PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : **MyHBD** فروش سرور مجازی انگلستان + ۱ گیگابایت رم رایگان

redbull
December 13th, 2020, 17:47
سلام کاربران عزیز

با آفر جدید ۱ گیگ رم هدیه در تمامی پلان های سرور مجازی انگستان در خدمتتون هستیم.

مجازی ساز KVM با کنترل پنل محبوب Virtualizor

امکان افزایش منابع حین سفارش و یا بعد از سفارش در تمامی پلان ها وجود دارد.

امکان نصب مجدد سیستم عامل بصورت نامحدود توسط کاربر از طریق کنترل پنل

امکان اتصال از طریق VNC و SSH

تحویل سرور بعد از خرید حداکثر تا ۵ دقیقه به صورت اتوماتیک میباشد.

سرور های انگلستان از دیتاسنتر iomart بصورت کلو شده میابشد.

https://myhbd.net/wp-content/uploads/2020/03/iomart-logo.jpghttps://myhbd.net/wp-content/uploads/2019/09/MyHBD-lOGO.png

پلان های سرور مجازی انگلستان

نام پلان
UK 0.5
UK 1
UK 2

میزان رم
2GB + 1 GB
3GB +1 GB
8GB + 1GB

تعداد پردازنده
1
2
2

میزان هارد SSD
40GB
80GB
180GB

ترافیک
Unlimited
Unlimited
Unlimited

پورت متصل
1Gbps
1Gbps
1Gbps

زمان تحویل
۵ دقیقه
۵ دقیقه
۵ دقیقه

مجازی ساز
KVM
KVM
KVM

کنترل پنل
Virtualizor
Virtualizor
Virtualizor

قیمت ماهانه
۴.۹۹ یورو
۶.۹۹ یورو
۱۶.۹۹یورو

قیمت حدودی به تومان (نرخ روز یورو در سایت)
۱۳۲۰۰۰
۱۸۵۰۰۰
۴۵۰۰۰۰

نکات مهم:

۱- استفاده از سرور برای هک ، نت اسکن ، فیشینگ و MTproxy کاملا ممنوع میباشد و در صورت مشاهده سرور ساسپند شده و مبلغ برگشت داده نمیشود.

۲- قیمت سرور ها ثابت به یورو میباشد و قیمت معادل تومان آن بر اساس نرخ سایت بنبست میباشد.

۴- امکان تغییر RDNS برای تمامی پلان ها

۵- امکان بازگشت ۱۰۰ ٪ مبلغ تا ۲ ساعت بدون دلیل و ۵۰ ٪ مبلغ تا ۱ هفته .

۶- امکان پرداخت از طریقWebmoney ,Bitcoin , PayPal , Payeer و ریال ایرانمیسر میباشد.

۷ - در صورت ارسال Abuse کپی رایت از طرف دیتاسنتر سرور ساسپند میشود و مبلغ تا زمان استفاده شده کسر و برگشت داده خواهد.

۸ - قیمت یورو بر اساس نرخ روز میباشد و قیمت اصلی آن تا زمان تمدید تغییری نخواهد داشت.

* در صورت وجود هرگونه سوال داخل همین تاپیک میتوانید سوالتان را مطرح فرمایید. و یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت میتوانید در تماس باشید.

برای اضافه شدن ۱ گیگ رم رایگان هنگام خرید گزینه 1GB Additional RAM را انتخاب کنید تا بصورت خودکار اضافه شود.

هم اکنون خرید کنید
(https://myhbd.net/fa/fa-uk-kvm-vps/)

amirho3in
December 19th, 2020, 17:47
با سلام
از مشتریان قدیمی مجموعه myhbd هستم واقعا کارشون حرف نداره و از همه مهمتر خدمات و پشتیبانی عالیشون هست که واقعا جز بهترین شرکتها محسوب میشه
با این آفری که زدن به همه دوستان پیشنهاد میکنم همین امروز همکاریشون شروع کنن :67:

RENZOO12
December 28th, 2020, 19:49
سلام وقت بخیر

من قبلا ازتون سرور داشتم كیفیت خوبه اما الان بع شدت نرخ شما بالاس مثال سرور كلاود من الان از تلگراف هاست میخرم ماهانه 94 تومن قیمت شما ولی حدوده 140 تومن میوفته ..
یا سرور nvme اونجا رم 2 میخرم 85 ولی شما حدوده 150 میدین..

لطفا در تصیح قیمت های خودتون كمی فكر كنید

باتشكر

redbull
December 28th, 2020, 23:33
سلام وقت بخیر

من قبلا ازتون سرور داشتم كیفیت خوبه اما الان بع شدت نرخ شما بالاس مثال سرور كلاود من الان از تلگراف هاست میخرم ماهانه 94 تومن قیمت شما ولی حدوده 140 تومن میوفته ..
یا سرور nvme اونجا رم 2 میخرم 85 ولی شما حدوده 150 میدین..

لطفا در تصیح قیمت های خودتون كمی فكر كنید

باتشكر

سپاس از نظر شما .

redbull
January 18th, 2021, 14:07
کاربران عزیز با کاهش قیمت ارز قیمت سرویس های ما نیز کاهش میابد