PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعالسازی میکروفن و استریومیکس داخل سرور مجازی

Paresa
March 6th, 2021, 02:40
سلام

دوستان چطوری میتونم داخل سرور 2019 استریومیکس یا میکروفن رو فعال کنم برای پخش اهنگ یا حرف با میکروفن داخل یه مسنجر نیاز دارم

با درایور صوتی مجازی میشه؟

این قسمت Recording رو نگاه کنید کلا خالیه

https://uupload.ir/files/9dxf_بببل.jpg

M.Abooali
March 7th, 2021, 14:16
این مشکل را اخیرا زیاد برای وریفای حساب هاشون و داشتن میتینگ تصویری با لوکیشن فیک دارند.

من بعد از سرچ فراوان متوجه شدم که مشکل در برخی از انواع سخت افزار ها است. خصوصا در لپ تاپ ها برخی متاسفانه از این گزینه انتقال دوایس پشتیبانی نمی کنند.

در باقی موارد الگو کاری به این صورت خواهد بود:

در کلاینت باید تنظیمات RDP را برای اشتراک گذاری دوایس ها خصوصا Plug&Play ها تنظیم کنید.

در سمت سرور هم باید پالیسی مربوط را برای اجازه استفاده از دستگاه های به اشتراک گذاشته شده تنظیم کنید.

با سرچ در اینترنت آموزش های کافی را خواهید یافت. اما اگر نتیجه نگرفتید خودتان را بیش از این خسته نکنید چون دوایس شما پشتیبانی لازم را از این مسئله ندارد. بنابراین به سراغ نرم افزار های جانبی برای این کار برید.

Paresa
March 8th, 2021, 14:54
این مشکل را اخیرا زیاد برای وریفای حساب هاشون و داشتن میتینگ تصویری با لوکیشن فیک دارند.

من بعد از سرچ فراوان متوجه شدم که مشکل در برخی از انواع سخت افزار ها است. خصوصا در لپ تاپ ها برخی متاسفانه از این گزینه انتقال دوایس پشتیبانی نمی کنند.

در باقی موارد الگو کاری به این صورت خواهد بود:

در کلاینت باید تنظیمات RDP را برای اشتراک گذاری دوایس ها خصوصا Plug&Play ها تنظیم کنید.

در سمت سرور هم باید پالیسی مربوط را برای اجازه استفاده از دستگاه های به اشتراک گذاشته شده تنظیم کنید.

با سرچ در اینترنت آموزش های کافی را خواهید یافت. اما اگر نتیجه نگرفتید خودتان را بیش از این خسته نکنید چون دوایس شما پشتیبانی لازم را از این مسئله ندارد. بنابراین به سراغ نرم افزار های جانبی برای این کار برید.
ممنون از راهنماییتون میشه یه نرم افزار کارت صدای مجازی واسه ویندوز سرور 2019 معرفی کنید که کار کنه و استریومیکس اینا فعال شه؟
VB-Audio Cable نصب کردم درایورشم نصب شد اما در قسمت ریکوردینگ تو ویندوز هیچ چیزی اضافه نشد و خالی بود