PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی برای استفاده از ف ی ل تر شکن

AmirVPS
November 2nd, 2020, 16:23
با سلام و خسته نباشید
من این سرور مجازی رو کلا واسه مصارف شخصی خودم میخواستم، بخاطر رفتن به سایتهای بورس و یوتوب و امثال اینا نیاز به نصب ف ی ل ترینگ خود بوده و سو استفاده نخواهم کرد(نه فروشی خواهم کرد و نه هک و ....، در قید اینصورت میتوانید ببندید) کلا واسه خودم میخوام و روزمره شاید یبار هم به سیستم وارد نشم.
حالا درخواستم اینه سرور مجازی که میخوامخریداری گنم زیاد حساس نباشه به نصب تورنت یا استفاده از *****ینگ
ممنون میشم راهنماییم کنین، سروری که کدوم کشوره مهم نیست.
سرور مجازی مد نظرم ویندوز هست.

hasanvps
November 2nd, 2020, 17:48
با سلام و خسته نباشید
من این سرور مجازی رو کلا واسه مصارف شخصی خودم میخواستم، بخاطر رفتن به سایتهای بورس و یوتوب و امثال اینا نیاز به نصب ف ی ل ترینگ خود بوده و سو استفاده نخواهم کرد(نه فروشی خواهم کرد و نه هک و ....، در قید اینصورت میتوانید ببندید) کلا واسه خودم میخوام و روزمره شاید یبار هم به سیستم وارد نشم.
حالا درخواستم اینه سرور مجازی که میخوامخریداری گنم زیاد حساس نباشه به نصب تورنت یا استفاده از *****ینگ

یلام دوست عزیز

در تلگرام یا تیکت از سایت به بنده پیام بدین تا راهنمایی لاطم رو خدمتتون عرض کنم.
از تمام این کشورها با کانفیگ رایگان و تنضمین ثبات ip در خدمتتون هستیم:
امریکا هلند انگلیس فرانسه کانادا ایران ترکیه (https://hamrah-support.com/cart.php?gid=6)

تمام کانفیگ ها و پشتیبانی به صورت رایگان خدمت شما انجام میشه.

موردی بود در خدمتم

razavihost
November 2nd, 2020, 19:42
با سلام و خسته نباشید

از کدوم کشور میخواید ؟
در تلگرام پیام بدین تا بتونم بهتر کمک کنمتون

Optimus
November 2nd, 2020, 20:01
سلام
باید عنوان تاپیکتون عوض کنبد
بزنید سرور برای مصارف شخصی
چون اگر مستقیم بزنید برای مصرف فیل ت ر ش کن می خوام مشکل داره

با ما در ارتباط باشید با قیمت مناسب قابل ارائه هست