PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسپانسر ربات تلگرام- تبلیغ کانال شما و یا پست های شما

alil0rd
December 20th, 2020, 18:57
سلام.
من ربات تلگرام mp3probot رو نوشتم. برای تبدیل کیفیت آهنگ ها و یا تبدیل mp3 به OPUS نیاز دارم که ffmpeg فعال باشه.
من کارم برنامه نویسی نیست، تفریحمه! در نتیجه به دنبال درآمد از این ربات نیستم و تا به اینجا همه هزینه هارو خودم دادم.
اگر که کسی تمایل داشت که اسپانسر ربات بشه به من پیام بده. من میتونم کاری کنم که هرکس خواست از ربات استفاده کنه در کانال تلگرام خاصی عضو بشه، و یا به صورت رندوم یکی از پست های کانال شما براشون به هنگام کار با ربات فوروارد بشه.( ویا آخرین پست شما...، ایده ای داشتید برای تبلیغ خودتون بگید)
توجه کنید من همین الان هاست اشتراکی دارم و حتی FFMPEG فعال هستش، اما متوجه شدم که این FFMPEG فقط برای کارهای ویدیویی ساده میشه ازش استفاده کرد. (نمیتونه فایل رو تبدیل کنه) ولی FFMPEG اصلی در واقع کارایی فوق العاده بالاتری داره که نمونش همون تبدیل فرمت آهنگ و افزایش/کاهش کیفیت هستش.
ربات:
@mp3probot

آیدی تلگرام من:
@al1lord

alil0rd
December 21st, 2020, 13:29
صرفا جهت بالا آوردن!

alil0rd
August 2nd, 2021, 14:40
سلام.
من ربات تلگرام mp3probot رو نوشتم. برای تبدیل کیفیت آهنگ ها و یا تبدیل mp3 به OPUS نیاز دارم که ffmpeg فعال باشه.
من کارم برنامه نویسی نیست، تفریحمه! در نتیجه به دنبال درآمد از این ربات نیستم و تا به اینجا همه هزینه هارو خودم دادم.
اگر که کسی تمایل داشت که اسپانسر ربات بشه به من پیام بده. من میتونم کاری کنم که هرکس خواست از ربات استفاده کنه در کانال تلگرام خاصی عضو بشه، و یا به صورت رندوم یکی از پست های کانال شما براشون به هنگام کار با ربات فوروارد بشه.( ویا آخرین پست شما...، ایده ای داشتید برای تبلیغ خودتون بگید)
توجه کنید من همین الان هاست اشتراکی دارم و حتی FFMPEG فعال هستش، اما متوجه شدم که این FFMPEG فقط برای کارهای ویدیویی ساده میشه ازش استفاده کرد. (نمیتونه فایل رو تبدیل کنه) ولی FFMPEG اصلی در واقع کارایی فوق العاده بالاتری داره که نمونش همون تبدیل فرمت آهنگ و افزایش/کاهش کیفیت هستش.
ربات:
@mp3probot

آیدی تلگرام من:
@al1lord

سلام دوستان
من از آخرین پستم اسپانسر پیدا کردم اما ادامه همکاری برای اونها مقدور نبود. از آنجایی که من علاقه ندارم رباتم رو پولی کنم، اگر کسی مایل به همکاری هست به من پیام بده. اسپانسر قبلی حدودا 6 ماه به من سرویس داد که ازش تشکر میکنم.
مشخصات سرور مورد نیاز هم اصلا عجیب نیست!
رم: 1 گیگ!
centos7 ران بشه کافیه.
روش تبلیغ هم خودتون میتونید پیشنهاد بدید، اسپانسر قبلی جوین شدن اجباری در کانال تلگرامشون بود.
تعداد ممبر وفادار که جوین بشند رو تا700 نفر میتونم تضمین کنم. سین پست هارو بیشتر از این ها میشه تضمین کرد. چون خیلی از کاربرا جوین میشن و بعد از کارشون لفت میدن.
تا الان هم حدودا 22000 یوزر آیدی یکتا ربات رو استارت زدن