PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور آمریکا

omid.m
October 12th, 2020, 17:07
سلام
یه سرور مجازی آمریکا میخوام با شرایط زیر:
-2 گیگ رم
-30گیگ ssd
-ویندوز 2019 نسخه آزمایشی 180 روزه از خود سایت مایکرو سافت به این ادرس
https://www.microsoft.com/en-us/evalcenter/evaluate-windows-server-2019-essentials
بدون هیچ کرک یا برنامه اضافه
-مورد مصرف آموزشی و شخصی و ال ...تی پی و...
-حداکثر بودجه 80 هزار تومان ماهیانه
-اختیاج به ثبت شماره موبایل و شماره تلفن واقعی که بعضی بتازگی اجبار کرده اند در سایت نباشد.

لطفا شرایط رو کامل بخونید و به آدرس سیستم عامل بروید و ببینید می توانید ایزو رو بگیرید بعد آفر بدین
ممنون

Optimus
October 12th, 2020, 22:09
سلام خدمت شما دوست عزیز
بنده فقط می خواستم بگم شما شرایط برای سیستم هاستینگ نمی گذارید و این قوانین فروش هست که باید طبق اون پیش برید
جسارت نباشه خدمتتون اما مورد 2-3 شما بعید می دونم سرویس دهنده ای ارائه بده
قیمت پایین و عدم احراز هویت تلفن همراه !
ما و بسیاری دیگر از همکاران ارائه دهنده سرور آمریکا هستیم اما نه با شرایط

omid.m
October 12th, 2020, 22:16
سلام خدمت شما دوست عزیز
بنده فقط می خواستم بگم شما شرایط برای سیستم هاستینگ نمی گذارید و این قوانین فروش هست که باید طبق اون پیش برید
جسارت نباشه خدمتتون اما مورد 2-3 شما بعید می دونم سرویس دهنده ای ارائه بده
قیمت پایین و عدم احراز هویت تلفن همراه !
ما و بسیاری دیگر از همکاران ارائه دهنده سرور آمریکا هستیم اما نه با شرایط

من با این شرایط میخواهم ،شرایط هم من میگذارم،اگر شما نمی تونید با شرایط من سرویس بدین لطفا فضولی هم نکنید

ULTRAWEB
October 12th, 2020, 22:55
سلام
یه سرور مجازی آمریکا میخوام با شرایط زیر:
-2 گیگ رم
-30گیگ ssd
-ویندوز 2019 نسخه آزمایشی 180 روزه از خود سایت مایکرو سافت به این ادرس
https://www.microsoft.com/en-us/evalcenter/evaluate-windows-server-2019-essentials
بدون هیچ کرک یا برنامه اضافه
-مورد مصرف آموزشی و شخصی و ال ...تی پی و...
-حداکثر بودجه 80 هزار تومان ماهیانه
-اختیاج به ثبت شماره موبایل و شماره تلفن واقعی که بعضی بتازگی اجبار کرده اند در سایت نباشد.

لطفا شرایط رو کامل بخونید و به آدرس سیستم عامل بروید و ببینید می توانید ایزو رو بگیرید بعد آفر بدین
ممنون

اینجاش واقعا جالب هس!!!
سرویس ارایه میشه فقط مورد اخری ش نمیشه نباشه!سرویس دهنده ی درپیتم دیگه سرویس بی نام نشون نمیده به کسی البته سرویس دهنده بی نام ونشون منظور خودم هستم به کسی روم نیس:-&

salar123-user8
October 13th, 2020, 02:01
حالا کاری ندارم به اون بخش مشخصات و شماره تلفن .
ولی الان هرتزنر المان هم رم 2 کلود بخوای بخری در نهایت در میاد 2.49 یورو معادل 94 هزار تومان داخل خود سایت دیتاسنتر.
و اگر یه سرور مزخرف از دیتاشک امریکا باشه قیمتش حد اقل 2 تا 3 برابر این میشه . یکم تو بودجتون تجدید نظر کنید همکار هایی پیدا میشن بهتون سرویس بدن.