PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاهبرداری میزبان فا (سرویس ابری) ؟؟؟

Dr.D347h
December 24th, 2020, 14:00
با سلام.
من چند ماه پیش سرویس ابری از میزبان فا خریداری کردم، حالا بگذریم از اینکه حدود چهار ماه بعد از موعد تحویل سرویس رو تحویل دادین (البته تا اون موقه یه سرویس رایگان دادن) ولی بلاخره تحویل دادن.

حدود دو هفته از تحویل سرویس شون نگذشته بود که تو صفحه کاربری پیام گذاشتن که :
کاربر گرامی، بر روی سرویس شما اختلالی ایجاد شده است، ما از این اختلال با خبر هستیم و مشکل پیش آمده را سریعا بررسی کرده و تلاش میکنیم هر چه سریعتر حل شود. لطفا از تماس با پشتیبانی و یا ایجاد تیکت درباره سرویس های زیر در این بازه خودداری کنید. با تشکر از همکاری و بردباری شما
40794

الان حدود ده روز از ین تاریخ میگذره و نه تیکت جواب میدن نه تلفن بخش پشتیبانی:

40795

تلفن هم 20 دقیقه پشت خطشون بودم، کسی پاسخگو نیست:
40796

کس دیگه ای همچین مشکلی براش پیش اومده؟
چیکار کنیم؟ به کجا میتونیم شکایت کینم؟

reza7023
December 24th, 2020, 18:50
سلام

بنده از روز حراجمعه سرویس هاست ایران رو از میزبانفا خریداری کردم که از همون روز مشکلاتی در هاست و وب میل داشتیم ، تحت هیچ شرایطی این سایت رو برای میزبانی هاست پیشنهاد نمیکنم

پشتیبانی میزبانفا کاملا الکیه و شخصا 20 بار تماس گرفتم که حتی یک مورد هم جوابگو نبودن

تیکت رو هم دیر جواب میدن

sam_pontiac
December 24th, 2020, 19:13
به مشکلی که برای میزبان فا اتفاق افتاده کاری ندارم، اما چند تا نکته :
1- شرکتی که مدعی هست خودش زیر ساخت ابری ارائه میده، چرا sla ندارد؟ و شما چرا شرکتی که گواهی و تضمینی در برابر زیرساختها، خرابیها و جبران خسارتهای ناشی از قطعی های این چنینی نمیدهد را انتخاب میکنید؟!
2- شما پیش خودتون یک دو دو تا 4 تای ساده نکردین که اکثریت "دیتاسنتر"های مطرح دنیا، مثل هتزنر، با اونهمه تجربه و زیرساخت خصوصی در اختیارشون، چند وقتی هست که سرویسهای کلود ارائه میکنند و این شرکت در ایران با کولو کردن در برج میلاد ( که اساسا هر جای دنیا بگی دیتاسنتر روی هواست بهت پناهندگی میدن) رو شما انتخاب کردید.
3- نهایتا دیتاسنترهای قابل اتکا در ایران 4 یا 5 مورد هستند ( آسیاتک / پارس آنلاین که به های وب پیوست شد / افرانت / امین و لایزر و ... ).

در اصل به نظر، شما باید نسبت به انتخاب خودتون شک کنید تا سطح کار این شرکت و غیره.
بگذریم از اینکه سرویس با تاخیر 4 ماهه، خودش کلا نشان دهنده "هیچ" بودن قضیه هست.

ahamddr
December 24th, 2020, 22:14
به مشکلی که برای میزبان فا اتفاق افتاده کاری ندارم، اما چند تا نکته :
1- شرکتی که مدعی هست خودش زیر ساخت ابری ارائه میده، چرا sla ندارد؟ و شما چرا شرکتی که گواهی و تضمینی در برابر زیرساختها، خرابیها و جبران خسارتهای ناشی از قطعی های این چنینی نمیدهد را انتخاب میکنید؟!
2- شما پیش خودتون یک دو دو تا 4 تای ساده نکردین که اکثریت "دیتاسنتر"های مطرح دنیا، مثل هتزنر، با اونهمه تجربه و زیرساخت خصوصی در اختیارشون، چند وقتی هست که سرویسهای کلود ارائه میکنند و این شرکت در ایران با کولو کردن در برج میلاد ( که اساسا هر جای دنیا بگی دیتاسنتر روی هواست بهت پناهندگی میدن) رو شما انتخاب کردید.
3- نهایتا دیتاسنترهای قابل اتکا در ایران 4 یا 5 مورد هستند ( آسیاتک / پارس آنلاین که به های وب پیوست شد / افرانت / امین و لایزر و ... ).

در اصل به نظر، شما باید نسبت به انتخاب خودتون شک کنید تا سطح کار این شرکت و غیره.
بگذریم از اینکه سرویس با تاخیر 4 ماهه، خودش کلا نشان دهنده "هیچ" بودن قضیه هست.

سلام
شما چه هاستینگی رو پیشنهاد میکنید تو ایران.
منم با 3 تا شرکت کار کردم یکی از یکی یدتر.

a1994n1373
December 25th, 2020, 11:03
با توجه به اینکه اینجا بخش فروش سرویس نیست در صورت تمایل دوستان عزیز می تونیم در خدمتشون باشیم .