PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش قیمت هاست طلاهاست :|

Raymvnd
November 5th, 2020, 11:15
درود دوستان...

متاسفانه اوضاع یه جوری هی قیمت ها رو بالا می ببرن و ما به عنوان یه وبلاگ نویس مگه چقدر درآمد دارم که پول سرویس هاست پرداخت کنم؟
من نهایت می تونم ماهی ۱۰۰۰۰۰ تومان درآمد کسب کنم که پول سرویس هاست بدم...
ولی الان یه هاست ایران ۵ گیگ پربازدید با پهنای باند ۲۰۰ گیگ قیمت آن به ۱۰۰۰۰۰ تومان ماهانه رسیده و قبلا ۵۹۰۰۰ تومان می دادم و نزدیک ۲ الی ۳ بار افزایش قیمتی داشته...

شما بگید با این اوضاع چطور دوام بیاریم...؟

سایتم به مدت دو سال به بازدید روزانه ۲ الی ۴۰۰۰ رسیده و رتبه ایران به ۳۵۰۰۰ و رتبه جهانی به ۱ میلیون رسیده و نوشته هایم بیشتر لایک می خوره...

sherman2000
November 5th, 2020, 13:32
از هاست اشتراکی آلمان ما میتونید تهیه کنید قیمت ها افزایش چندانی نداشتند و مناسبت هستند.

100 مگابایت هاست لینوکس یکساله 50 هزارتومان است با پهنای باند نامحدود

2JZ
November 5th, 2020, 13:59
درآمد رو افزایش بدین که هزینه هارو پوشش بده یا اینکه برید روی سرویسای رایگان.

mmmm.masood
November 5th, 2020, 20:19
هاست اشتراکی ایران (وردپرس) ماهی 25
هاست لینوکس ایران ماهی 5 الی 18
تمامی سرویس ها با کلود لینوکس و لایت اسپید ارائه میشود
panel.servermax.net
کدتخفیف 100 درصدی برای هاست های وردپرسی یکماهه
VHZ09T3GO6

Sajad.Parsa
November 5th, 2020, 23:58
در اوضاع کنونی بنده ماهانه 2500 هزینه سرور میدم ( اختصاصی ) و درآمدم هم ازش صفر هست

از درآمد شخصی خودم ( خارج نت ) دارم هزینه فعالیت های نتی رو میدم

البته میانگین ماهانه 500 رو سایتا در میارن ولی خب هیچه ...

فروش ها نزدیک به صفر و ارز هم گران ...

نمیشه هم کنار گذاشت ( حجم بسیار بالای اطلاعات هست )

javadnaeem
November 6th, 2020, 00:09
سلام ، اگه قیمت مناسب و امکانات عالی میخواین
شرکت آفاق (https://afagh.info/cp/aff.php?aff=40)خیلی عالیه برای مشاهده قیمت ها اینجارو کلیک کن (https://afagh.info/cp/aff.php?aff=40)
نه تبلیغات الکی میکنم نه هیچی ، فقط و فقط بعنوان یه مشتری ساده که کلی شرکت امن گشتم . از شرکت آفاق اندیش (https://afagh.info/cp/aff.php?aff=40) مطمئن ترشو نتونستم پیدا کنم.
متشکرم

websazha
November 6th, 2020, 02:41
درود دوستان...

متاسفانه اوضاع یه جوری هی قیمت ها رو بالا می ببرن و ما به عنوان یه وبلاگ نویس مگه چقدر درآمد دارم که پول سرویس هاست پرداخت کنم؟
من نهایت می تونم ماهی ۱۰۰۰۰۰ تومان درآمد کسب کنم که پول سرویس هاست بدم...
ولی الان یه هاست ایران ۵ گیگ پربازدید با پهنای باند ۲۰۰ گیگ قیمت آن به ۱۰۰۰۰۰ تومان ماهانه رسیده و قبلا ۵۹۰۰۰ تومان می دادم و نزدیک ۲ الی ۳ بار افزایش قیمتی داشته...

سایتم به مدت دو سال به بازدید روزانه ۲ الی ۴۰۰۰ رسیده و رتبه ایران به ۳۵۰۰۰ و رتبه جهانی به ۱ میلیون رسیده و نوشته هایم بیشتر لایک می خوره...

با سلام

گرامی واقعا شرکت های هاستینگ فکر میکنید چند درصد مگر سود هستند که انتظار افزایش قیمت ندارید ؟
دیتاسنتر ها که توی همین یک سال گذشته ای پی 7 هزار تومانی کردند 30 هزار تومان.
دیتاسنتر ها کلوکیشن ها 100% افزایش بها دادن.
هزینه قطعات سروری اگر کلوکیشن باشن که 100% هستند حدود 200% قیمت قطعات به مراتب بیشتر از دلار گرون شدند به خاطر واردات کم.
هزینه حقوق کارمند ها باید زیاد کنند به هر حال اون کارمندی که تا سال گذشته 3 یا 4 کفایت میکرد و شاید شاید میومد یه آماتور تازه کار کار میکرد الان واقعا کمتر از 5-6 میلیون بی معنی هست کار کردن.
باقی هزینه های مثل اجاره دفتر و غذا و سرویس و .... جانبی شرکت در نظر داشته باشید میبینید واقعا از 56 تومان به 100 تومان بستگی دارن این 56 مربوط به کی هست واقعا معلوم هست و واقعا همه تحت فشار هستیم، خود ما در ابتدا 2-3 ماه اول کرونا اعلام کردم به کاربر ها هاستینگ چند صد سایت با مصرف نرمال و نه پر بازدید و روی درآمد به مدت زیادی هاست رایگان می کنیم تا سایت های نوپا دوام بیاورند ولی واقعا سخت هست همه چیز امیدواریم زودتر تمام شود و دریچه های امید گذار باز شود.

پیروز باشید.

hamid53214
November 6th, 2020, 12:43
پیشنهاد میکنم فایل هاتون رو به هاست دانلود منتقل کنید و هاست سبک تری خریداری کنید
میتونید هزینتون کمتر از 50 تومن برسونید

Optimus
November 6th, 2020, 13:56
پیشنهاد من اینه که از شرکت های خارجی خرید کنید
ما الان با شرکت های مختلف خارجی داریم کار می کنیم قیمت هاشون حتی 1 سنت هم افزایش ندادند
هتزنر اصلا قیمت هاشون افزایش نداده

مستقیم خرید کنید بهتره و با صرفه تره براتون
کاری که ما هم می کنیم
موفق باشید

delshad
November 6th, 2020, 14:33
منم تقریبا دو برابر هزینه دادم برای تمدید - والا هر چی درامد داریم باید بدیم هاست8-|

tikweb.ir
November 6th, 2020, 15:37
ما الان با شرکت های مختلف خارجی داریم کار می کنیم قیمت هاشون حتی 1 سنت هم افزایش ندادند

کاری که ما هم می کنیم
موفق باشید

مشکل اینجاست که چون مشتریان قیمت سرویس رو به ریال میبینند این افزایش قیمت رو از چشم سرویس دهنده میبینن
اگر هاستینگ های ایرانی هم داخل سایتشون قیمت رو به دلار و یورو میزدن و مشتری همون مبلغ ثابت رو در قیمت روز ارز ضرب و پرداخت میکرد دیگه شاکی نمیشد

اما توی ایران خیلی از هاستینگ ها مثلا یک سرویس رو چند ماه افزایش نمیدن و یکدفعه افزایش میدن و مشتری میبینه که ماه پیش 20 تومن داده این ماه 50 تومن و فکر میکنه ای بابا چه وضعشه !

Raymvnd
November 6th, 2020, 20:01
با سلام

گرامی واقعا شرکت های هاستینگ فکر میکنید چند درصد مگر سود هستند که انتظار افزایش قیمت ندارید ؟
دیتاسنتر ها که توی همین یک سال گذشته ای پی 7 هزار تومانی کردند 30 هزار تومان.
دیتاسنتر ها کلوکیشن ها 100% افزایش بها دادن.
هزینه قطعات سروری اگر کلوکیشن باشن که 100% هستند حدود 200% قیمت قطعات به مراتب بیشتر از دلار گرون شدند به خاطر واردات کم.
هزینه حقوق کارمند ها باید زیاد کنند به هر حال اون کارمندی که تا سال گذشته 3 یا 4 کفایت میکرد و شاید شاید میومد یه آماتور تازه کار کار میکرد الان واقعا کمتر از 5-6 میلیون بی معنی هست کار کردن.
باقی هزینه های مثل اجاره دفتر و غذا و سرویس و .... جانبی شرکت در نظر داشته باشید میبینید واقعا از 56 تومان به 100 تومان بستگی دارن این 56 مربوط به کی هست واقعا معلوم هست و واقعا همه تحت فشار هستیم، خود ما در ابتدا 2-3 ماه اول کرونا اعلام کردم به کاربر ها هاستینگ چند صد سایت با مصرف نرمال و نه پر بازدید و روی درآمد به مدت زیادی هاست رایگان می کنیم تا سایت های نوپا دوام بیاورند ولی واقعا سخت هست همه چیز امیدواریم زودتر تمام شود و دریچه های امید گذار باز شود.

پیروز باشید.

درود...
حرف شما درسته ولی خب وقتی یه وبلاگ نویس درآمد آنچنانی نداره چطور می تونه دوام بیاره؟ سایتم نهایت روزی ۲۰۰۰ الی ۲۵۰۰ تومان درآمد کسب می کنه و تمام این درآمد یک ماه بدیم به هاست و وبمستر هیچ سودی نمی کنه...

دیروز طلاهاست این جواب رو داد:

با سلام
در طول ۲ سال گذشته قیمت دلار بیش از ۵ برابر شده ولی ما قیمت ها را کمتر از ۲ برابر افزایش داده ایم.
با توجه به شرایط فعلی بازار متاسفانه امکان سرویس دهی با قیمت های قبلی را نداریم.

با تشکر

کاشکی هاستینگ ها از مشتریان قدیمی حمایت کنه ...

من تصورم اینه که هاستینگ ۱۰۰۰۰۰ کاربر دارند درآمد بالایی کسب می کنه که هزینه های هاست و سرور رو پوشش میده و هم اکنون می ببینم همشون به مشکل خوردند...

- - - Updated - - -

درآمد رو افزایش بدین که هزینه هارو پوشش بده یا اینکه برید روی سرویسای رایگان.

به این راحتی ها نیست...

- - - Updated - - -

سلام ، اگه قیمت مناسب و امکانات عالی میخواین
شرکت آفاق (https://afagh.info/cp/aff.php?aff=40)خیلی عالیه برای مشاهده قیمت ها اینجارو کلیک کن (https://afagh.info/cp/aff.php?aff=40)
نه تبلیغات الکی میکنم نه هیچی ، فقط و فقط بعنوان یه مشتری ساده که کلی شرکت امن گشتم . از شرکت آفاق اندیش (https://afagh.info/cp/aff.php?aff=40) مطمئن ترشو نتونستم پیدا کنم.
متشکرم
به اندازه طلاهاست معتبره؟

javadnaeem
November 6th, 2020, 21:23
داداش من خودم رو معتبر بودن خیلی حساسم
شرکتشو هم استعلام کردم تو ثبت اسناد و املاک هم ثبت شده
مال شخص نیست که فردا واسه شخص اتفاقی افتاد هاستت بره رو هوا این شرکت معتبره
من از سال 92 مشتری شرکت آفاقم (https://afagh.info/cp/aff.php?aff=40)
تیم پشتیبانیشون خیلی حرفه ای عمل میکنن
اصلا تضمینیه
ضرر نمی بینی

- - - Updated - - -

درود...
حرف شما درسته ولی خب وقتی یه وبلاگ نویس درآمد آنچنانی نداره چطور می تونه دوام بیاره؟ سایتم نهایت روزی ۲۰۰۰ الی ۲۵۰۰ تومان درآمد کسب می کنه و تمام این درآمد یک ماه بدیم به هاست و وبمستر هیچ سودی نمی کنه...

دیروز طلاهاست این جواب رو داد:

کاشکی هاستینگ ها از مشتریان قدیمی حمایت کنه ...

من تصورم اینه که هاستینگ ۱۰۰۰۰۰ کاربر دارند درآمد بالایی کسب می کنه که هزینه های هاست و سرور رو پوشش میده و هم اکنون می ببینم همشون به مشکل خوردند...

- - - Updated - - -

به این راحتی ها نیست...

- - - Updated - - -

به اندازه طلاهاست معتبره؟

امتحانش ضرر نداره یه هاست یک ماهه بگیرید ازشون تست کن ببین کیفیت سرویس هاشون چطوره

SaeedFazlollahzadeh
November 6th, 2020, 22:07

متاسفانه یک طرفه به قاضی تشریف بردید.
به قول دوست عزیز مان که در تاپیک دیگری از گران شدن هزینه سرویس بعد از ۶ سال انتقاد کرده بودند که مگر هاستینگ ها در کار روغن نباتی و غیره هستند، باید عزض کنم که همه مردم (به غیر از استارتر و دوست عزیز دیگر مان) فتونستز می کنند و بنده هم فتوسنتز می کنم و فقط دو شما دو عزیز هستید که گرانی روی شما تاثیر گذاشته و ما ۸۵ میلیون منهای دو نفر هستیم که سود خالص خود را بالا بردیم! حالا این که ما از روغن و هوا و گوشت و غیره استفاده نمی کنیم و فقط فتوسنتز می کنیم و شما به این راز پی بردید ولی افزایش قیمت ها را منطقی نمی دانید دیگر مشکل ماست که لو رفتیم. وگرنه تا وقتی که لو نرفته بودیم شما معترض نبودید :)

همه این ها را نوشتم که عرض کنم اولا سود هر شرکت از تک تک مشتریان هست و مشتری چه خرد و چه کلان سود خودش را برای شرکت دارد. پس این طور نبینید که مثلا من اگر یک سرویس ماهانه ۵ هزار تومان می خرم چه سودی می توانم برسانم. اگر سود نداشت شرکت هزینه را افزایش می دهد تا سودده باشد.
نقل قول دوم هم خودتان پاسخ بنده را بدهید: ما چطور دوام بیاوریم؟ پاسخ سوال شما دقیقا همان خود سوال شماست.

غیرمنطقی ترین نوع تاپیک ها در ایران اعتراض به افزایش قیمت هست. معترض هستید؟ تغییر سرویس دهنده. معترض هستید؟ به خود آن سایت اطلاع دهید. معترض هستید؟ سرویس تان را جمع کنید. معترض هستید؟ ما معترض نیستیم به این وضعیت؟ معترض هستید؟ ببخشید دیگر که هر صنفی مجبور به افزایش هزینه هست. شما به بزرگواری خودتان ببخشید.
بخشیدید؟ حالا ببینید گرانی آیا همان اثری را در شما داشته که در ما هم داشته؟ اگر به این نتیجه رسیدید و باز هم معترض بودید دیگر عرضی منطقی وجود ندارد و شما را به خداوند منان می سپارم.

شاد و خندان باشید

farhadhelix
November 14th, 2020, 00:44
قطعا اگر در بیارن افزایش نمیدن
نمیتونن برسونن ناچارا باید افزایش قیمت بدن

همه چیز گرون شده دوست عزیز
خود بنده تا 2 سال پیش پروژه میکروتیک رو با 50 هم انجام میدادم الان یه تنظیمات ساده رو زیر 500 نمیگیرم.

gglok
November 14th, 2020, 01:28
دوست عزیز این ارز میلیه که بی ارزش شده سود شرکت فقط سه درصده از هر تمدید وقتی رای میدین به فکر این روزا هم باشه البته بخثم شما نیست همون درصد گوسفنده که همه رو به خاک زدن با تعصبات قجری
برین سراغ وبلاگا که رایگانن عین قدیم پرشین بلاگ و....یاهم راحت یه پیج اینستا بزنید که بیشتر بازدیدا الا تو اونه درامدم توش هزینه هم فقط ی گوشی و نت میخواد.

satiran
November 21st, 2020, 13:59
استارتر گرامی

مشکل این هست که شما ریالی میبینید داشتان رو ولی هاستینگ ها دلاری میبینیند . قیمت دلاری سرویس ها تغیر نکرده و به واسطه کاهش ارزش ریالی این اتفاقات پیش میاد

tack
December 30th, 2020, 15:16
خب حالا که قیمت دلار از 30 تومان شده 25 تومان چرا قیمت هاشون کاهش نمیدند ؟

مشکل ما اینه که دست به دست هم گذاشتیم در جهت نابودی کشورمون... با این بهانه های بی خود و بی جا...

mizbanwebhost
December 30th, 2020, 15:47

مشکل ما اینه که دست به دست هم گذاشتیم در جهت نابودی کشورمون... با این بهانه های بی خود و بی جا...

سلام

زمانی که قیمت دلار 3200 تومان بود سرویس تان را چه قیمت از این سایت دریافت می کردید ؟ و الان که 25.000 تومان هست چقدر دریافت می کنید ؟

Sajad.Parsa
December 30th, 2020, 23:58

چون همین الانم با دلار 12 تومنی دارند حساب میکنند و به تدریج با ثابت موندن دلار توی کانال 25 تومان دقیقا هزینه ای که الان میکنید دو برابر خواهد شد

و اینکه امثال شما هستن که این منابع رو بی خودی پر میکنند حیف bit به bit (حیف Byte) های هارد سرور که بابت تایپ شما پر می شوند ...

iman.ir
December 31st, 2020, 09:51
شما قیمت اخبار رو نگاه میکنید وقتی برای خرید دلار اقدام کنید میبینید مشکلات دیگه ای هم هست دلاری که در اخبار گفته میشه محدود و برای مسافرت رفتن و خرید از مردمه اما وقتی برای خرید حواله اقدام کنید میبینید دلار از قیمت اعلامی واقعاً بیشتر هست بنده خودم مشتری هستم اما در این مورد به فروشنده ها حق میدم شما خودتون برید از شرکت های خارجی مستقیم خرید کنید کنید ببینید دلاری چقدر برای شما تموم میشه

mehrdadabed
January 3rd, 2021, 06:02

کاری که ما هم می کنیم
موفق باشید

خسته نباشی عزیز، خب معلومه، اونا تورمی ندارن، من تا یاد دارم قیمت دامین از 20 سال پیش حدود 8-10 دلار بوده و الان هم همونه، ما هم کارمون رو با دامین 8000 تومن شروع کردیم، الان شده 300 هزار تومن،
نمیتونیم بگیم که از سرویس دهنده خارجی بگیر 1 سنت هم اضافه نکرده!!

ahamddr
January 3rd, 2021, 14:48
خسته نباشی عزیز، خب معلومه، اونا تورمی ندارن، من تا یاد دارم قیمت دامین از 20 سال پیش حدود 8-10 دلار بوده و الان هم همونه، ما هم کارمون رو با دامین 8000 تومن شروع کردیم، الان شده 300 هزار تومن،
نمیتونیم بگیم که از سرویس دهنده خارجی بگیر 1 سنت هم اضافه نکرده!!

منم یادمه دامنه دات کام حدود 9 هزار تومن بود و دلار هم حدود هزار تومن
الان دامنه دات کام شده 300 هزار تومن و دلار هم حدود 26 هزار تومن
هاستینگ ها ی ایرانی هم قیمت ها رو بالا نبردن و تورمی کار نکردن
فقط با دلار تنظیم میکنن
پس فرقی نداره از خارجی خریدن یا از ایرانی خریدن
البته فقط دامنه هایی مثل دات کام و نت و ارگ

tack
January 15th, 2021, 16:19
چون همین الانم با دلار 12 تومنی دارند حساب میکنند و به تدریج با ثابت موندن دلار توی کانال 25 تومان دقیقا هزینه ای که الان میکنید دو برابر خواهد شد

و اینکه امثال شما هستن که این منابع رو بی خودی پر میکنند حیف bit به bit (حیف Byte) های هارد سرور که بابت تایپ شما پر می شوند ...

نمیدونستم طلا هاست بچه مچه میگیره برای دفاع از خودش از کجا میدونی دلار 12 تومانی داره حساب میکنه ؟ خودش بهت گفته :))

وقتی یه شرکت به بهانه گرونی دلار سرویس 490 میکنه 760 تومان چرا بعد از ارزانی دلار نباید به نرخ قبلیش برگرده ؟ از راننده گرفته تا بقال و چقال شرکت هاستی دائما از گرونی دارند سوءاستفاده میکنند .
و پسر جون بدون خودت هم تو ایران زندگی میکنی حالا تو روستا یا تو هرجا ولی گرونی دامان خودت که نه چون داری تو خونه ی پدرت میخوری و میگردی ولی دامان پدرتو میگیره

متاسفم برای اینکه برای امثال تو بخوام سر ثانیه ایی وقت بگذارم .