PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای راه اندازی مغازه

Msorenap
February 27th, 2021, 22:18
سلام خسته نباشین دوستان

قصد جا به جایی مغازم رو دارم ، تعمیرات و فروش کامپیوتر انجام میدم ، موقعیت فعلی مغازه خیلی خوب نیست با توجه به شرایط بیماری دانشگاه و مدارس نزدیک مغازه کلا تعطیل هستن و درامد مغازه خیلی کم شده

یه مغازه دیگه دیدم برای اجاره موقعیتش خوبه بر خیابون اصلی ترددش خوبه ، فقط تنها مشکل اینه 100 متر پایینتر یه مغازه خرده فروشی لوازم کامپیوتر هست .نسبت به این مغازه که قصد اجارشو دارم موقعیتش ضعیفتره ، کسب و کارشم نمیدونم رونقی داره یا نه.

حالا به نظرتون چیکارکنم ؟ این مغازه رو اجاره کنم ؟ ممکنه بعدا صاحب مغازه که 100 متر پایینتره مشکلی برام ایجاد کنه ؟ زیر آب زنی منظورمه :)) اصلا فایده ای داره دوتا مغازه کامپیوتری با این فاصله نسبت به هم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.

sniper007
February 28th, 2021, 08:20
سلام خسته نباشین دوستان

قصد جا به جایی مغازم رو دارم ، تعمیرات و فروش کامپیوتر انجام میدم ، موقعیت فعلی مغازه خیلی خوب نیست با توجه به شرایط بیماری دانشگاه و مدارس نزدیک مغازه کلا تعطیل هستن و درامد مغازه خیلی کم شده

یه مغازه دیگه دیدم برای اجاره موقعیتش خوبه بر خیابون اصلی ترددش خوبه ، فقط تنها مشکل اینه 100 متر پایینتر یه مغازه خرده فروشی لوازم کامپیوتر هست .نسبت به این مغازه که قصد اجارشو دارم موقعیتش ضعیفتره ، کسب و کارشم نمیدونم رونقی داره یا نه.

حالا به نظرتون چیکارکنم ؟ این مغازه رو اجاره کنم ؟ ممکنه بعدا صاحب مغازه که 100 متر پایینتره مشکلی برام ایجاد کنه ؟ زیر آب زنی منظورمه :)) اصلا فایده ای داره دوتا مغازه کامپیوتری با این فاصله نسبت به هم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.

=================================================
خدمات کامپیوتری به علت گرانی قطعات مشتری هاش خیلی کم شده پیشنهاد میکنم کلا بزنید تو کار سوپری چون ملت این روزها فقط برای شکمشون خرج میکنند ...

chaapo
March 2nd, 2021, 17:28
چاپ و طراحی جعبه پیتزا مناسب برای مغازه های فست فود لطفا برای دریافت قیمت اینجا کلیک (https://chaapo.ir/pizza-box-printing/) کنید.