PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا رفتن پینگ مودم

lo0ord
March 10th, 2021, 00:30
سلاممن یه شبکه دارم که از طریق یه مودم اینترنت رو با لینک وایرلس انتقال دادیم به محل و اونجا روتر میکروتیک و ibs داریم که کاربرا تو شبکه داخلی کانکت میشن و نت دارن. مشکل من از 10 روز پیش شروع شده که مخصوصا بین ساعت 10 تا 12 ظهر پینگ مودم در شبکه می‌ره خیلی بالا و مودم هنگ می‌کنه و اینترنت تایم اوت میده تا یا مودمو باید ریستارت کنم یا روتر میکروتیکو . همه چی هم تست کردم حتی اینترنتو از مودم همراه اول گرفتم و وصل کردم باز مودم 4g هم پینگش می‌ره بالا و باید ریستارت شه . و پهنای اینترنتمم کاربرا استفاده نمیکنن که بگم مشکل از مصرف زیاده .
لطفا هرکس مشکل مشابه داشته بگه خیلی داره اذیت می‌کنه .

irplugin.com
April 3rd, 2021, 21:13
میتونید IP ولید خودتون رو از سایت wimi.com بگیرید و آنرا در قسمت DMZ مودم خودتون کپی کنید. بعد نتیجه رو مشاهده کنید.
با احترام
www.aziminet.ir

farhadhelix
April 4th, 2021, 09:18
سلاممن یه شبکه دارم که از طریق یه مودم اینترنت رو با لینک وایرلس انتقال دادیم به محل و اونجا روتر میکروتیک و ibs داریم که کاربرا تو شبکه داخلی کانکت میشن و نت دارن. مشکل من از 10 روز پیش شروع شده که مخصوصا بین ساعت 10 تا 12 ظهر پینگ مودم در شبکه می‌ره خیلی بالا و مودم هنگ می‌کنه و اینترنت تایم اوت میده تا یا مودمو باید ریستارت کنم یا روتر میکروتیکو . همه چی هم تست کردم حتی اینترنتو از مودم همراه اول گرفتم و وصل کردم باز مودم 4g هم پینگش می‌ره بالا و باید ریستارت شه . و پهنای اینترنتمم کاربرا استفاده نمیکنن که بگم مشکل از مصرف زیاده .
لطفا هرکس مشکل مشابه داشته بگه خیلی داره اذیت می‌کنه .

این مورد به احتمال زیاد به دلیل درگیر شدن منابع مودم هست. باید بررسی بشه

از طریق واتس اپ یا تلگرام در ارتباط باشید در صورت نیاز راهنمایی خواهد شد

NetworkFA
April 4th, 2021, 11:01
لینک وایرلس به چه صورت هست؟