PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : / سیستم همکاری در فروش /

Ali-718
February 28th, 2011, 22:14
سلام
یک سیستم همکاری در فروش خوب معرفی کنید لطفا
الان با یکیشون دارم کار میکنم چند روزیه روزانه حدود 100 تا بازدید از اون محصولی میشه که تبلیغش تو سایت هست ولی بدون یک خرید :|

teztop
February 28th, 2011, 22:20
اکه پیدا کردی به ما هم بگو 8-}

texas
February 28th, 2011, 22:50
به نظرم فقط سیستم پایگان تنها سیستمی هستش که به خوبی ازش دریافت داشتم البته ایران مارکت سنتر هم خوبه

قزوین هاست
February 28th, 2011, 22:59
من با هر دوی ان ها کار کردم هیچ کدامش به دردم نخورد
هیچی فروخته نشد

texas
February 28th, 2011, 23:06
من با هر دوی ان ها کار کردم هیچ کدامش به دردم نخورد
هیچی فروخته نشد

این امر زمانی تحقق پیدا میکنه که بازدید شما بالا باشه
قبلآ یک لینک باکس با آمار 50000 داشتم در عرض یک ماه بالای 100 تومن پورسانت فروش گرفتم بستگی به محصول هم داره مثلآ یک محصول جدید بیاد میتونی روزی 5 تا هم بفروشی این کار در پایگان به خوبی انجام میشه چون همه چیزشون روی حساب و کتابه
توی سیستم ایران مارکت هم محصول ارزون زیاد گیر می یاد چون محصولات از فورشنده های مختلف هستش مثلآ با پایسل کار کردم بعد چندین ماه هنوز وضعیت یک محصول مشخص نیست که چی شده معلقه فورخته شده و ...

Reza.exe
March 1st, 2011, 00:07
سلام
اگر خواستید می تونید با بنده همکاری کنید
زمینه کاری ما محصولات فیلم و سریال هست
پنل همکاری پارس پیک براتون می سازیم

قزوین هاست
March 1st, 2011, 00:46
سلام
اگر خواستید می تونید با بنده همکاری کنید
زمینه کاری ما محصولات فیلم و سریال هست
پنل همکاری پارس پیک براتون می سازیم
ادرس سایت رو بدید تا محصولات و ...رو ببینیم

Doublex
March 1st, 2011, 02:04
بازدید سایتتون بالا باشه ما حاظر به پذیرش شما هستیم

joomla
March 1st, 2011, 09:01
برای سیستم همکاری فروش من یک سیستم بسیار عالی دارم که روی جوملا نصب میشه کاملا فارسی و با پنل قدرتمند متصل به فروشگاه ویترومارت با پرداخت بانک سامان و پارسیان و مدیریت بر بنر هم و نمایندگی های فروش 100,000 تومان

AmirHosein
March 1st, 2011, 09:12
برای سیستم همکاری فروش من یک سیستم بسیار عالی دارم که روی جوملا نصب میشه کاملا فارسی و با پنل قدرتمند متصل به فروشگاه ویترومارت با پرداخت بانک سامان و پارسیان و مدیریت بر بنر هم و نمایندگی های فروش 100,000 تومان
ایشون دنبال سایتی میگردن که بهشون پول بده نه اینکه سیستم بخرن:66: