PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش قیمت سرویس های میهن وب هاست به دوبرابر

delshad
October 28th, 2020, 11:59
سلام 6 ساله یه سرویس هاست دانلود دارم از میهن وب سهاست ماهی 20 تومن حالا این ماه یه دفعه کردنش 42 تومن مگه میشه همچین چیزی ؟ روغن نباتی هم از 45 تومن شده 110 تومن یعنی ربطی دارن؟ تو کار روغن هم هستن اینا؟ هنوزم کسی شعر چون ایران مباشد تن من مباد رو میخونه آیا؟

OMIDTU5
October 28th, 2020, 12:11
سلام . کاملا حق دارن چون با این نرخ دلار که نسبت به 6 سال پیش 12 برابر شده ارائه سرویس با قیمت های 6 سال پیش دیگه نمیصرفه

tabanpay
October 28th, 2020, 12:12
از اون حرفا بود دلار 14 تومن شد 28 تومنسرویس دهی این صنف مستقیم ربط داره به دلار

sam_pontiac
October 28th, 2020, 12:17
سلام 6 ساله یه سرویس هاست دانلود دارم از میهن وب سهاست ماهی 20 تومن حالا این ماه یه دفعه کردنش 42 تومن مگه میشه همچین چیزی ؟ روغن نباتی هم از 45 تومن شده 110 تومن یعنی ربطی دارن؟ تو کار روغن هم هستن اینا؟ هنوزم کسی شعر چون ایران مباشد تن من مباد رو میخونه آیا؟

6 سال با قیمت ثابت دادن به شما، خود این یعنی یک ثباتی تو قیمت گذاری هاشون داشتن.

هزینه های 6 سال پیش به نظر شما با الان قابل مقایسه هست؟ کمترینش هزینه های ارزی ( دلار و یورو و ... )
شما پراید رو آیا به قیمت 6 سال پیش میتونید بخرید؟
در ثانی، همه ما و حتی خود شما هم تو کار روغن نباتی هستیم، خورد و خوراک نداریم؟ هزینه‌های نیروی انسانی و ... نداریم؟ اون افرادی که حتی اگر 4 نفر باشند تو یک مجموعه‌ای کار میکنند هزینه زندگی ندارند؟
بهرحال هر کسی کسب و کاری داره و بر مبنای درآمدش، یکسری مخارج هم داره.
6 سال به این قیمت دادند و بعد از 6 سال، دیدن صرفه اقتصادی نداره این روند و تغییرش دادند.

من در تمام عمرم شاید یکی دو مرتبه سایت میهن وب هاست رو صرفا دیده باشم، اما این طرز نگاه شما به نوعی تکلیف آوره و دیگران رو مکلف میکنه که حتما باید همونی باشند که از اول بودند !

اگر شما توافق و قراردادی داشتید که بصورت مداوم ماهی 20 تومن هزینه بگیرند از شما، که جای خود و حق با شماست.
اما هاست ماهانه، ممکن هست با توجه به خیلی از نکات دچار تغییر و افزایش قیمت بشه، البته با اطلاع قبلی به کاربر!

حالا اگر به شما از قبل اطلاعی ندادند، اشتباه اونهاست و این اشکال بهشون وارده
ولی در کل حق افزایش قیمت با توجه به هزینه های رو به افزایش روزانه که چه عرض کنم، دقیقه‌ای مملکت، خصوصا در حوزه وب و هاستینگ رو ازشون سلب نمیکنه.

و در نهایت این شما هستید به عنوان مشتری که مختارید میزبان و هاست خودتون رو از هر جایی انتخاب کنید و هیچ شرکت و هاستینگی اجباری به مشتری‌هاش نداره لزوما.
موفق باشید.

delshad
October 28th, 2020, 12:18
ولی آخه دو برابر ؟

saeed.mihan
October 28th, 2020, 12:33
هاستینگ هایی که چند ماه از افزایش قیمت هاشون نمیگذرد، اخیرا حداقل 20 تا 30 درصد افزایش قیمت داشتند.
اگر به دنبال ثبات قیمت بیشتر هستید از هاست های ایران استفاده کنید.

hoka
October 28th, 2020, 12:40
ولی آخه دو برابر ؟

همین که بیشتر نکردن خدارو شکر کن عزیز . اگه هاست خارج هست که مستقیم دلار رو ضرب کن . اگر ایران هست غیر مستقیم بازم دلار رو ضرب کن چون قطعه سازی پراید رو هم نداریم کامل چه برسه به قطعات سرور و رایانه

mashiat
October 28th, 2020, 14:14
ولی آخه دو برابر ؟

سرور که از آسمون پایین نمیفته
با دلار و یورو تهیه میشه
وقتی دلار دو برابر و بیشتر میشه پس بقیه چیزهایی که با دلار و ارز خریداری میشه قیمتش دوبرابر میشه
یه حساب ریاضی ساده است
به خاطر ماهی 20 هزار تومن و 45 هزار تومن تاپیک زدید ؟ یا ماهی 20 میلیون منظورتونه ؟

behrokala
October 28th, 2020, 14:56
فرمایشتان صحیح ...
اما به گفته داداشمون روغن نباتی هم گرون شده مدیران شرکت های هاستینگ هم انسانن اونا هم باید بتونن روغن نباتی بخرن واسه خونشون اگه هاست ایران گرون نشه اینا خرج و مخارج خودشون رو چجوری پیدا کنن ؟

satiran
October 29th, 2020, 19:05
واقعا چرا توقع دارید یه شرکتی سرویسی به شما با قیمت چند سال اخیر بده و افزایشی نداشته باشه گویا شما تو این مملکت زندگی نمیکنید .

behrokala
October 29th, 2020, 19:11
منظور بنده هم همین نکته بود

mizbanwebhost
October 29th, 2020, 19:16
شما می فرمایید سرویس را 6 ساله ماهیانه 20.000 تومان خرید می کنید . از 6 سال پیش ارز در کشور دقیقا 10 برابر شده است . یعنی الان باید ماهیانه 200.000 تومان پرداخت کنید . باید دستشان را هم ببوسید که سرویسی که 200.000 تومان ارزش دارد را به مبلغ 42.000 تومان به شما ارایه می کنند .

nofoozgar
October 31st, 2020, 12:57
شما می فرمایید سرویس را 6 ساله ماهیانه 20.000 تومان خرید می کنید . از 6 سال پیش ارز در کشور دقیقا 10 برابر شده است . یعنی الان باید ماهیانه 200.000 تومان پرداخت کنید . باید دستشان را هم ببوسید که سرویسی که 200.000 تومان ارزش دارد را به مبلغ 42.000 تومان به شما ارایه می کنند .

این که شما فکز میکنید یه هاستینگ یعد 6 سال قیمت ها رو دو برابر کنه( که 5 برابر کرده ) و لطف کرده اشتباه هر چیزی با قیمت ارز در ارتباط باشه تغییر قیمت داره و بحثی توش نیست

این قیمت ها میهن وب هاست برای دو ساله که 5 برابر شده

40719
40720

mizbanwebhost
October 31st, 2020, 13:07
این که شما فکز میکنید یه هاستینگ یعد 6 سال قیمت ها رو دو برابر کنه( که 5 برابر کرده ) و لطف کرده اشتباه هر چیزی با قیمت ارز در ارتباط باشه تغییر قیمت داره و بحثی توش نیست

این قیمت ها میهن وب هاست برای دو ساله که 5 برابر شده

40719
40720

میتوانید قیمت ارز برای مثال دلار یا یورو را در سال 2017 و امروز در همین تاپیک ارسال کنید ؟ یا در صورت نیاز بنده ارسال کنم ؟

nofoozgar
October 31st, 2020, 13:14
میتوانید قیمت ارز برای مثال دلار یا یورو را در سال 2017 و امروز در همین تاپیک ارسال کنید ؟ یا در صورت نیاز بنده ارسال کنم ؟

دوست عزیز تو قیمت دلار بحثی نیست تو همون پیام خدمتتون گفتم بحث اینکه هاستیگ ها هم با توجه به همون افزایش قیمت ارز هم سرویس ها رو چند برابر کردند و لطفی نبوده شما شده بیای سرور بخری با دلار 33 تومنی الان که اومده پایین قیمت ها رو بیاری پایین و با دلار 20 تومنی سرویس بدی ؟

mizbanwebhost
October 31st, 2020, 13:31
دوست عزیز تو قیمت دلار بحثی نیست تو همون پیام خدمتتون گفتم بحث اینکه هاستیگ ها هم با توجه به همون افزایش قیمت ارز هم سرویس ها رو چند برابر کردند و لطفی نبوده شما شده بیای سرور بخری با دلار 33 تومنی الان که اومده پایین قیمت ها رو بیاری پایین و با دلار 20 تومنی سرویس بدی ؟

در خصوص لطف طبق جمله استارتر تاپیک اعلام شد . که فرمودند 6 سال هست با یک قیمت سرویس می گیرند .

در خصوص دلار . بله اگر سایتی قیمت به روز داشته و قیمت آن مطابق 33.000 تومان بوده است مطمئنا باید کاهش قیمت داشته باشد .

farhadhelix
November 1st, 2020, 08:20
وقتی یه سوپر مارکت میری و زیر 400 هزار تومان برنمیگردی خونه نباید توقع داشت ارائه دهندگان هرگونه خدمات نیز با قیمت های قبلی سرویس دهی کنند

delshad
November 1st, 2020, 11:36
من از این تعجب کردم یکباره دو برابر شده - و اینکه هاستینگ های محترم 25 گگی هاست المان دانلودی 42 تومن در ماه چرا بعضی هاتون دارید 60 گیگ رو 60 تومن میدید و یا اینکه 25 گیگ رو بعضی سایت ها 15 تومن میدم و خودمم ازشون سرویس دارم و راضی هم هستم - حرفای همتون هم قبول دارم و درسته

tpark
November 1st, 2020, 11:48
من از این تعجب کردم یکباره دو برابر شده - و اینکه هاستینگ های محترم 25 گگی هاست المان دانلودی 42 تومن در ماه چرا بعضی هاتون دارید 60 گیگ رو 60 تومن میدید و یا اینکه 25 گیگ رو بعضی سایت ها 15 تومن میدم و خودمم ازشون سرویس دارم و راضی هم هستم - حرفای همتون هم قبول دارم و درسته
درود بر شما
در مباحث مربوط به تکنولوژی صرفا نمیشه اعداد رو با هم مقایسه کرد و باید نخست تکنولوژی ها مقایسه بشه و سپس اعداد:
25GB HDD
25GB SSD
25GB NVMe
یا
1GB DDR3 800
1GB DDR3 1333
1GB DDR4 2333
یا ...

Sajad.Parsa
November 2nd, 2020, 00:25
البته درسته 6 سال پیش تا الان ارز ده برابر شده

ولی اون موقع با ماهی 49 یورو سرور ex40 میگرفتی ( کاری به ستاپشم ندارم ) الان همون کانفیگ رو گاها میشه با ماهی حدود 22 یورو از مارکت هتزنر خرید ( الان خودم خیلی ازش دارم )

ولی کلا اینکه توی کشورمون بگیم چرا گرون شده مسخره ترین جمله ای هست که میشه از دهنمون در بیاد

موقعی میرین اجناسی بخرین اگر دارین و میتونین بخرین اگرم فکر میکنید دارن بهتون گرون میدن از جای دیگه تهیه کنید اینکه بگین چرا گرون میدین بی معنی ترین چیزیه که میشه گفت ...

من خودم مغازه دارم روزی 50 بار این جمله رو میشنوم و به نظرم چرت ترین جملس :71::60:

mizbanaval
November 2nd, 2020, 11:07
سلام
۶ سال ۲۰ تومن!
واقعا همکاران ما افراد فوق العاده سخاوتمندی هستند
من جای شما بودم ازشون تشکرم میکردم
مگه سرویس ۴۰ تومنی هنوز داریم؟
و شما حق دارید ازشون ناراحت باشید اگر از همان روز اول با قیمت روز باهاتون حساب میکردن طبیعتا این دلخوری پیش نمیومد.
واقعا به شرکت های هاستینگ ایران باید مدال مشتری مداری داد هیچ صنفی انقدر هوای مشتری رو نداره.

Mohammad.AF313
November 2nd, 2020, 16:02
واقعا بحث بی فایده ای دارید انجام میدید، دوست عزیزم 6 سال پیش که خوبه، الان با الان فرق می کنه!

gglok
November 2nd, 2020, 17:19
این دیگه چه تاپیکیه داداچ من شش سال پیش قالب میزدم 10 هزارتومن الا زیر ده بیست میلیون کار نمیکنم اوموقه هنوز هاستا نامحدود بودن دو تومنی
یورو شده ان تومن بعد انتظار داری طرف بت ارزون بده از جیب خودش ضرر؟؟هرکی الا سرور زیر 400 500 هزارتومن بده اورسل و در اخر کلاهبرداره جمع میکنه میره بعد امثال توعم میایین تاپیک میزنید فلان شرکت کلاهبرداره و ***ه و.... از جاهای مطمعن و معتبر بخر نداریم نخر دوره سایت و....تموم شده واسه ایران وقتی همه چی تو سوشیاله مگه سایتا تخصصی

Raymvnd
November 5th, 2020, 11:49
درود...
برای سرویس طلاهاست با ۵ گیگ هاست ایران باید سالی ۱.۱۸۸ تومان بدم... :|
قیمت های هاست ها روز به روز بالا میره ..

sherman2000
November 5th, 2020, 13:29
از هاست اشتراکی آلمان ما میتونید تهیه کنید قیمت ها افزایش چندانی نداشتند و مناسبت هستند.

100 مگابایت هاست لینوکس یکساله 50 هزارتومان است با پهنای باند نامحدود