PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با پلسک ده

aghdaee
March 1st, 2011, 17:45
سلام خدمت تمامی دوستان
من جدید روی یک سرور لینوکس پلسک ده نصب کردم اما وقتی میام اکانت از طریق whmcs بسازم این خطا رو میده
Module Command Error
No available IPs found for new account
در صورتی که ای پی موجود هستش
به خود whmcs هم تیکت زدم جوابشون این بوده

Hi,
What you're getting here indicates that the Plesk API is not returning any available IP's for WHMCS to be able to then issue the creation command with. So for that you need to ensure the reseller user you are using is assigned at least 1 usable IP and has permissions to make API calls to request the IP list. If you have full admin access to the server aswell then you should try that first to rule out any issue on the Plesk side of things.
Regards,
Roni
در صورتی که ای پی هم اساین شده و مشکلی نیست
لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره و می تونه کمک کنه بگه که شدید کارم لنگه
باتشکر از همه

shafiei7
March 1st, 2011, 20:16
بنده هم این مشکل رو با پلسک دارم که whmcs اکانت نمیسازه حدود یک ماه دنبال قضیه گرفتم حل نشد دیگه ولش کردم و دستی ایجاد میکنم برای پلسک

aghdaee
March 1st, 2011, 22:21
بنده هم این مشکل رو با پلسک دارم که whmcs اکانت نمیسازه حدود یک ماه دنبال قضیه گرفتم حل نشد دیگه ولش کردم و دستی ایجاد میکنم برای پلسک
از راهنمایی شما خیلی ممنون
دوستان کسی دیگه تجربه موفق یا ناموفق در این زمینه نداره؟
من همچنان منتظر کمک دوستان هستم

mr.he3am
March 1st, 2011, 22:37
نمایش مشخصات: EXXXIR - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/16347/)
این فکر کنم بتونه اوکی کنه

aghdaee
March 1st, 2011, 22:42
نمایش مشخصات: EXXXIR - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/16347/)
این فکر کنم بتونه اوکی کنه
بنده از ایشون رسما دعوت میکنم تشریف بیارن توی همین تاپیک و اگر می تونن کمک کنن رسما همین جا اعلام کنن

قزوین هاست
March 2nd, 2011, 01:00
به نظر من کلا پلسک اعصاب خورد کن هست چه 10 چه دیگر نسخه هاش

karait
March 2nd, 2011, 10:29
متاسفانه نسخه 10 پلسک افتضاح شده و کلا از ارتقا نسخه 9 به 10 پشیمان شدم.
شما در قسمت تعریف سرور در whmcs زمانیکه بروی plesk کلیک می کنید بصورت خودکار وارد کنترل پنل می شوید ؟ و همچنین در هنگام ساخت product نوع Plesk10 انتخاب می کنید ؟

aghdaee
March 2nd, 2011, 16:06
شما در قسمت تعریف سرور در whmcs زمانیکه بروی plesk کلیک می کنید بصورت خودکار وارد کنترل پنل می شوید ؟ و همچنین در هنگام ساخت product نوع Plesk10 انتخاب می کنید ؟
سلام
تمام مواردی که می فرمایید قبلا چک شده از لحاظ تنظیمات هیچ مشکلی ندارم
باتشکر

karait
March 2nd, 2011, 16:20
بعد از این پیغام customer اصلا ساخته نمی شود ؟ مسیر زیر در پلسک هم چک کنید
PLESK \ Service Plans \ Reseller Plans \ YOURPLAN \ Permission\ Ability to use remote API = True
PLESK \ Service Plans \ Reseller Plans \ YOURPLAN \ IP Addresses\ در قسمت selected آیا ip وجود دارد ؟

aghdaee
March 2nd, 2011, 23:00
بعد از این پیغام customer اصلا ساخته نمی شود ؟ مسیر زیر در پلسک هم چک کنید
PLESK \ Service Plans \ Reseller Plans \ YOURPLAN \ Permission\ Ability to use remote API = True
PLESK \ Service Plans \ Reseller Plans \ YOURPLAN \ IP Addresses\ در قسمت selected آیا ip وجود دارد ؟
سلام
مشتری ساخته میشه ولی سرویس ایجاد نمیشه
ای پی هم ریسلر داره از اون جهت هم مشکلی نیست

mdt
March 3rd, 2011, 10:33
موافقم شدید.

aghdaee
March 3rd, 2011, 19:15
موافقم شدید.
از ابراز نظر شما خیلی ممنون هستم دوست عزیز ولی اگر می تونید یک راهکار عملی ارائه بدید

Aria
March 3rd, 2011, 19:36
سلام.

شرکت Parallels همیشه در هنگام ارائه ورژن جدید این اخطار رو میده که تا زیر مجوعه 2 منتشر نشده، شرکت هایی که در حال فعالیت به صورت حرفه ای هستند بهتر هست پنل رو ارتقا ندند.

در حال حاظر ارتقا به Plesk 10 تنها یک اشتباه فاهش هست و میتونه منجر به از بین رفتن اعتبار شما و فرار مشتری ها بشه.

اتصال این پنل به WHMCS کماکان امکان پذیر نیست چون API های این ورژن هنوز به صورت کامل آماده deployment نیستند.

با تشکر.

aghdaee
March 3rd, 2011, 20:18
سلام.

شرکت Parallels همیشه در هنگام ارائه ورژن جدید این اخطار رو میده که تا زیر مجوعه 2 منتشر نشده، شرکت هایی که در حال فعالیت به صورت حرفه ای هستند بهتر هست پنل رو ارتقا ندند.

در حال حاظر ارتقا به Plesk 10 تنها یک اشتباه فاهش هست و میتونه منجر به از بین رفتن اعتبار شما و فرار مشتری ها بشه.

اتصال این پنل به WHMCS کماکان امکان پذیر نیست چون API های این ورژن هنوز به صورت کامل آماده deployment نیستند.

با تشکر.
سلام
از راهنمایی شما خیلی ممنون
من اپگرید نکردم یک سرور گرفتم و روش پلسک ده رو نصب کردم خدا رو شکر هنوز هم برای فروش نگذاشتم و مشتری ندارم
من تا اتوماسیونش درست نشه اصلا شروع به فروش نمی کنم

پ.ن فاهش = فاحش:65:

rizux
June 2nd, 2011, 12:33
سلام دوست عزیز

منم همین مشکل رو دارم . شما به چه شکل دامین دستی پارک می کنید ؟ اگه امکان داره توضیح کاملی بدید

با تشکر

karait
June 6th, 2011, 10:25
البته مشکلی در ارتباط بین پلسک 10 و whmcs نسخه 4.4.1 که امتحان کردم نیست. در قسمت تعریف سرویسها ماژول بنام plesk10 وجود دارد.
rizux شما می خواهید domain alias ایجاد کنید ؟