PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رایگان : کاهش و بهبود رتبه الکسا در 30 روز ، تبادل ترافیک رایگان اتوماتیک با تولبار الکسا

mashiat
December 1st, 2020, 15:44
رایگان : کاهش و بهبود رتبه الکسا در 30 روز ، تبادل ترافیک رایگان با تولبار الکسا

سلام رفقاابتدا عرض کنم اونهایی که رنک الکسا براشون مهم نیست و براشون هیچ اهمیتی نداره لطفا این پست رو نخونند .
https://alexam.ir/frontend/img/perspective.PNG

مخاطبان این تاپیک فقط و فقط افرادی هستند که به دنبال ارتقا الکسا و در واقع کاهش و بهبود رتبه الکسا سایت خودشون هستند
سایتی رو امروز تاسیس کردیم که با مرورگر و تولبار الکسا فقط کار میکنه و برخلاف سایتهای راجع سورف دیگه که پنجره در iframe باز میکنه و هیچ تاثیری در الکسا نداره نیست و سیستم از شما میخواد تولبار الکسا نصب باشه با بازدیدها خودکار و اتوماتیک انجام بشه
روش کار به این صورت هست پس از ثبت نام در سایت و ثبت سایت خودتون سایت از شما میخواد که تولبار الکسا روی کروم شما نصب باشه و بعد استارت و سورف رو میزنید و سایتهایی که اتوماتیک و خودکار بازدید میکنید در تب جدید و با تولبار الکسا بازدید میشهبه همون مقداری که سایت بازدید میکنید از سایت شما نیز بازدید میشه و rate اون 1 به 1 هستمثلا میتونید روی سرور مجازی یا لپ تاپ 24 ساعته بذارید بازدید اتوماتیک کنه و به همون میزان هم از سایت شما با تولبار الکسا بازدید بشهدر ابتدای ثبت نام 100 پوینت بازدید در اکانت شما ثبت میشه
سایت همین امروز افتتاح شده و با تعداد ثبت سایتها بازدیدها شروع میشه .

لطفا در سایت ثبت نام کنید تا با همدیگه ( از روی کامپیوتر ، لپ تاپ ؛ سرور مجازی ) با همدیگه ترافیک واقعی در تب مرورگر و تولبار الکسا تبادل کنید
سایت کاملا رایگان هست و هیچ پولی دریافت نمیشهبه ازای هر بازدیدی که میکنید از شما بازدید خواهد شد
هر کسی رنک الکسا دوست داره و براش مهمه لطفا مشارکت کنه تا تعداد سایتها بالا برههر کسی هم رنک الکسا رو یک عدد بیخود میدونه و دوس نداره لطفا از گذاشتن کامنت و اسپم خودداری کنه
هر کسی هم دوست داره در این سایت شریک و همکار بشه پیغام خصوصی بده

نام سایت : الکسای من ( چند زبانه و بین المللی )

https://alexam.ir

سپاس

beautylovely
May 10th, 2021, 14:57
سلام من ثبت نام روانجام دادم از کجا استارت رو بزنم ادامه کار رونمیدونم.
با تشکر بیوتی لاولی