PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور برای ارسال ایمیل

exchange
December 10th, 2020, 12:15
سلام
دوستان یه سروری نیاز دارم برای ارسال ایمیل تبلیغاتی. برای کارهای شخصی نیاز هست نه ایمیل مارکتینگ
مثلا روزی 10000 تا هم بتونم ایمیل بفرستم کافیه. بیشترم باشه اشکالی ندارد. قیمت بدید ممنون میشم. اسکریپت هم اگر نصب شده باشه روش عالیه اگر نه خودم دارم اسکریپت رو.

SaeedFazlollahzadeh
December 10th, 2020, 12:23
سلام
دوستان یه سروری نیاز دارم برای ارسال ایمیل تبلیغاتی. برای کارهای شخصی نیاز هست نه ایمیل مارکتینگ
مثلا روزی 10000 تا هم بتونم ایمیل بفرستم کافیه. بیشترم باشه اشکالی ندارد. قیمت بدید ممنون میشم. اسکریپت هم اگر نصب شده باشه روش عالیه اگر نه خودم دارم اسکریپت رو.
با سلام
هم از ایران و هم از هتزنر آلمان قابل ارائه می باشد.
در صورتی که اسکریپت شما روی سرور نصب می شود منابع حداقلی اسکریپت تان که نیاز دارد را بفرمایید.
اگر هم اسکریپت روی سرور دیگری نصب هست و با smtp می خواهید به این سرور متصل شوید منابع حداقلی برای سرور ایمیل شما در نظر گرفته می شود.

جهت مشاوره و خرید می توانید با واحد فروش یا اکانت تلگرام امضا در تماس باشید.

exchange
December 10th, 2020, 12:26
سورسی که من دارم اطلاعاتی که موردنیاز هست رو دقیق نمیدونم. اما مطمئنا با حداقل منابع قابل استفاده است چون قبلا استفاده کرده ام. شما اگر ممکن هست قیمت بفرمایید. من برای smtp نمیخوام استفاده کنم. فقط میخوام ایمیل تبلیغاتی از طریق اسکریپت ارسال کنم.

ccirco
December 10th, 2020, 17:27
با من در تلگرام در تماس باشید برای این تعداد در روز با وی پی اس هم می شود کار را جلو برد کانفیگ های لازمه هم رایگان انجام می شود

WiseHost
December 12th, 2020, 14:13
با سلام
سرور مورد نظر شما از آلمان موجود میباشد

[*=center] رم 4GB

[*=center] پردازنده 1Core

[*=center] ترافیک ماهانه 2TB

[*=center] هارد 190GB

[*=center] قیمت در سایت 225،000 تومان

[*=center]قیمت برای شما 200،000 تومان

برای خرید کلیک کنید. (http://afagh.info)