PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل صدای اختصاصی در سرور مجازی

alix99
February 6th, 2021, 21:29
با سلام
از اساتید گرامی اگر راهنمایی کنند خیلی ممنون میشم

من میخوام روی یک سرور مجازی، یک ویدئویی که در حال پخش هست رو رکورد کنم و ذخیره کنم
تصویر ویدئو به خوبی رکورد میشه، ولی ویدئو بی صدا رکورد میشه و صدا نداره
و اینو میدونم که اگه گزینه Play on this Computer رو توی تنظیمات ریموت دسکتاپ بزنم، صدای ریموت فعال میشه و صدای ویدئو هم رکورد میشه
ولیییی، مشکل این روش اینه که وقتی ریموت دسکتاپ رو میبندم، و در واقع disconnect میشم از سرور، دیگه صدای ویدئو قطع میشه و بقیش بی صدا رکورد میشه
یه سری تنظیمات و کانفیگ توی گوگل بود که اصلا کارایی نداشتن،
نسخه ویندوز نصب شده روی سرور، Windows Server 2016 هست با رم 6 و پردازنده 4 هسته ای

هدف من اینه که صدا به طول local ، و بدون کمک گرفتن از کارت صدای سیستم شخصی خودم، داخل سرور رکورد بشه، و نیازی به ریدایرکت کردن صدا از سریق rdp نباشه

سپاسگزارم

farhadhelix
February 7th, 2021, 06:07
سلام

گزینه play on the remote رو بزنید

اگر هم نشد از برنامه virtual audio cable استفاده کنید روی سرور مجازی و حتما هم گزینه رو روی play on the remote بزارید موقع اتصال به remote desktop

alix99
February 7th, 2021, 12:44
سلام

گزینه play on the remote رو بزنید

اگر هم نشد از برنامه virtual audio cable استفاده کنید روی سرور مجازی و حتما هم گزینه رو روی play on the remote بزارید موقع اتصال به remote desktop

بله این رو هم امتحان کردم، یه درایور مجازی اضافه شد، موقع رکورد هم صدارو رکورد میکنه، ولی به مخض بستن rdc ، اونم از کار میفته و بقیش بی صدا میشه

farhadhelix
February 7th, 2021, 18:54
بله این رو هم امتحان کردم، یه درایور مجازی اضافه شد، موقع رکورد هم صدارو رکورد میکنه، ولی به مخض بستن rdc ، اونم از کار میفته و بقیش بی صدا میشه

گزینه های play on the remote رو درست گذاشتید؟

چون خود بنده دقیقا کاری که شما میخواید بکنید رو به صورت صوتی دارم انجام میدم و در حال رکورد رادیو انلاین هستم و مشکلی ندارم