PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت دلار آمریکا ۲۲۸۹۰تومان شد !

mehrania
November 8th, 2020, 11:58
قیمت فروش دلار آمریکا ۲۲۸۹۰ تومان اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ در سایت صرافی ملی، قیمت فروش دلار آمریکا ۲۲۸۹۰ تومان اعلام شده است.

همچنین، در صرافی ملی قیمت فروش یورو ۲۷۰۰۰ تومان است.

همچنین
اقتصاد آنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ قیمت خودرو از هفته گذشته تحت تاثیر ریزش نرخ ارز و اخبار سیاسی مربوط به انتخابات آمریکا وارد مدار کاهشی شده بود، امروز هم با شروع کار بازار این روند تشدید شده و شاهد افت چشمگیر قیمت خودرو‌ها به ویژه خودرو‌های خارجی هستیم به طوریکه برخی نمایشگاه‌داران اظهار کرده‌اند که قیمت این خودرو‌ها نسبت به هفته‌های گذشته به طور میانگین حدود ۵۰۰ تا ۷۰۰میلیون و برخی خودرو‌های خارجی تا بیش از یک میلیارد تومان ارزان شده‌ است.

تب فروش خودرو افزایش یافت
در این راستا قیمت خودرو‌های داخلی هم کاهش قابل توجهی داشته‌اند به طوریکه طبق گفته فعالان بازار، خودرو‌های داخلی و مونتاژی طی این مدت ۱۰ تا ۱۵درصد ارزان شده‌اند، اما آنچه که اهمیت دارد این است که با وجود ریزش قیمت‌ها همچنان معاملات مربوط به خرید در پایین‌ترین حد ممکن قرار دارد و تب فروش افزایش یافته است.

خروج سرمایه از بازار خودرو
همچنین به گفته نمایشگاه‌داران اتومبیل، همزمان با کاهش قیمت دلار دارندگان خودرو که اهل سرمایه‌گذاری در این بازار هستند به فکر خروج سرمایه خود از این بازار افتاده‌اند و از همین رو حجم فروش خودرو نسبت به قبل بیشتر شده، از طرفی با توجه به اینکه زمزمه ریزش قیمت‌ها در بازار وجود دارد خریداران در حد نظاره‌گر هستند و اتفاقا توصیه فعالان بازار هم این است که خریداران خودرو فعلا دست نگه دارند.

امیدوارم این جو ریزشی تداوم داشته باشه و فقط چند روزه به خاطر فقط انتخاب جو بایدن نباشه

delshad
November 8th, 2020, 12:09
:">هی انتخاب ایرانم بود اینقدر تاثیر نداشت ولی به نظرم باز میره بالا - قیمت دلار که اومد پایین هاستینگ ها هم قیمت بیارن پایین

asrhosting
November 8th, 2020, 12:18
دلار باید بیاد رو همون 3200 تومن که نمی یاد ! بیاد رو 11 تومنم بازم گرونه .
به راحتی فریب می خوریم .

OMIDTU5
November 8th, 2020, 13:43
ما که کمتر از 24 ندیدیم . البته تتر رو 23500 خریدم دیشب ولی امروز دلار بالای 24 هست

سیدرضا بازیار
November 8th, 2020, 15:37
همین چند وقت پیش بود که توی همین انجمن، یکی از دوستان با دلار 6000 تومان برام پرداخت ارزی انجام داد. کی اینقدر گرون شد؟ کی شد 22 هزار تومان؟ :d

من با دلار ۶ هزار تومان رفتم سربازی. هنوز سربازی من تموم نشده. حالا میام انجمن میبینم که دوستان میگن دلار شده ۲۲ هزار تومان و ریزش هم داشته و امیدوار هستند همین روند هم ادامه داشته باشه :))

alirezakaj
November 8th, 2020, 16:24
دست بزنید هوراااااا
تمام مشکلات اقتصادی کشورمون حل شد
:103:

جهان سوم به روایت تصویر

therealtahmineh
November 8th, 2020, 17:02
به خاطر بایدنه دیگه و میاد رو 20 تومن میمونه و یه عده هم خیلی خوشحالمیشن از اینکه اومده پایین!

tabanpay
November 8th, 2020, 17:20
دلار 10 هزار تومن شد بگید ارزون شده نه 29 شده 22 میگن ارزون

farhadhelix
November 10th, 2020, 06:37
دلار ارزون دلار 975 تومانی هست

Mohammad.AF313
November 11th, 2020, 18:45
به نظر من دلار پایین هم بیاد، باز قیمت ها به یه بهانه ای بالا هستند