PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش همه دامنه های من

khabaloo
March 1st, 2011, 15:56
با سلام

فعلا حدود 100 دامنه رو برای فروش میزارم که فعلا IR ها توشون نیست ...اونا رو هم یه مدت دیگه شاید توی همین

تاپیک اضافه کنم همه رو بفروشم از خدمت دوستان مرخص بشیم :)

دامنه ها به صورت عکس پیوست همین پست هستند

فقط چند نکته

1- لطفا اسم دامنه رو نیارید و با توجه به ستون عمودی و افقی قیمت بدید مثلا B5

2- درخواست قیمت نکنید چون جوابی نمیگیرید ...پستهای قیمت فلان دامنه رو بفرست جوابی نمی گیره

هر دامنه رو واقعا احتیاج دارید با قیمتش پیام خصوصی کنید یا همینجا بنویسید اگه راه داشته باشه کنار میام

3- قیمت ها رو یا همینجا بزنید یا PM

4- همگی در Name.com ثبت شدن و تاریخ انقضا و سایر موارد رو به راحتی خودتون می تونید به دست بیارید

http://forum.persiantools.com/attachment.php?attachmentid=65159&d=1298973244

borzeh
March 7th, 2011, 11:33
15d
3 تومان
( شرمنده - می دونم کمه ولی باید تمدید و انتقال رو هم بدم { رو نیم دامنه نگه نمی دارم } )

alirezak
March 7th, 2011, 13:47
بله خوب بنده هم بخوام بخرم باید دامنه را تمدید کنم چون با name کار نمی کنم و همه دامنه های من توسط یک شرکت در Onlinenic ثبت میشه
اگه یه نظری در مورد قیمت بدید بهتر میشه براورد قیمت کرد

khabaloo
March 14th, 2011, 23:14
15d
3 تومان
( شرمنده - می دونم کمه ولی باید تمدید و انتقال رو هم بدم { رو نیم دامنه نگه نمی دارم } )
الان که از مهلتش گذشته چون نمیشه از لاک درش آورد تا تمدید نشه امکان انتقال وجود نداره
اگه با این وجود خواستیدش مشکلی نیست

بله خوب بنده هم بخوام بخرم باید دامنه را تمدید کنم چون با name کار نمی کنم و همه دامنه های من توسط یک شرکت در Onlinenic ثبت میشه
اگه یه نظری در مورد قیمت بدید بهتر میشه براورد قیمت کرد

در مورد کدوم دامنه ؟

B2C
March 15th, 2011, 00:00
دامنه آی آر چی دارید؟

khabaloo
March 15th, 2011, 01:48
فعلا اینا رو ببین
در موضوع خاصی خواستی بازم هست
http://www.webhostingtalk.ir/f23/20892/

borzeh
March 15th, 2011, 02:16
الان که از مهلتش گذشته چون نمیشه از لاک درش آورد تا تمدید نشه امکان انتقال وجود نداره
اگه با این وجود خواستیدش مشکلی نیست

ok
مشکلی نیست
هزینه تمام شده به تومن + شماره حساب پخ کنید plz