PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد اضافه شدن درگاه های پرداخت بیشتر به زرین پال-موافقید؟

om!d-D
March 1st, 2011, 19:10
سلام خدمت دوستان
عزیزان موافقید با اینکه درگاه های پرداخت بانکای به قولی مشهورتر استفاده بشه؟ بانکای ملی و صادرات رو ول کردید رفتید سراغ پارسارگاد؟ باورتون میشه توی شهری که من هستم پاسارگاد نیست؟ اقتصاد نوین نیست.

امیری جون برو سراغ اونا ... بانکای ملی و صادرات و سپه و کشاورزی واجبتره...

Iman.r
March 1st, 2011, 19:14
سلام
این بانک هایی که نام بردید محدود این خدمات رو میدن, مثلا کشاورزی فکر کنم اصلا نمیده
و بانک هایی مثل پاسارگاد بیشتر تو این مسائل هستن تا این بانک ها
مثلا همین پاسارگاد به اشخاص حقیقی هم درگاه میده
لزومی هم نداره که اینا باشن چون با همه ی کارت های عضو شبکه ی شتاب میشه تو این درگاه ها استفاده کرد

موفق باشید

salmani
March 1st, 2011, 19:16
نيازي به اين كارا نيست بهترين درگاه درگاه بانك ملته!!!!

قزوین هاست
March 1st, 2011, 19:21
حتما امکانش نبوده که اقای امیری نگذاشتن
اما به قول دوستمون بهترین بانک بانک ملته

amiri113
March 1st, 2011, 19:22
سلام
بله همونطور که دوستان گفتن همه درگاه ها تحت شتاب هستند و شما کارت هر بانکی رو داشته باشيد ميتونيد پرداختتون رو انجام بديد.
الان 3 درگاه ملت، پارسيان و پاسارگاد برای خريداران نمايش داده ميشن.
در قسمت افزايش اعتبار علاوه بر 3 درگاه بالا، دو درگاه صادرات و ملی هم وجود دارند. (درگاه صادرات قبلا مشکلاتی ايجاد کرده برامون که ترجيح ميديم فعلا فقط در قسمت افزايش اعتبار باشه، درگاه ملی هم امکانات محدودی ميده و در رد گيری تراکنش ها و پيدا کردن تراکنش های ناقص مشکل ساز خواهد بود) و به همين دليل اين دو درگاه فقط در قسمت افزايش اعتبار قرار دارند.
ولی کلا اين درگاه ها تحت شتاب هستند و هيچ فرقی نميکنه از کدوم پرداخت کنيد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

om!d-D
March 1st, 2011, 19:24
زومی هم نداره که اینا باشن چون با همه ی کارت های عضو شبکه ی شتاب میشه تو این درگاه ها استفاده کرد
نخیر نمیشه .... من میخوام با صادرات به حساب زرین پال پرداخت کنم....نمیشه که از درگاه پارسیان بیام حساب صادرات رو وارد کنم..... !!!

amiri113
March 1st, 2011, 19:25
بله درگاه ملت کم دردسرترين درگاه برای ما هستش :دی

---------- Post added at 07:25 PM ---------- Previous post was at 07:24 PM ----------

نخیر نمیشه .... من میخوام با صادرات به حساب زرین پال پرداخت کنم....نمیشه که از درگاه پارسیان بیام حساب صادرات رو وارد کنم..... !!!

ميشه آقا، کارت صادرات شما تحت شتاب هستش و درگاه پارسيان هم پذيرنده تمام کارت های تحت شتاب هستش.
احتمالا مشکل شما چيز ديگه ای هستش.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

om!d-D
March 1st, 2011, 19:27
جون من یعنی میشه از درگاه بانک پارسیان توسط حساب سپهر به زرین پال پول واریز کرد؟

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

جوابو گرفتم....همزمان ارسال کردیم

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

چون من شماره ها رو وارد کردم دیدم جاش نمیشه....الان تست کردم شد...نمیدونم چه اتفاقی اون موقع افتاد

Milad-H
March 1st, 2011, 20:22
سلام خدمت دوستان
عزیزان موافقید با اینکه درگاه های پرداخت بانکای به قولی مشهورتر استفاده بشه؟ بانکای ملی و صادرات رو ول کردید رفتید سراغ پارسارگاد؟ باورتون میشه توی شهری که من هستم پاسارگاد نیست؟ اقتصاد نوین نیست.

مگه شهر شما اصفهان نیست؟
مگه میشه شعبه نداشته باشه؟
چنتا آدرس بدم؟
بدشم اصلا نیازی نیست شما کارت همون بانک رو داشته باشین واسه پرداخت
کلیه بانکهای عضو شتاب میشه پرداخت کرد

iacbook
March 1st, 2011, 21:33
سلام خدمت دوستان

مگه شما وقتی با عابربانک میخواید برید دستگاه خود پرداز پول برداشت کنید یا انتقال بدید حتماً میرید عابربانک مربوط به همون بانکی که کارتش رو دارید؟!!!! اینم عابربانک اینترنتیه دیگه! چه فرقی می کنه که کارتتون رو توی کدوم عابربانک قرار بدید؟!

mr.he3am
March 1st, 2011, 21:48
به نظر من امکانی اضافه کنید که هروفت پول اومد به حسابمون یک ایمیل بهمون ارسال کنه !

hostgozar
March 1st, 2011, 21:56
به نظر من امکانی اضافه کنید که هروفت پول اومد به حسابمون یک ایمیل بهمون ارسال کنه !

به حسام تو اومدی که
منم با این موضوع موافقم

om!d-D
March 2nd, 2011, 14:20
این ایمیله رو من شخصا قبلا پرسیدم گفتند عملیات آنلاین هست و ایمیل نمیشه...اما بهتره این بخش اضافه بشه...

مگه شهر شما اصفهان نیست؟
مگه میشه شعبه نداشته باشه؟
چنتا آدرس بدم؟
بدشم اصلا نیازی نیست شما کارت همون بانک رو داشته باشین واسه پرداخت
کلیه بانکهای عضو شتاب میشه پرداخت کرد

چرا میلاد جان... الان دیدم همشهری هستیم.
نمیدونم مشکل از کجا بود و با ریست حل شد ... چهار رقم آخر جا نمیگرفت....فکر کردم شماره حسابها ارقامش فرق میکنه....چند دقیقه بعدش تست کردم انجام شد پرداخت کردم رفت...من منظورم این بود که شاید پارسیان شتاب رو ساپروت نمیکنه که بد متوجه شده بودم و همچنین الکی مشکل پیش اومده بود که حل شد....

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

اصفهان که هست....ولی اینجا رو من هر چی تو خیابون گشتم پارسیان پیدا نکردم...