PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از بین موارد زیر کدوم خوبه ؟

mehrania
March 8th, 2021, 14:42
سلام
دوستان بنده برای دسترسی به سایت های مثل باینس ، وب مانی و ... که مربوط به کارم هست مجبورم از قند شکن استفاده کنم 2 سالی از 20 اسپید استفاده میکردم اما 4 ماهه که به شدت پشتیبانی و کیفیتشون افتضاح شده
توی گوگل هم که میزنم ماشاالا سایت برای فروش زیاده ، شما خودتون برای استفاده از سایت های تجاری که به ای پی ایران حساس هستند از چه سرویسی استفاده میکنید که کیفیت خوبی داشته باشه و پیشنهاد میدید ؟

hamra
March 8th, 2021, 14:53
سرور مجازی تهیه کنید با ای پی ثابت

mehrania
March 8th, 2021, 17:27
دوست عزیز سرور مجازی برای من به صرفه نیست چون اولا از کانفیگاش سردرنمیارم بعد از نظر مالی هم به صرفه نیست بعد حوصله سر کله زدن با فروشنده برای قطعی یا هرچیزی ندارم

سیدرضا بازیار
March 9th, 2021, 01:15
من از گذرانلاین استفاده میکنم. این اواخر کیفیتش ضعیف شده. ولی دیگه مجبورم...

st3205
March 9th, 2021, 02:54
سلام
دوستان بنده برای دسترسی به سایت های مثل باینس ، وب مانی و ... که مربوط به کارم هست مجبورم از قند شکن استفاده کنم 2 سالی از 20 اسپید استفاده میکردم اما 4 ماهه که به شدت پشتیبانی و کیفیتشون افتضاح شده
توی گوگل هم که میزنم ماشاالا سایت برای فروش زیاده ، شما خودتون برای استفاده از سایت های تجاری که به ای پی ایران حساس هستند از چه سرویسی استفاده میکنید که کیفیت خوبی داشته باشه و پیشنهاد میدید ؟

من از سایت mano*** استفاده میکنم

mehrania
March 9th, 2021, 11:07
من از سایت mano*** استفاده میکنم
اسمشو فارسی بنویسید ممنون میشم
راضی هستید ؟ چند وقته؟

farhadhelix
March 18th, 2021, 10:53
امن ترین راه برای اینطور موارد تهیه سرور مجازی هست حالا یا به صورت ... ان شخصی یا به صورت rdp . از سرور های عمومی برای اینطور موارد استفاده نکنید

tikweb.ir
March 18th, 2021, 11:05
کانفیگ خاصی نداره سرور مجازی و کار کردن باهاش هم راحته میتونید روش سرویس ... پی ان خودتون رو کانفیگ کنید یا بگید فروشنده کانفیگ کنه
اما دقت کنید برا سایت های مالی و مهم اصلا استفاده از ایپی های عمومی رو پیشنهاد نمیکنم و مطمئن باشید یه روزی بشدت باعث پشیمونی تون میشه

mehrania
March 18th, 2021, 11:59
کانفیگ خاصی نداره سرور مجازی و کار کردن باهاش هم راحته میتونید روش سرویس ... پی ان خودتون رو کانفیگ کنید یا بگید فروشنده کانفیگ کنه
اما دقت کنید برا سایت های مالی و مهم اصلا استفاده از ایپی های عمومی رو پیشنهاد نمیکنم و مطمئن باشید یه روزی بشدت باعث پشیمونی تون میشه
تصمیم گرفتم از سرویس های خارجی مانند نورد وی-پی ان استفاده کنم که برای هر چیزی حتی سرویس گیم پینگ خیلی خوبه با توجه به لوکیشن شما و نزدیک ترین سرورش انتخاب میکنه و یکی از قابلیت هاش که خیلی کاربرد داره حالت قطع شدن نت هستش که اگر یک لحظه وی پی ان قطع بشه نت هم قطع میکنه تا سایت مثل پی پال متوجه آی پی ایران نشه و مسدودش نکنه
از اولم باید سرویس خارجی میگرفتم و این قاعده هر دفعه یادم میره که سرویس ایرانی فقط تا موقع خوبه که کاربرای کمی داره و یکم بیشتر بشه کیفیت افت میکنه به شدت ( برعکس نمونه های خارجی )