PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی استریم ویدیو

kamyabs
January 26th, 2021, 20:06
سلام
من یه سرور اختصاصی استریم برای ویدیو از هلند میخوام چون شنیدم به ابیوز کمتر گیر میده
4 تا هارد 2 ترابایت داشته باشه
پهنای باند بیشتر بهتر
لطفا اگه سرور از جای دیگه که بازم تاکید میکنم به ابیوز حساس نباشه بگید دوستانی فقط سایت معتبر دارن قیمت بدن ممنون

NetworkFA
January 26th, 2021, 20:56
سلام
من یه سرور اختصاصی استریم برای ویدیو از هلند میخوام چون شنیدم به ابیوز کمتر گیر میده
پهنای باند بیشتر بهتر
لطفا اگه سرور از جای دیگه که بازم تاکید میکنم به ابیوز حساس نباشه بگید دوستانی فقط سایت معتبر دارن قیمت بدن ممنون

امکان ارائه سرور از دیتاسنتر های داخلی بدون ابیوز کپی رایت وجود دارد.

kamyabs
January 26th, 2021, 21:23
امکان ارائه سرور از دیتاسنتر های داخلی بدون ابیوز کپی رایت وجود دارد.

سرور داخلی دو بار گرفتیم از آسیاتک هم بود یکی پورت 10 گیگ بود یکی هم از ایران سرور
هر دو جا با vps ویندوز آلمان میخواستم فایل روش بریزم سرعت انتقال بود 200 کیلوبایت بر ثانیه برای همین بیخیال سرور ایران شدم وگرنه از اول سرور ایران میخواستم بگیرم نزدیک 8 تومن بابت هون دو سرور و کانفیگ و ... پولم هدر رفت
بعد مورد بعدی چون سایتم برای خارج از کشوره و به زبان انگلیسی هست گفتن برای کاربران خارجی کند میشه

NetworkFA
January 26th, 2021, 23:55
سرور داخلی دو بار گرفتیم از آسیاتک هم بود یکی پورت 10 گیگ بود یکی هم از ایران سرور
هر دو جا با vps ویندوز آلمان میخواستم فایل روش بریزم سرعت انتقال بود 200 کیلوبایت بر ثانیه برای همین بیخیال سرور ایران شدم وگرنه از اول سرور ایران میخواستم بگیرم نزدیک 8 تومن بابت هون دو سرور و کانفیگ و ... پولم هدر رفت
بعد مورد بعدی چون سایتم برای خارج از کشوره و به زبان انگلیسی هست گفتن برای کاربران خارجی کند میشه

از دیتاسنتر فرهنگ آزما قابل ارائه میباشد.

arc1o0
January 27th, 2021, 00:36
سلام
پهنای باند بیشتر بهتر

سلام

از هلند موجود هست

E3-1240v3
16GB

2x 3TB

ماهانه 60 یورو

با 2 تا هارد 6 ترابایت ماهانه 75 یورو

هر یورو حدودا 27000 تومان

تلگرام در تماس باشید

تحویل فوری

kamyabs
January 27th, 2021, 00:56
سلام

از هلند موجود هست

E3-1240v3
16GB

2x 3TB

ماهانه 60 یورو

با 2 تا هارد 6 ترابایت ماهانه 75 یورو

هر یورو حدودا 27000 تومان

تلگرام در تماس باشید

تحویل فوری

امکان تعداد هارد بیشتر 2 ترابایت نیست ؟ چون استریم هست تعداد هارد بیشتر باعث سرعت کار میشه

- - - Updated - - -

از دیتاسنتر فرهنگ آزما قابل ارائه میباشد.

یعنی بهتر از آسیاتک هست ؟ مشکلی با سرور خارج نداره موقع انتقال ( منظور محدودیت ) ؟ قیمت ها چطوره ؟

NetworkFA
January 27th, 2021, 01:17
امکان تعداد هارد بیشتر 2 ترابایت نیست ؟ چون استریم هست تعداد هارد بیشتر باعث سرعت کار میشه

- - - Updated - - -

یعنی بهتر از آسیاتک هست ؟ مشکلی با سرور خارج نداره موقع انتقال ( منظور محدودیت ) ؟ قیمت ها چطوره ؟

درصورتی که تولید محتوا خوبی داشته باشید امکان ارائه سرور اختصاصی رایگان نیز وجود دارد.

arc1o0
January 27th, 2021, 08:19

- - - Updated - - -

سلام

با 4 هارد 3 ترابایت ماهانه 100 یورو قابل ارائه است

kamyabs
January 27th, 2021, 09:46
سلام

با 4 هارد 3 ترابایت ماهانه 100 یورو قابل ارائه است

کدوم دیتاسنتر هست ؟ و تضمین بدون ابیوز میدید ؟

company_hosting
January 27th, 2021, 11:03

سلام

منظور شما انتقال فایل از المان به روی ایران بود که سرعت 200Kb بود ؟
از ایران ، میتوانیم سرور تست بدهیم با سرعت مناسب و پایدار

درصورت نیاز به بخش فروش تیکت بزنید

با تشکر

arc1o0
January 27th, 2021, 12:28
کدوم دیتاسنتر هست ؟ و تضمین بدون ابیوز میدید ؟

بله؛ کلوکیشن هست جای نگرانی نداره