PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش dns p-r-oxy برای رفع تحریم

farhadzandi
November 24th, 2020, 18:36
اساتید عزیز کسی از دوستان اطلاعاتی در این رابطه داره که چطوری میشه یه سرویسی مانند "شکن" را راه اندازی کنیم ؟ میخوام ترافیک از سرور شخصی خودم عبور کنه خیالم اینجوری راحت تر هست
فقط میشه محدود به آیپی استفاده کننده کرد ؟ یا هر مدلی که بشه جلوی پابلیک شدنش رو گرفت؟
اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه تا هم من هم افرادی دیگه که به این مورد نیاز دارن ازش استفاده کنن

rexhosting
November 24th, 2020, 18:49
اساتید عزیز کسی از دوستان اطلاعاتی در این رابطه داره که چطوری میشه یه سرویسی مانند "شکن" را راه اندازی کنیم ؟ میخوام ترافیک از سرور شخصی خودم عبور کنه خیالم اینجوری راحت تر هست
فقط میشه محدود به آیپی استفاده کننده کرد ؟ یا هر مدلی که بشه جلوی پابلیک شدنش رو گرفت؟
اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه تا هم من هم افرادی دیگه که به این مورد نیاز دارن ازش استفاده کنن

با سلام
این سرویس را تحت عنوان dnspro.ir راه اندازی کردیم و در دسترس می باشد.
در صورتی که تمایل دارید برای خود به صورت شخصی راه اندازی کنید میتوانید پیغام خصوصی ارسال بفرمایید.
با احترام

farhadzandi
November 24th, 2020, 19:23
با سلام
این سرویس را تحت عنوان dnspro.ir راه اندازی کردیم و در دسترس می باشد.
در صورتی که تمایل دارید برای خود به صورت شخصی راه اندازی کنید میتوانید پیغام خصوصی ارسال بفرمایید.
با احترام
ارسال شد منتظر شما هستم

SainaServer
November 24th, 2020, 19:24
اسم سرویسش فکر میکنم dnsmasq بود.
سرچ کنید احتمالا باید باشه آموزش راه اندازیش

farhadzandi
November 24th, 2020, 19:45
اسم سرویسش فکر میکنم dnsmasq بود.
سرچ کنید احتمالا باید باشه آموزش راه اندازیش
میتونید بیشتر توضیح بدید لطفا بدجوری گیرم متاسفانه

farhadhelix
November 25th, 2020, 06:56
سلام
قبل از راه اندازی این سیستم مثل شکن و سایرین بنده برای استفاده شخصی خودم و چند تا از همکاران این مورد رو راه اندازی کرده بودم
چیز پیچیده ای نیست
سیستم به صورت کلی و منطق کارکرد این سیستم رو شرح میدم خدمتتون

یک دی ان اس سرور ایجاد میشه که سایرین دی ان اس سرورهاشون رو ست کنند روی سرور شما
یک سرور پراکسی هم باید راه اندازی کنید
سپس دامنه هایی رو که شما قصد دارید از پراکسی رد کنید رو داخل دی ان اس سرورتون به صورت دستی ای پی سرور پراکسی که از قبل راه اندازی کردید رو وارد میکنید

ساده و مختصر

موفق باشید

hassanshaikhi
November 25th, 2020, 08:55

sniproxy

farhadzandi
November 25th, 2020, 12:26
سلام
قبل از راه اندازی این سیستم مثل شکن و سایرین بنده برای استفاده شخصی خودم و چند تا از همکاران این مورد رو راه اندازی کرده بودم
چیز پیچیده ای نیست
سیستم به صورت کلی و منطق کارکرد این سیستم رو شرح میدم خدمتتون

یک دی ان اس سرور ایجاد میشه که سایرین دی ان اس سرورهاشون رو ست کنند روی سرور شما
یک سرور پراکسی هم باید راه اندازی کنید
سپس دامنه هایی رو که شما قصد دارید از پراکسی رد کنید رو داخل دی ان اس سرورتون به صورت دستی ای پی سرور پراکسی که از قبل راه اندازی کردید رو وارد میکنید

ساده و مختصر

موفق باشید
میشه لطفا بیشتر توضیح بدید
من متاسفانه خیلی وارد نیستم از دیشب درگیرش شدم و نتونستم این کار رو انجام بدم اگه لطف کنی نحواه کانفیگ روبفرمایید ممنون میشم اگر هزینه ای داره مشکلی نیست فقط میخوام اینجا هم روش اون باشه دیگران استفاده کنن

- - - Updated - - -

sniproxy
ارادتمندیم جناب مهندس عزیز
متاسفانه هر کاری کردم نتونستم سورس خوبی پیدا کنم که توضیح داده باشه
امکانش هست براتون بیشتر توضیح بدید لطفا

farhadzandi
November 26th, 2020, 12:20
کسی نیست کمکی کنه دوستان؟