PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت اصلی soyoustart , ovh چیست؟

directline
December 28th, 2020, 10:02
سلام دوستان
میخواسم برای یک سری از کارام یک سرور اختصاصی تهیه کنم میخواستم بدونم تفاوت اصلی soyoustart و ovh چیه؟

javadk
December 28th, 2020, 11:43
1) در ovh میتونید تا 256 آیپی برای هر سرور سفارش بدید و هر آیپی هزینه ستاپ 3 دلار داره.اما در soyou میتونید تا 16 آیپی سفارش بدید.البته فکر کنم بیشترش هم میتونید سفارش بدید اما هزینه ماهانه باید بدید.
2) ovh همه سرورهاش kvm فعال هست.اما soyou در صورت نیاز به kvm باید هزینه بدید(روزی 30دلار) تا براتون فعال کنن.

directline
December 28th, 2020, 12:15
1) در ovh میتونید تا 256 آیپی برای هر سرور سفارش بدید و هر آیپی هزینه ستاپ 3 دلار داره.اما در soyou میتونید تا 16 آیپی سفارش بدید.البته فکر کنم بیشترش هم میتونید سفارش بدید اما هزینه ماهانه باید بدید.
2) ovh همه سرورهاش kvm فعال هست.اما soyou در صورت نیاز به kvm باید هزینه بدید(روزی 30دلار) تا براتون فعال کنن.

ممنون از توضیحاتتون، من برای یه پروژه میخوام استفاده کنم از سرور که چندتا ماشین کنار هم نیازه کار کنن و سرویس های برنامه رو بالا بیارن... تجربه کار با kvm ندارم برای همین ترجیح میدم که از esxi استفاده کنم، آیا استفاده از esxi هم هزینه داره در هر ۲ شرکت؟

redbull
December 28th, 2020, 12:28
ممنون از توضیحاتتون، من برای یه پروژه میخوام استفاده کنم از سرور که چندتا ماشین کنار هم نیازه کار کنن و سرویس های برنامه رو بالا بیارن... تجربه کار با kvm ندارم برای همین ترجیح میدم که از esxi استفاده کنم، آیا استفاده از esxi هم هزینه داره در هر ۲ شرکت؟

منظورشون از kvm اتصال شما به سرور اختصاصی هست برای تنظیمات bios . مجازی ساز نیست.

استفاده از مجازی ساز هزینه ای نداره و میتونید استفاده کنید .

از انگلیس هم میتونیم کمکتون کنیم

javadk
December 28th, 2020, 13:02
در ovh و هم soyou امکان نصب سیستم عامل های زیادی از جمله Esxi هست و فقط کافیه از پنل تون انتخاب کنید تا اتومات نصب بشه.

نصب مجازی ساز به دفعات امکانپذیره و هزینه ای نداره.

directline
December 28th, 2020, 13:04
منظورشون از kvm اتصال شما به سرور اختصاصی هست برای تنظیمات bios . مجازی ساز نیست.

استفاده از مجازی ساز هزینه ای نداره و میتونید استفاده کنید .

از انگلیس هم میتونیم کمکتون کنیم

ممنون از توضیحاتتون، ممنون از پیشنهادتون من برای این ovh رو انتخاب کردم چون در این تایم تخفیف گذاشته به مناسبت کریسمس. اگر که دیتاسنتر خوب دیگه ای مثل همین انگلیس که فرمودید، پیشنهاد دارید که در این تایم تخفیف داره بفرمایید.

ili00
January 3rd, 2021, 13:45
چطوری میشه پولش رو پرداخت؟

amir10103
January 4th, 2021, 13:29
درود بر شما
سرور های که چندین سال نزد OVH کار کرده اند سپس به soyoustart منتقل شده و تحت اسم این شرکت با قیمت کمتر به فروش میرسند.
سقف سفارش آیپی در ovh تا 256 است که این تعداد در soyoustart به 128 میرسه.
در ovh شما میتونید تا 384GB رم سفارش بدید که این میزان در سویواستارت به 128GB میرسه.

سمانه تاجدینی
January 4th, 2021, 16:23
سلام
دقیقا تفاوت های سرورهای OVH و
soyoustart همین مواردی هست که ایشوان اشاره کرده اند.