PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال مودم td-lte به شبکه

kurosh-AM
March 8th, 2021, 13:56
سلام وقت همگی بخیر!
ما یک شبکه داریم که با یک مودم adsl و فقط از طریق کابل lan به اینترنت متصل هست و یک مودم TD-LTE داریم که فقط برای اینترنت استفاده میشه و کلا 3 نفر به این مودم با لپ تاپ دسترسی دارند!! الان میخوام با همین مودم TD-LTE به یکی از این کاربران دسترسی بدم چون لپ تاپ پورت lan نداره!! پیشنهاد شما چیه؟؟

arc1o0
March 9th, 2021, 10:24
سلام

این با وایرلس متصل کنید

kurosh-AM
March 10th, 2021, 12:02
سلام مشکل اینجاست که این مودم td-lte داخل شبکه نیست !! فقط برای اینترنت استفاده میشه

farhadhelix
March 10th, 2021, 15:24
سلام وقت همگی بخیر!
ما یک شبکه داریم که با یک مودم adsl و فقط از طریق کابل lan به اینترنت متصل هست و یک مودم TD-LTE داریم که فقط برای اینترنت استفاده میشه و کلا 3 نفر به این مودم با لپ تاپ دسترسی دارند!! الان میخوام با همین مودم TD-LTE به یکی از این کاربران دسترسی بدم چون لپ تاپ پورت lan نداره!! پیشنهاد شما چیه؟؟

کامل تر باید توضیح بدید

kurosh-AM
March 10th, 2021, 15:51
ببینید مهندس ما یک شبکه داریم که فقط با کابل lan میشه بهش کانکت شد و اگر لپ تاپی باشه ک این پورت رو نداشته باشه امکان اتصال نیست چون شبکه ی ما وایرلس نیست.الان یک لپ تاپ هست که باید به شبکه وصل بشه. الان فقط میخوام بدونم که مثلا میشه براش پورتی تعریف کرد که کاربر بتونه داخل شبکه بشه یا خیر

arc1o0
March 10th, 2021, 18:05
ببینید مهندس ما یک شبکه داریم که فقط با کابل lan میشه بهش کانکت شد و اگر لپ تاپی باشه ک این پورت رو نداشته باشه امکان اتصال نیست چون شبکه ی ما وایرلس نیست.الان یک لپ تاپ هست که باید به شبکه وصل بشه. الان فقط میخوام بدونم که مثلا میشه براش پورتی تعریف کرد که کاربر بتونه داخل شبکه بشه یا خیر

سلام
خوب یه کارت شبکه usb برای این لپ تاپ بگیرید

قیمتش بین 150 تا 700 ت هست

اگر دائمی می خواید برند d-link هست تو بازار که پورت گیگ هست و حدود 600 هزار تومان

kurosh-AM
March 13th, 2021, 11:26
من میخواستم این کار رو نکنم !! از لحاظ ظاهری زیاد قشنگ نمیشه !! این مودم TD-LTE بیشتر برای مهمان استفاده میشه که برای شرکت میان!! میخواستم بدون اینکه این مودم رو به یه access point برای شبکه تبدیل کنم یجوری فقط برای همین لپ تاپ استفاده کنم ولی نمیشه مثل اینکه

farhadhelix
March 15th, 2021, 19:59

خب فرمودید بالاتر که یک مودم wireless هم دارید . مشکل چیه دقیقا؟

در ارتباط باشید باید توضیحات تکمیلی بدید که بتونم راهنماییتون کنم و نقشه شبکتون رو کامل بدونم .

kurosh-AM
March 16th, 2021, 12:22
مهندس اجازه بدید که کامل برای شما توضیح بدم!! ما یک شبکه داریم با 30 کلاینت که کاملا به صورت lan به شبکه متصل هستند و هیچ مودم wireless نداریم !! سه تا لپ تاپ هم هست که پورت lan دارن و به شبکه متصل هستن !! یک مودم td-lte داخل شرکت موجود هست که فقط برای مهمان ها استفاده میشه و هیچ ارتباطی با شبکه نداره!! الان در حال حاضر دو لپ تاپ جدید داریم که پورت lan نداره و میخوام به شبکه متصل کنم و تا حد امکان نمیحوام که از کارت شبکه usb استفاده بشه !! توضیحات کامل بود یا خیر؟؟

NetworkFA
March 16th, 2021, 16:09
اکسس پوینت بخرید

farhadhelix
March 16th, 2021, 19:56
مهندس اجازه بدید که کامل برای شما توضیح بدم!! ما یک شبکه داریم با 30 کلاینت که کاملا به صورت lan به شبکه متصل هستند و هیچ مودم wireless نداریم !! سه تا لپ تاپ هم هست که پورت lan دارن و به شبکه متصل هستن !! یک مودم td-lte داخل شرکت موجود هست که فقط برای مهمان ها استفاده میشه و هیچ ارتباطی با شبکه نداره!! الان در حال حاضر دو لپ تاپ جدید داریم که پورت lan نداره و میخوام به شبکه متصل کنم و تا حد امکان نمیحوام که از کارت شبکه usb استفاده بشه !! توضیحات کامل بود یا خیر؟؟

خب یک کابل بین این مودم و سویتچ لنتون بزنید که کاربران متصل به وایرلس هم بتونند شبکه لنتون رو ببینند.