PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور اختصاصی ++

khonetap
January 27th, 2021, 02:53
سلام وقتتون بخیر ،

من نیازمند یک عد سرور اختصاصی هستم .( نوع مصرف شخصی و میزان مصرفم خیلی بالا نیست)

میانگین سخت افزاری مورد نیازم

رم : بین 8 تا حداکثر 16

پردازنده : 6 هسته به بالا ترجیحا اینتل اکر Amd باشه مشکلی نداره

هارد دیسک : بین 1 ترا الی 2 ترابایت

(بعضی ها ssd + sata با هم اراییه می دهند مثلا 128 یا 256 گیگ ssd + هارد 1 ترابایت ) اینم باشه خیلی خوبه.

پورت Port : 1 Gbit/s و پهنا باند هم منصانه باشه

لوکیشن هم ایران باشه چه بهتر ، خارج هم بود مشکلی نداره .

قیمت هم لطفا منصانه باشه .

دوستان مطابق همین مشخصات یکم بیشتر یا کمتر میخوام لطفا آفر های نامربوط ندین من 32 گیگ رم بکارم نمیاد یا بیشتر و هارد هم حتما 1 ترابایت یا بیشتر میخوام ؛ قیمت رو هم حتما ذکر کنید .

با تشکر

NetworkFA
January 27th, 2021, 03:03
با سلام
سرور اختصاصی داخل کشور دیتاسنتر فرهنگ آزما قابل ارائه میباشد.
کانفیگ ها به صورت دیفالت دارای دو سی پی یو e5-2620v2 or v1 هستند
درصورتی که تمایل داشته باشید امکان ارائه سرور تک cpu نیز وجود دارد.

arc1o0
January 27th, 2021, 08:22
سلام وقتتون بخیر ،

من نیازمند یک عد سرور اختصاصی هستم .( نوع مصرف شخصی و میزان مصرفم خیلی بالا نیست)

(بعضی ها ssd + sata با هم اراییه می دهند مثلا 128 یا 256 گیگ ssd + هارد 1 ترابایت ) اینم باشه خیلی خوبه.

دوستان مطابق همین مشخصات یکم بیشتر یا کمتر میخوام لطفا آفر های نامربوط ندین من 32 گیگ رم بکارم نمیاد یا بیشتر و هارد هم حتما 1 ترابایت یا بیشتر میخوام ؛ قیمت رو هم حتما ذکر کنید .

با تشکر

سلام

E3-1231v3 4 Core 8 thread 3.4 Ghz

16GB RAM

250GB SSD+ 2TB SATA

1Gbps

8IP FREE

ماهانه 1,200,000 تومان

amirizadi
January 27th, 2021, 09:31
با سلام و احترام

Cpu 2 * Intel® Xeon® 5650
Ram 16 Gb
Storage 3 * 600 Gb SAS
Ip Address 1
Port 1 Gbps
Bandwidth Unlimited
location Iran

ماهاه 1300.000 تومان

سرور اختصاصی ایران (https://abnoos.com/cart.php?gid=15)

supportsc
January 27th, 2021, 09:40
درود

سرور اختصاصی ایران اجاره به شرط تملیک
بعد از چند ماه مالک سرور خواهید بود
دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد

لطفا تیکت ارسال کنید

https://hostbaran.com/cp/submitticket.php

RoobinaServer
January 27th, 2021, 10:57
سلام وقتتون بخیر ،

با تشکر

با سلام

در مورد نوع مصرف قبل از خرید حتما با بخش مشاوره صحبت فرمائید مشکلی وجود نداشته باشد.

از پارس انلاین سرور اختصاصی قابل ارائه است.

http://www.Roobinaserver.ir

امکان بررسی آپتایم فعلی به صورت آنلاین (به همراه مشاهده سوابق) از طریق مانیتورینگ در بالای سایت روبینا سرور میباشد.

Dc Iran - RB125-4TB
Cpu I7-4790
Ram 16 Gb
HDD : 4 TB Enterprise
Ipv4 : 1
Port 1 Gbps
Bandwidth Unlimited 1/10

قیمت ماه اول : 1,450,000 تومان
قیمت تمدید ماهانه : 1,350,000 تومان

*تنظیم آنلاین ptr توسط مشترک

*ایران اکسس آنلاین توسط مشترک

*سرویس ضد تحریم آنلاین توسط مشترک

*پنل مانیتورینگ پیامکی/ایمیل شبانه روزی

*امکان ارائه آیپی رنج 10 اینترانت

*امکان تغییر whois آیپی (برای مشترک دائمی شرایط خاص)

باتشکر

company_hosting
January 27th, 2021, 10:58
سلام

4 ترا ساتا
128 گیگ اس اس دی
16 گیگ رم
8 هسته و 16 ترید

ماهانه 1250 تومان

برج میلاد ، اسیاتک

این افر در سایت نمیباشد برای خرید لطفا تیکت بزنید

با تشکر

khonetap
January 27th, 2021, 12:18
ممنونم که پیام دادید دوستان قیمتاتون شاید طبیعی باشه تو کشور عجیب ما اما خوب من بخوام اینقد پول بدم میرم از خود هنترز میخرم . یا سرور های امریکایی

برا مثال EX42-NVME (https://www.hetzner.com/dedicated-rootserver/ex42-nvme) سرور 34 یورو درسته هزینه ستاپ داره خوب من که دایمی هستم پرداخت میکنم. تازه میشه بدون ستاپشم پیدا کرد. (حتی تو حراجی هاش میشه 22 یورور هم پیدا کرد، حالا کاری با حراجی هاش ندارم )

34* یورو 30 هزارتومانی میشه ماهی 1020(یک ملیون و بیست هزار تومان ) البته به لطف دولت خدمتگذار

اگر قیمت مهربونتر کسی با مشخصات بنده داره لطف کنه . (عرض کردم مصرفم شخصیه خیلی سیستم قوی نیاز ندارم )

mizbanaval
January 27th, 2021, 12:23
ممنونم که پیام دادید دوستان قیمتاتون شاید طبیعی باشه تو کشور عجیب ما اما خوب من بخوام اینقد پول بدم میرم از خود هنترز میخرم . یا سرور های امریکایی

برا مثال EX42-NVME (https://www.hetzner.com/dedicated-rootserver/ex42-nvme) سرور 34 یورو درسته هزینه ستاپ داره خوب من که دایمی هستم پرداخت میکنم. تازه میشه بدون ستاپشم پیدا کرد. (حتی تو حراجی هاش میشه 22 یورور هم پیدا کرد، حالا کاری با حراجی هاش ندارم )

34* یورو 30 هزارتومانی میشه ماهی 1020(یک ملیون و بیست هزار تومان ) البته به لطف دولت خدمتگذار

اگر قیمت مهربونتر کسی با مشخصات بنده داره لطف کنه . (عرض کردم مصرفم شخصیه خیلی سیستم قوی نیاز ندارم )

سلام روز بخیر
اگر دنبال قیمت پایین تر هستید نیمه اختصاصی تهیه بفرمایید :
سرویس MSX16
روی این سرور بجز 200 گیگ اس اس دی خودش میشه تا 1 ترابایت هارد معمولی ارائه نمود
https://mizbanaval.com/vps/

اگر هم حتما اختصاصی نیاز دارید مشخصات سرور ها را بررسی بفرمایید:
https://mizbanaval.com/dedicated-server/

موفق باشید

arc1o0
January 27th, 2021, 12:31

2x X5650 12Core 24 thread

2000GB SATA

16GB RAM

1Gbps

ماهانه 799 هزار تومان!

RoobinaServer
January 27th, 2021, 13:03

برا مثال ex42-nvme (https://www.hetzner.com/dedicated-rootserver/ex42-nvme) سرور 34 یورو درسته هزینه ستاپ داره خوب من که دایمی هستم پرداخت میکنم. تازه میشه بدون ستاپشم پیدا کرد. (حتی تو حراجی هاش میشه 22 یورور هم پیدا کرد، حالا کاری با حراجی هاش ندارم )

سلام

دو درایو nvme و رم ddr4 (سخت افزار به روز) به لطف قیمت های خرید سخت افزار بالا و شرایط بد اقتصادی شرکت ها نمیتوان از ایران ماهانه حدود 1 میلیون تومان ارائه کرد و اگر فقط سرور اختصاصی میخواهید و کشور فرقی ندارد همان هتزنر و پکیجی که فرمودید بهترین حالت است که هم سخت افزار به روز و بدون مشکل است هم قیمت مناسب تر است، هر چه قیمت کمتر شود کیفیت تجهیز کمتر خواهد بود و خودتان اذیت میشوید مانند سرور های حراجی هتزنر که بعضا مشکلات خاصی از هارد گرفته تا سایر موارد به همراه دارند و دلیل حراجی آنها به همین دلیل است مگر شانسی مشکل تجهیز کم بوده باشد و در کار شما اختلال ایجاد نکند و صحیح کار کند.

در صورت تمایل از هتزنر همان تجهیز نو که فرمودید (پیشنهاد میشود) یا حراجی بسته به تمایل شما با کارمزد 5% روی قیمت هتزنر توسط مجموعه ما قابل ارائه است.

باتشکر

NetworkFA
January 27th, 2021, 14:12
صرفا جهت اطلاع
هزینه کولوکیشن در دیتاسنتر برج میلاد به همراه مالیات و 8عدد آیپی 998هزارتومان میشود
450هزارتومان یک یونیت
125هزارتومان پورت شبکه 1g
100هزارتومان 1a برق
240 هزارتومان 8عدد آیپی (حداقل تعداد قابل سفارش)
+ 9درصد مالیات

که همین قیمت برای سال جدید شمسی شامل 30درصد افزایش قیمت از طرف دیتاسنتر خواهد بود.

- - - Updated - - -

شما فکر نکنید هتزنر سرور های ست آپ دارش با هارد new هست
بنده خودم شخصا یکسال پیش 3بار EX42 سفارش دادم هر بار هارد های که روی سرور بود بالای 24هزارساعت روشن بودند

یا یکبار دیگه یک سرور NVMe دادند که هر کدام از NVMe ها حدود 5پنتا بایت r/w داشتند!

همه این ها سرور های ست آپ دار بودند

khonetap
January 27th, 2021, 14:59
سلام بزرگوار ، ممنونم از اشتراک تجربیاتتون که قطعا این تجربیات مفید هستند و بیانشون سازنده و حتی بازدارنده . (الیته همش هم که بد نیست قطعا خوب هم دارند )

بنده هم اگر قصد داشتم از دیتاسنتر خارجی خرید کنم این کارو انجام میدادم چرا که بنده درامد ارزی ( هر چند ناچیز ) دارم و خوب به صرفه تر هم هست اما برای این پول زحمت کشیده شده خیلی از سرور های خارجی اگر هم سرویسی خرید بشه اتفاق افتاده که به مشکل خوردیم سالهای قبل تر دستمون هم به جایی بند نبود.
برای همین ترجیع من داخی و فروشنده داخلی معتبر هست . بگذریم .

در مورد اطلاع رسانیتون خوب بنده اصن از آسیا تک خوشم نمیاد اونم سروری که رو هوا هست عملا اما ناچاری دیگه گاهی ناچاری بری طرفش ! ولی اگر دیتاسننتر جدید باشه که عملکرد خوب باشه بنده خودم ازش سرویس میگیرم .

مشکل بعدی همین مالیات هست خدماتی دریافت نمیکنیم اما مالیات باید داد چرا رو کسی نیمدانه واقعن ناراحت کنندست . مثل قعطی های برق میمونه که هفته گذشته کارت گرافیک تسلا 6220 بنده سوخت اول گفتن بیمه میده بیمه هم میگه رنج قیمتش بالاست پرداخت نمیکنیم.
بگذریم شما هم سخت نگیرید .علی برکتالله

-------------------
این
دیتاسنتر فرهنگ آزما چطوریاست اولین بار اسمشو میشنوم مثل 0-1 هست ؟! 0-1 که قطعی شبکه تک و توک داره .
قیمت
سرور تک cpu چه جوریایت ؟ چند درمیاد

صرفا جهت اطلاع
هزینه کولوکیشن در دیتاسنتر برج میلاد به همراه مالیات و 8عدد آیپی 998هزارتومان میشود
450هزارتومان یک یونیت
125هزارتومان پورت شبکه 1g
100هزارتومان 1a برق
240 هزارتومان 8عدد آیپی (حداقل تعداد قابل سفارش)
+ 9درصد مالیات

که همین قیمت برای سال جدید شمسی شامل 30درصد افزایش قیمت از طرف دیتاسنتر خواهد بود.

-همه این ها سرور های ست آپ دار بودند

nimafire
January 27th, 2021, 15:12
سلام
سرور از ایران 1200000 تقدیم شما میشود
از هلند روسیه امریکا هز حدود 45 یورو قابل ارائه است

NetworkFA
January 27th, 2021, 15:39
سلام بزرگوار ، ممنونم از اشتراک تجربیاتتون که قطعا این تجربیات مفید هستند و بیانشون سازنده و حتی بازدارنده . (الیته همش هم که بد نیست قطعا خوب هم دارند )

بنده هم اگر قصد داشتم از دیتاسنتر خارجی خرید کنم این کارو انجام میدادم چرا که بنده درامد ارزی ( هر چند ناچیز ) دارم و خوب به صرفه تر هم هست اما برای این پول زحمت کشیده شده خیلی از سرور های خارجی اگر هم سرویسی خرید بشه اتفاق افتاده که به مشکل خوردیم سالهای قبل تر دستمون هم به جایی بند نبود.
برای همین ترجیع من داخی و فروشنده داخلی معتبر هست . بگذریم .

در مورد اطلاع رسانیتون خوب بنده اصن از آسیا تک خوشم نمیاد اونم سروری که رو هوا هست عملا اما ناچاری دیگه گاهی ناچاری بری طرفش ! ولی اگر دیتاسننتر جدید باشه که عملکرد خوب باشه بنده خودم ازش سرویس میگیرم .

مشکل بعدی همین مالیات هست خدماتی دریافت نمیکنیم اما مالیات باید داد چرا رو کسی نیمدانه واقعن ناراحت کنندست . مثل قعطی های برق میمونه که هفته گذشته کارت گرافیک تسلا 6220 بنده سوخت اول گفتن بیمه میده بیمه هم میگه رنج قیمتش بالاست پرداخت نمیکنیم.
بگذریم شما هم سخت نگیرید .علی برکتالله

-------------------
این
دیتاسنتر فرهنگ آزما چطوریاست اولین بار اسمشو میشنوم مثل 0-1 هست ؟! 0-1 که قطعی شبکه تک و توک داره .

قیمت
سرور تک cpu چه جوریایت ؟ چند درمیاد

اگر داخل تلگرام پیام دهید بیشتر توضیح خواهم داد
https://t.me/ah_foroozani

sms.bartarhost
January 28th, 2021, 00:36
سلام وقتتون بخیر ،

با تشکر

از کشور المان بدون ستاپ در خدمتیم

khonetap
January 30th, 2021, 04:07
سلام
سرور از ایران 1200000 تقدیم شما میشود
از هلند روسیه امریکا هز حدود 45 یورو قابل ارائه است

سرور های روسیه و امریکا که فرموردین کدوم دیتا سنتر هست ؟ ( آیا کار کردین با هاشون تضمینی هستن ؟)و این که آیا امکان پرداخت به صورت یورو هست چون یورو نوشتین عرض کردم !

ali.mohamadi
January 30th, 2021, 15:14
با سلام و احترام
به صورت سرور مجازی با منابع اختصاصی با ویژگی های زیر در خدمت هستیم (قبمت مناسب تر خواهد بود برای شما )
اما پلن های سرور اختصاصی نیز داخل وبسایت هست که نهایتا برای اطلاع از موجودی زحمت بکشید تماس بگیرید:

در مرحله دوم سفارش (قبل از پرداخت) میتوانید منابع دلخواه به هر پلن اضافه کنید و کاستوم کنید

تحویل آنی

برج میلاد / صفر و یک
مجازی ساز KVM

داشبورد مدیریت کامل سرویس ( دسترسی VNC , ریست ، خاموش ، روشن ، تغییر سیستم عامل و .... ) = Virtualizor

ضمانت پایداری و کیفیت شبکه

ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی
8سال سابقه

پشتیبانی تیکت 24 ساعته

امکان ارتقاء: دارد

امکان اضافه کردن آی پی : دارد

پشتیبانی تلفنی 9 صبح تا 12 شب

پشتیبانی تیکت 24 ساعته
هارد: sata / ssd pro / nvme
پورت یک گیگ
شبکه اختصاصی
قابلیت Customization کردن منابع قبل از پرداخت