PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در پشتیبانی تیکت ها + چند سوال

turboo
February 28th, 2011, 14:38
سلام

من به تازگی whmcs رو نصب کردم اما برای پشتیبانی تیکت ها (کلا ارسال و دریافت مشکل دارم)

وقتی که کاربر تیکت ارسال میکنه ، در فسمت پشتیبانی تیکت ها وقتی وارد هر بخشش که میشم میزنه
Access Denied
You are not assigned to any ticket departments so cannot view or reply to any tickets

این مشکل بزرگی هست برای من که ممنون میشم کسی من رو در این زمینه کمک کنه .

و اینکه میشه با همین اسکریپت یک کاری کرد که به پنل هاستینگ ما متصل بشه و با پرداخت کاربران اون هم اکانت رو بسازه ؟

و اینکه چجوری باید در صفحه اصلی به جای آیکن هایی که میاد چیزهای دیگه نوشت یا مهمتر اینکه در منوی راستی ما آنلاین و یا آفلاین بودن پشتیبانانمون رو بگذاریم ؟

و یک سوال دیگه اینکه : میخوایم تو صفحه اصلی سایتمون (یک سایت مستقل از whmcs هست) ورود کاربران رو برای whmcs بگذاریم ، این امر به چه صورت هست .

ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

EXXXIR
February 28th, 2011, 14:51
سلام

من به تازگی whmcs رو نصب کردم اما برای پشتیبانی تیکت ها (کلا ارسال و دریافت مشکل دارم)

وقتی که کاربر تیکت ارسال میکنه ، در فسمت پشتیبانی تیکت ها وقتی وارد هر بخشش که میشم میزنه
Access Denied
You are not assigned to any ticket departments so cannot view or reply to any tickets

این مشکل بزرگی هست برای من که ممنون میشم کسی من رو در این زمینه کمک کنه .

و اینکه میشه با همین اسکریپت یک کاری کرد که به پنل هاستینگ ما متصل بشه و با پرداخت کاربران اون هم اکانت رو بسازه ؟

و اینکه چجوری باید در صفحه اصلی به جای آیکن هایی که میاد چیزهای دیگه نوشت یا مهمتر اینکه در منوی راستی ما آنلاین و یا آفلاین بودن پشتیبانانمون رو بگذاریم ؟

و یک سوال دیگه اینکه : میخوایم تو صفحه اصلی سایتمون (یک سایت مستقل از whmcs هست) ورود کاربران رو برای whmcs بگذاریم ، این امر به چه صورت هست .

ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

از منوی تنظیمات روی ادمین ها کیلیک کنید و روی ادمینی که می خواین دسترسی به دپارتمان خاصی داشته باشه از گوشه کلید ویرایش بزنید و تیک دپارتمان مورد نظر براش بزنید تا دسترسی پیدا کنه.

حالت ایجاد اتوماتیک هم که ویژگی اصلی همین برنامه هست باید تنظیمات سرور انجام بدید و موقع ساختن محصولات نوع پنل و ... برای پکیج های هاستتون مشخص کنید.

برای تغییر هم باید قالبتون ویرایش کنید و چیزایی که لازم دارید بهش اضافه کنید. پشتیبانی آنلاینم باید یک اسکریپت مثل لایوزیلا نصب کنید و کلید آنلاین/آفلاینشو تو قالب جای مناسب بزارید.

برای یکپارچه سازی می تونید از کدهایی که تو منوی ابزارها از کدهای یکپارچه سازی استفاده کنید که چندتاش مربوط به عضویت و ورود کاربران است.

turboo
February 28th, 2011, 15:17
از منوی تنظیمات روی ادمین ها کیلیک کنید و روی ادمینی که می خواین دسترسی به دپارتمان خاصی داشته باشه از گوشه کلید ویرایش بزنید و تیک دپارتمان مورد نظر براش بزنید تا دسترسی پیدا کنه.

حالت ایجاد اتوماتیک هم که ویژگی اصلی همین برنامه هست باید تنظیمات سرور انجام بدید و موقع ساختن محصولات نوع پنل و ... برای پکیج های هاستتون مشخص کنید.

برای تغییر هم باید قالبتون ویرایش کنید و چیزایی که لازم دارید بهش اضافه کنید. پشتیبانی آنلاینم باید یک اسکریپت مثل لایوزیلا نصب کنید و کلید آنلاین/آفلاینشو تو قالب جای مناسب بزارید.

برای یکپارچه سازی می تونید از کدهایی که تو منوی ابزارها از کدهای یکپارچه سازی استفاده کنید که چندتاش مربوط به عضویت و ورود کاربران است.

ممنون و متشکر

دوست عزیز کنترل پنل بنده انگلیسی هست ، دقیقا متوجه نشدم (کدهای یکپارچگی )

و بعد اینکه نمیشه پنل مدیریتی رو فارسی کرد ؟

و اینکه شماره حساب ها رو میخواستم در فاکتوری که در آخر میده و ایمیلی که میفرسته بگذارم ، چه طور این کار ممکنه ؟

باز هم ممنون و متشکر

EXXXIR
February 28th, 2011, 15:45
ممنون و متشکر

دوست عزیز کنترل پنل بنده انگلیسی هست ، دقیقا متوجه نشدم (کدهای یکپارچگی )

و بعد اینکه نمیشه پنل مدیریتی رو فارسی کرد ؟

و اینکه شماره حساب ها رو میخواستم در فاکتوری که در آخر میده و ایمیلی که میفرسته بگذارم ، چه طور این کار ممکنه ؟

باز هم ممنون و متشکر

خواهش می کنم،

از منوی Utilities گزینه Integration Code مربوط به کدهای یکپارچه سازی هست.

برای اینکه اطلاعات حساب در فاکتور یا ایمیل ها باشید باید در قسمت مشخصات از منوی تنظیمات General Settings را بزنید و قسمت Pay To Text و برای ایمیل ها هم از تب Mail گزینه Mail Signature مربوط به قسمت امضا در ایمیل ها هست که می تونین مشخصات اونجا وارد کنید.

turboo
February 28th, 2011, 17:20
خواهش می کنم،

از منوی Utilities گزینه Integration Code مربوط به کدهای یکپارچه سازی هست.

برای اینکه اطلاعات حساب در فاکتور یا ایمیل ها باشید باید در قسمت مشخصات از منوی تنظیمات General Settings را بزنید و قسمت Pay To Text و برای ایمیل ها هم از تب Mail گزینه Mail Signature مربوط به قسمت امضا در ایمیل ها هست که می تونین مشخصات اونجا وارد کنید.

با تشکر و سپاس فراوان ، خیلی کمک بزرگی به بنده کردید .

یک سوال دیگر هم داشتم : اینکه من از هرجایی که قالب دانلود میکنم و در فایل templates ها آپلود که میکنم و از تنظیمات که انتخاب میکنم ، قالب به همان شکل قبلی است و تغییری نمیکند .

دوست عزیز نمیشه قالب رو تو نرم افزار دریم ویوور و یا فرونت پیج تغییرات داد ؟ کدام فایل را باید ویرایش کنیم ؟

ممنون

EXXXIR
February 28th, 2011, 17:38
با تشکر و سپاس فراوان ، خیلی کمک بزرگی به بنده کردید .

یک سوال دیگر هم داشتم : اینکه من از هرجایی که قالب دانلود میکنم و در فایل templates ها آپلود که میکنم و از تنظیمات که انتخاب میکنم ، قالب به همان شکل قبلی است و تغییری نمیکند .

دوست عزیز نمیشه قالب رو تو نرم افزار دریم ویوور و یا فرونت پیج تغییرات داد ؟ کدام فایل را باید ویرایش کنیم ؟

ممنون

اگر قالب ویرایش می کنید باید پوشه کش مربوط به قالب ها با نام templates_c را پاک کنید تا اطلاعات از کش خونده نشه و تغییرات بتونین مشاهده کنید. اما اگر کلا قالب انتخاب می کنید تو پنل برای کاربران و اصلا تغییر نمی کنه یا اینکه قالب مربوط به این کار نیست یا از جای درستی قالب برای کاربران انتخاب نمی کنید:

برای تغییر قالب ناحیه کاربری: General Settings تب General باید Template را تغییر و ذخیره کنید.

برای طراحی قالب هم از نت پد گرفته تا سایر برنامه ها میتونین قالب طراحی کنید به شرطی که تگ و اطلاعات درست در قالب قرار دهید و اطلاعات کافی داشته باشید. باید فایل های tpl بر اساس طرح خودتون تغییر بدید.

turboo
February 28th, 2011, 19:33
باتشکر

دوست عزیز برای ویرایش متن کپی رایت در زیر سایت whmcs کدوم قسمت رو باید ویرایش کرد ؟

در قسمت footer چیزی ننوشته .

ممنون

EXXXIR
February 28th, 2011, 20:13
باید نسخه بدون برند باشه تا نشون نده.

با ویرایش فکر نکنم فرقی کنه الان دقیق یادم نیست.

turboo
February 28th, 2011, 21:25
ممنون

saeidkhosrow
January 3rd, 2014, 02:20
سلام یه سوالی داشتم
وقتی که کاربران من تیکت میزنن در بخش مدیریت whmcs مینویسه که تیک بی پاسخ هست ولی خود تیکت و نوشتشو نشون نمیده! مشکل از کجا میتونه باشه؟

Mr.Te0
January 3rd, 2014, 21:49
سلام یه سوالی داشتم
وقتی که کاربران من تیکت میزنن در بخش مدیریت whmcs مینویسه که تیک بی پاسخ هست ولی خود تیکت و نوشتشو نشون نمیده! مشکل از کجا میتونه باشه؟

با یه مرورگر دیگه تست کنید ببینید مشکل پابرجاست/