرات خوب شما دوستان و همکاران گل و گلاب
خواهشا افراد دیگه ای هم نظر بدن
amrdata
March 2nd, 2011, 18:44
دوستان خواهشا نطر بدید
فوریه

behrooz_iri
March 2nd, 2011, 20:49
شرکت خوبیه و حرفه ای کار میکنه

amrdata
March 2nd, 2011, 21:47
ممنون از نظرات خوب شما
شما می دونید این شرکت چند تا پرسنل داره منظورم پشتیبان و متخصص
و همچنین از کدوم دیتاسنتر خدمات میگیره

P-CO
March 2nd, 2011, 21:51
تعداد مهم نیست، رسیدگی مهمه!!!

شرکتی که تونسته فناوری سرورهای ابری رو به این کاملی پیاده سازی کنه، مطعناً شرکت حرفه ای هستش...

موفق باشید

amrdata
March 2nd, 2011, 22:07
چرا اتفاقا تعداد هم مهمه
چون اگر پشتیبان و یا ارائه دهنده خدمات یک نفر باشه و در صورت بروز مشکل شخصی (خدای نکرده) نمی تونه جوابگو باشه ولی اگر چند نفر باشه بهتره
من راجب دیتا سنتر ازشون پرسیدم ولی جوابی ندادن و همش گفتن که نمی تونن بگن از چه دیتا سنتری خدمات میگیرن
به نظر شما بدون فهمیدن دیتا سنتر میشه از کسی خدمات گرفت
تا حالا این مدلی ندیده بودم

amrdata
March 3rd, 2011, 08:21
سلام مجدد دوستان کسی نمی دونه پارس پک از کدوم دیتا سنتر سرور میگیره
من که پرسیدم چیزی نگفتن
خواهشا جواب بدین کارم خیلی فوریه

teamnet
March 3rd, 2011, 09:31
البته که خودشون بگن بهتره اما فکر کنم یه دیتاسنتر آلمانی باشه

amrdata
March 3rd, 2011, 10:04
من الان 3 سالی که تو زمینه هاست هستم تا حالا ندیده بودم که کسی اسم دیتاسنترشو نگه
مگه میشه بدون گفتن اسم دیتا سنتر به کسی خدمات داد
من که از شون می خوام سرور بگیرم و هاست ارائه بدم ، به مشتری بگم چی ، بگم نمی دونم سرورم کجاست
آخرشه ...

mdt
March 3rd, 2011, 10:27
سلام،
من به عنوان یکی از دوستان صمیمی یکی از مسئولیت این شرکت، با این شرکت مدتی کار کردم و اصلا راضی نبودم، با اینکه حتی نیازی نبود از تیکت استفاده کنم و به طور مستقیم دسترسی به مسئولین شرکت داشتم.
ما یک vps از این دوستان گرفته بودیم. مشکلات زیادی در ابتدا وجود داشت که به تدریج برطرف می شد، ولی تصمیم ناگهانی شان برای خاموش کردن سرور نقطه عطف همه چیز بود. ابتدا به طور دوستانه گفتیم چرا این کار را می کنید، گفتند که می خواهیم ارتقا بدهیم! گفتیم خب حالا شما که می خواهید این کار را انجام بدهید، vps را خودتان به طور کامل به سرور دیگری منتقل کنید. فرمودند نمی توانیم (که البته همه می دانید منتقل کردن وی پی اس از یک سرور به سرور دیگر کار ساده ای است!) بالاخره متوجه شدیم رفاقت کارگر نیست و تهدیدشان کردیم که اگر تا آخر مدت قرارداد سرویس ندهند از آنها به مراجع قانونی شکایت خواهیم کرد، که مجبور شدند تا آخر مدت قرارداد خدمات دهند.
حالا شما تصور کنید منتقل کردن دستی یک وب سرور ویندوز با پنجاه تا وب سایت فعال با کنترل پنل پلسک چقدر کار می برد (اگر ایده ای ندارید، تقریبا دو هفته تنظیم کردن سرور اختصاصی جدید ما و انتقال وب سایت ها به آن طول کشید، چون کل انتقال دستی انجام شد و پارس پک خم هم به ابرو نیاورد !!!)
من توصیه نمی کنم سرویس از ایشان بگیرید. این مطالب را البته اگر گوگل تولبار دارید، در حاشیه وب سایت ایشان می توانید ببینید.

پ.ن: دوست صمیمی ما در آن شرکت پس از این جریانات از این شرکت خارج شد.

naseri
March 3rd, 2011, 10:59
فکر نمیکنم تو سایتی که همه دارن هاست میفروشن کسی از خدمات هاستینگ دیگه تعریف کنه به نظرم این طور سوالات بیهوده هست شما باید از کسانی که واقعا از این شرکت خدمات گرفتن سوال کنید . نظر شخصی خودم رو هم بگم من الان حدود 2 ماه هست که از این شرمت vps لینوکس گرفتم تو این مدت به سوالات معقول در مدت زمان کوتاهی پاسخ گرفتم نصب vps کمتر از 2 ساعت طول میکشه که حتی شب ها هم با اینکه وظیفه ندارن سرویس رو تحویل میدن فقط مشکلی که وجود داره کاملا وارز ساپورت نیست درسته تا الان مشکلی نداشت ولی تو این مواقع باید بعضی اسکریپت های نال شده رو نصب نکنید مثل vBulletin و whmcs

amrdata
March 3rd, 2011, 11:05
ممنون
من نمی دونم چرا ایشون از گفتن اسم دیتا سنتر خودداری می کنند
شما بدون فهمیدن اسم دیتاسنتر از کسی خدمات می گیرین
شما که می گین از مشتریاشون بپرسم ، ایشون حتی اسم دیتاسنتر را نمی گن تا چه برسه به اینکه اسم مشتریان را بگن

جالبه

SPAM
March 3rd, 2011, 11:23
ممنون
من نمی دونم چرا ایشون از گفتن اسم دیتا سنتر خودداری می کنند
شما بدون فهمیدن اسم دیتاسنتر از کسی خدمات می گیرین
شما که می گین از مشتریاشون بپرسم ، ایشون حتی اسم دیتاسنتر را نمی گن تا چه برسه به اینکه اسم مشتریان را بگن

جالبه

شرکت های خارجی هم اسم مشتری هاشون رو نمیگن حالا بماند که یه سری شرکت ها یا هاست فروش ها اسم مشتری هاشون رو میزارن تو سایت هاشون برای تبلیغ ولی حرفه ای اون هست که حریم مشتری ها حفظ بشه .
درباره دیتا سنتر هم یه ای پی تست ازشون بگیرید بگید میخواهید ببنید ببنید چقدر پینگ داره تو ایران بعد ببنید ای پی مال کدوم دیتا سنتر هست
www.domaintools.com (http://www.domaintools.com)
اینجا میتونید ببنید

دیگه یه سرور ارزون خریدن این حرف ها رو نداره . شرکت ثبت داره . ادرس . تلفن ثابت . تخصص . قیمت مناسب و.... دنبال قاتل بروسلی نباشید بهتره =D>

amrdata
March 3rd, 2011, 11:42
دوست عزیز دنبال قاتل بروسلی نیستم
ایشون حتی آی پی سرور را هم نمیدن

من می خوام روی سروری که می گیرم هاست اشتراکی ارائه بدهم به مشتریان و در این قبال این هاستی که میدم دست مشتری من مسئولم و باید نهایت اطلاعات از شرکتی که می خوام ازش سرور بگیرم را بدست بیارم تا فردا پس فردا اطلاعات مشتریان من به باد نره

irlogo
March 3rd, 2011, 11:58
عمدتا مجازی ها رو روی netdirekt ارائه می کنن

naseri
March 3rd, 2011, 21:05
عمدتا مجازی ها رو روی netdirekt ارائه می کنن

حرف ایشون کاملا درسته البته بعضی از سرور مجازی ها دارای آی پی آمریکا هستند من خودم یه سرور با آی پی آلمان و یه سرور با آی پی آمریکا دارم

amrdata
March 4th, 2011, 10:09
ممنون دوستان ولی خوب برای من سئاله چرا ایشون نمی گن کدام دیتاسنتر
وقتی نگن یعنی من فردا پس فردا هیچ ادعایی نمی تونم کنن
مثلا اگر از آشغالترین دیتا سنتر هم به من بدن و من اعتراض کنم در جواب من میگن که ما به شما نگفتیم کدام دیتا سنتر و اون موقع من حق اعتراض ندارم
اگر اینطوره که شما می گید پس چرا مخفی کاری می کنن

sherman2000
January 10th, 2013, 03:24
من امروز ازشون وی پی اس ایران گرفتم الان 5 ساعت آی پی قطع و پینگ 70% لاست میشه، تیکت هم زدم گفتن الان درست کردیم 5 دقیقه درست شد باز 4 ساعت دیگه آی پی قطع شده، با این وضع روز اول خرید اینجور سرویس میدن وای به حال آینده...

سرور کلود اطلاعات می خواد که ایرانی ها ندارند بعد هم روی یک سرور تا میتونن سرویس میدن بدون در نظر گرفتن کیفیت....

شکایت هم بکنی میگن بار سرور زیاد سرور اختصاصی بگیر...

من خرید از پارس پک اصلاً توصیه نمی کنم

kingcivil
January 17th, 2013, 20:34
پارس پک میشه گفت بدترین هاستینگی بوده میشناسم

حتی بعد از انتقال یک روز هم ازش استفاده نکردم جالب اینه که پول ما رو هم ندادن که اونو به خدا سپردم
اما پشتیبانی ضعیف
بی سوادی محض در پشتیبانی
عدم مسئولیت در خصوص سرور
و . . .
بازم بگم باید اطلاع رسانی کنید تا این نوع شرکتها حق مشتری ها را نخورند
گول فضای ابری و هایبریدی را نخورید

kingcivil
January 17th, 2013, 20:37
در عرض 48 ساعت خودشون نتونستن سرور خودشون را بالا بیارن

این از عجائب روزگار ما در این 10 سال بود ندیده بودیم هاستینگی نتونه سرور خودشو بالا بیاره

پارس پک بدترین هاستینگ و ضعیف ترین پشتیبانی

من ایران سرور ، پرشین تولز ، هاست ایران و . . . . خیلی های دیگه هاستینگ گرفتم اما اینا نابغه هستن دوست دارید پولتون را دور بریزید حتما به پارس پک مراجعه کنید

gharche
June 30th, 2014, 10:20
من از این شرکت یک vps ایران گرفتم که متاسفانه هر دو روز یک بار از دسترس خارج می شد و هیچکدوم از کارشناسانش پاسخگو نبودند

برای همین اقدام به ارسال این پست کردم.

در ضمن هر کس مستندات اون رو هم می خواد موجوده تا ببینید شرکت ضعیف تر از پارس پک وجود داره یا نه !!!

usahost2
June 30th, 2014, 10:32
اول تاریخ تاپیک بخوان بعد اسپم بزن

March 2nd, 2011

mah-man
April 13th, 2015, 08:46
بنظر من اینکه میگن تاپیک زرخاکی حرفی کاملا بی منطقیه الان سال 2011 همه میگن پارس پک به به و چه چه اما 2 سال بعد بدش رو میگن این تاپیک بروز نشه یکی بیاد بر اساس داده 2011 بره از پارس پک خرید کنه خدا رو خوش میاد گوگل هم کاری به این حرفها نداره صفحه رو نشون میده