PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم ftp server

lobia
February 17th, 2021, 13:33
https://barnamenevis.org/images/icons/icon2.png
سلام من یه سرور مجازی خریدم و یه ftp سرور شخصی راه اندازی کردم برای دانلود فایل توسط سیتم خونه با اینترنت دانلود منجر نمی تونم دانلود کنم با توجه به اینک قسمت سایت منجر رفتم آدرس آی پی و یوزر پسورد اف تی پی رو دادم متاسفانه فایل ها رو دانلود نمی کنه جالبه idmحجم فایل رو نشون میده اما دانلود نمیکنه خواستم اساتید و دوستان آشنا به این موضوع راهنمایی کنند مشکل حل شه
قبلا انجام میدادم هیچ وقت با این مشکل بر نخوردم اما این دفعه این مشکل هست ویندوزم ویندوز سرور 2019 ه

بعلاوه الان با فایل زیلا دانلود میکنم ریزوم هم داره اما خیلی سختمه خواستم مشکل رو بدونم ممنون می شم کس راهنماییم کنه

rasatelecom
February 17th, 2021, 14:05
برای دانلود فایل با ftp میشه گفت بهترین گزینه همون فایل زیلاست. ولی اگه فقط میخواید با idm دانلود کنید، یه گزینه دیگه ای که دارید اینه که روی سرورتون، وب سروری مثل Apache یا Nginx نصب کنید.
برنامه های دیگه ای هم هستن که میتونید باهاشون فایل رو با ftp دانلود کنید، مثلاً winscp.
یه کار دیگه هم که میتونید بکنید اینه که با خود مرورگر ftp رو باز کنید و فایلتونو دانلود کنید که احتمالاً مثل idm درست کار نکنه.