PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور میکروتیک با شرایط خاص (پایین ترین قیمت ممکن)

ehsaan
October 17th, 2020, 15:42
سلام.
دوستان نیاز به چندین سرور میکروتیک دارم اما برای استفاده خاص که به صرفه نیست زیاد هزینه کنم.

منابع سرور مهم نیست و حداقل منابع رو در نظر بگیرید ، حتی رم 256 یا هارد 1 گیگ و پردازنده 300 مگاهرتز ؛ لوکیشن هم مهم نیست.

در این درخواست فقط ارزان بودن سرویس ملاک هست.

لطفا دوستانی که ای پی اضاف دارن روی سرورشون آفر بدن (لطفا آفر از هتزنر کلود ندید، خودم پنل دارم)

amirizadi
October 17th, 2020, 17:18
با سلام و احترام
از ایران با هزینه ماهانه 80.000 تومان قابل ارائه میباشد
مورد استفاده را اعلام بفرمایید

ehsaan
October 17th, 2020, 19:19
ممنون، اما ای کاش با 14 سال سابقه فعالیت اول یه زحمت به خودتون میدادید کامل میخوندید. میخواستم ماهی 80 واسه این منابع بدم که خودم پنل هتزنر داشتم :|

da6276
October 17th, 2020, 19:28
درود
از کولو کراسینگ آمریکا ماهیانه 80 هزار تومان (2.5 دلار) قابل ارائه است.
هر ای پی اضافه 1 دلار است.

amirizadi
October 17th, 2020, 20:32
ممنون، اما ای کاش با 14 سال سابقه فعالیت اول یه زحمت به خودتون میدادید کامل میخوندید. میخواستم ماهی 80 واسه این منابع بدم که خودم پنل هتزنر داشتم :|

عزیزم شما که خودتون پنل هتزنر دارید باید بدونید قیمتها از چه قراره !!!
از مبلغ اعلام شده حدود ۱ یورو فقط هزینه ای پی هست - قیمت یورو هم در سایتی مثل بن بست میتوانید مشاهده کنید
در هر صورت انشالله که سرویس مد نظر را پیدا کنید !

ehsaan
October 17th, 2020, 20:39
عزیزم شما که خودتون پنل هتزنر دارید باید بدونید قیمتها از چه قراره !!!
از مبلغ اعلام شده حدود ۱ یورو فقط هزینه ای پی هست - قیمت یورو هم در سایتی مثل بن بست میتوانید مشاهده کنید
در هر صورت انشالله که سرویس مد نظر را پیدا کنید !
بله متوجه قیمت ها هستم و توی درخواستم نوشتم که دوستانی که آی پی اضافی دارن ، یعنی منابع سرورشون پر هست و ممکنه یکی دو آی پی اضافه داشته باشن آفر بدن. که حداقل پول آی پی در بیاد و کمی بیشتر. در هر صورت ممنون.

ULTRAWEB
October 17th, 2020, 23:39
سلام مورد استفاده چی هس!@
میزان مصرف ترافیک چقدرهس
چه تعداد نیاز دارین؟!

ehsaan
October 17th, 2020, 23:43
سلام مورد استفاده چی هس!@
میزان مصرف ترافیک چقدرهس
چه تعداد نیاز دارین؟!

پروکسی جهت ربات شبکه های اجتماعی.
تعداد هفتگی اضافه میشه. فعلا 2-3 سرور نیاز دارم واسه شروع.