PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محافظت vps از هاستینگ بصورت کامل

reza10
January 12th, 2021, 20:45
سلام

من اگر vps ویندوزی داشته باشم آیا راهی هست که مدیر هاستینگ به هیچ وجه نتونه فایلهای من و کاری که میکنم رو ببینه ؟
خوندم که اکثر نرم افزارهای مجازی سازی در نهایت به مدیر سرور اجازه میدن که به فایلهای روی سرور و اکانت ها دسترسی داشته باشه
طبق تحقیقی که من کردم حتی کدگذاری هارددرایو هم جواب نمیده و باز میشه کد رو بدست بیارن

ولی ایا راهی برای مقابله با این هست ؟
یعنی امنیت و حریم شخصی در VPS معنی نداره ؟

my-host.site
January 12th, 2021, 23:30
سلام ، متاسفانه تا اونجایی که من اطلاع دارم خیر راهی نیست فعلا

hamra
January 13th, 2021, 00:18
سلام

من اگر vps ویندوزی داشته باشم آیا راهی هست که مدیر هاستینگ به هیچ وجه نتونه فایلهای من و کاری که میکنم رو ببینه ؟
خوندم که اکثر نرم افزارهای مجازی سازی در نهایت به مدیر سرور اجازه میدن که به فایلهای روی سرور و اکانت ها دسترسی داشته باشه
طبق تحقیقی که من کردم حتی کدگذاری هارددرایو هم جواب نمیده و باز میشه کد رو بدست بیارن

اگر بحث دسترسی باشد که باید گفت حتی سرور اختصاصی هم از جایی تهیه کنید باز هم فروشنده اگر بخواد میتونه دسترسی پیدا کنه
اما معمولا هاستینگ کاری به فایل های شما نداره و وقت این هم ندارند که فایل هارو دونه دونه چک کنن

host4ir.ir
January 14th, 2021, 15:50
سلام

سلام و درود.
می تونید از این نرم افزارها استفاده کنید و بعد از هر بار که کارتون رو انجام دادید فولدر های مربوطه رو فقل کنید. (https://www.geckoandfly.com/4594/free-windows-xp-password-protect-folder-software/)
موفق باشید

ra3ou1
January 19th, 2021, 15:37
سلام
کسی اینکار نه انجام میده و نه اجازه انجام چنین کاری رو داره چرا که پیگرد قانونی دارد و مجازات سنگینی (حبس ) هم اینکار دارد یجورایی میشه گفت خیانت در امانت محسوب می شود.
حتی در صورتی که شما جرمی هم مرتکب شده باشین تنها با دستور مقام قضایی امکان و اجازه ورود به سرور شما رو دارن .
برای اینکه اطمینان داشته باشید از شرکت های مطمعن خرید سرویس انجام بدین .
قطعا هیچ سرویس دهنده ای با انجام اینکار خودش رو زیر سوال نمیبره .

mahdy777
January 23rd, 2021, 13:13
سلام

اگر می گفتید چی کار میخواید بکنید بهتر می شد راهنمایی کرد.
مثلا اگر فایل ها بخواید برای دانلود بزارید خب نمیشه 100% امنیت داشت
ولی اگر قرار نیست دانلود بشه برنامه های خیلی خوبی هست که فایل ها کد میکنن و اگر بخوای دی کد کنی باید شاید در بهترین زمان با بالاترین کامپیوترها 10 ها سال طول می کشه