PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش دلار Paypal و ویزا ، انجام خریدهای اینترنتی

StarSoheil
February 27th, 2011, 06:45
فروش دلار پی پال و ویزا با مناسب ترین قیمت و انجام آن در کوتاه ترین زمان ممکن.

ما مدت سه سال هست که در این عرصه فعالیت می کنیم و طی این مدت توانسته ایم بیش از 50 مشتری ثابت اعم از حقیقی و حقوقی داشته باشیم. طی این مدت سعی کرده ایم نسبت به سایر فروشندگان معتبر پایین ترین قیمت را داشته باشیم و پرداخت ها را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم. تا الان میانگین زمان انجام پرداخت ها کمتر از 15 دقیقه بوده است.

دوستان میتوانند با مراجعه به سایت Payment24.ir (http://payment24.ir/) از آخرین قیمت دلار پی پال و ویزا کارت و همچنین موجودی ما مطلع شوند. این سایت بصورت لحظه ای آپدیت می شود.

---------- Post added at 06:45 AM ---------- Previous post was at 06:45 AM ----------

معرفی سرویس Paypal و خدمات ارائه شده توسط ما

Paypal یک سرویس واسط برای خریدهای آنلاین است. امروزه حدود 150میلیون نفر در سراسر دنیا از این سرویس برای انتقال پول از طریق ایمیل بین خود استفاده میکنند. این سرویس آنچنان دارای اعتبار و اعتماد شده است که بالغ بر 95 درصد خریداران eBay از آن استفاده میکنند. PayPal بعنوان یک واسط مالی به مردم امکان میدهد تا بدون رویت مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند. به دلیل سادگی مصرف، PayPal مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

این سرویس برای خریداران رایگان است و از فروشندگان مبلغی بین 1.9 تا 2.9 درصد کارمزد را طلب میکند که 2.9 درصد برای مبالغ کمتر از 3000 دلار امریکاست و برای 3000 تا 10000 دلار میزان 2.5 درصد کسر میگردد و برای 10000 تا 100000 دلار میزان 2.2 درصد و نهایتا برای انتقال بیش از 100000 دلار میزان 1.9 درصد مبلغ را دریافت میکند. بنابراین بعنوان فروشنده بهتر است راهی بیابید که مبلغ انتقالی را افزایش دهید تا پول کمتری بپردازید.

آیا PayPal امن است؟ در جواب باید بگوییم که PayPal به امنیت بانکهای آنلاین است. هرچند که هیچ سیستمی صددرصد امن نیست اما PayPal تا حد ممکن سعی کرده تا جلوی مسائل کلاهبرداری و خطاها را بگیرد. به نظر میرسد که موسسه دیگری همتای PayPal نخواهید یافت.

هم اکنون حسابهای اینترنتی PayPal به عنوان یکی از معتبرترین حسابهای آنلاین دنیا شناخته شده و مخصوصا به هنگام استفاده از سایت بزرگ Ebay و دیگر سایتها ( بدلیل اینکه به عنوان یک درگاه نیز شناخته می شود) کاربرد فراوانی دارند. این سرویس با بهره گیری از بهترین متخصصین در تمام زمینه های کاری خود توانسته جلوی پرداختهای ناخواسته از حساب شما را بگیرد. درضمن خریدهای تا سقف 1000 دلار eBay از طریق PayPal بیمه میشود.

در حال حاضر با توجه به تحریم های اعمال شده ، پیپال از ارائه خدمات به ایرانیان خودداری می کند ، اما ما با داشتن حساب قانونی پیپال این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم کرده ایم تا بتوانند بدون داشتن هرگونه نگرانی پرداخت های اینترنتی خود را از طریق ما انجام دهند. بخشی از خدمات ما که توسط پیپال صورت میگیرد عبارتند از:

• خرید از Ebay

• شارژ اکانت هایی مثل DirectI , OnlineNic , Name & …

• انجام پرداخت های اینترنتی مانند شارژ سرور ، هاست و ...

• خرید و یا شارژ اکانت شما در سایتهای اشتراک فایل مانند Rapidshare , Megaupload, Hotfile , Fileserve &

==========

معرفی سرویس ویزا کارت

یکی از سریع ترین و بهترین روش‌های پرداخت در دنیا، پرداخت بوسیله کارت اعتباری است. امروزه استفاده از کارت‌ها ی اعتباری تقریبا در تمام نقاط دنیا مقدور بوده و در موارد مختلف از پرداخت هزینه رستوران ، رزرو هتل و… تا دریافت پول توسط خودپردازها به کار گرفته می شوند. یکی دیگر از مهم‌ترین کاربردهای کارت‌های اعتباری امکان انجام پرداخت توسط آنها بر روی سایت‌های اینترنتی میباشد.

در حال حاضر بدلیل تحریم های اعمال شده ، بانکهای ایرانی قادر به صدور کارتهای اعتباری نیستند و به همین خاطر هموطنان ما در داخل ایران قادر به تهیه این کارت نمیباشند. ما با داشتن حساب بانکی خارج از کشور و همچنین دارا بودن ویزا کارت فیزیکی آماده ارائه خدمات به هموطنان خود در داخل ایران می باشیم. بخشی از خدمات ما که توسط ویزا کارت صورت میگیرد عبارتند از:

• رزرو آنلاین هتل ها در کلیه کشورها

• ثبت نام در آزمون های تافل و آیلتس

• انجام کلیه پرداخت های اینترنتی که فقط از طریق کارتهای اعتباری انجام می پذیرد

==================

• نحوه محاسبه کارمزد
در حال حاضر برای پرداخت های پیپال که کمتر از 50 دلار باشند ، مبلغ 1500 تومان کارمزد گرفته می شود. همچنین برای کلیه پرداخت هایی که توسط ویزا کارت انجام می شود مبلغ 3000 تومان کارمزد اخذ می گردد.

• چرا نرخ دلار شما با نرخ بانکی متفاوت است ؟
مهم ترین عاملی که میتوان ذکر کرد بالاتر بودن نرخ ارز در پی پال (http://payment24.ir) نسبت به قیمت جهانی ارز در بازار و همچنین کمبود دلارهای قانونی پی پال میباشد. گذشته از این ها هزینه های جانبی که برای حساب بانکی خارج از کشور پرداخت می شود نیز عامل دیگری بر بالا بودن نرخ آن میباشد. متاسفانه بسیاری از افراد با فروش دلارهای غیرقانونی به قیمت پایین تر موجب بی اعتمادی افراد به این حیطه شده اند ، لذا لازم به تذکر است که قبل از انجام هرگونه معامله ای نسبت به طرف خود تحقیق کرده و نسبت به منبع تامین دلار وی اطمینان کافی حاصل نمایید.

• مزیت شما نسبت به سایر فروشندگان دلار چیست؟
ما مدت سه سال هست که در این عرصه فعالیت می کنیم و طی این مدت توانسته ایم بیش از 50 مشتری ثابت اعم از حقیقی و حقوقی داشته باشیم. طی این مدت سعی کرده ایم نسبت به سایر فروشندگان معتبر پایین ترین قیمت را داشته باشیم و پرداخت ها را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهیم. تا الان میانگین زمان انجام پرداخت ها کمتر از 10 دقیقه بوده است.

وب سایت: http://payment24.ir (http://payment24.ir/)

emra
February 27th, 2011, 07:11
دوست عزیز با کمال احترام، واقعاً فکر میکنی کسی میاد به شما اعتماد کنه؟
برو یه نگاهی به این تاپیک بنداز.
http://www.webhostingtalk.ir/f172/19340/
طرف با این همه به اصطلاح خودش تایید دوستانش و ... آخرش کلاهبردار در اومد که پول ملت رو خورد و غیب شد.

اونوقت شما که تازه اومدی ایجا با 1 پست انتظار داری کسی هم ازت خرید کنه؟

یه پیشنهاد دوستانه.
اگه واقعاً اهل سر ملت شیره مالیدن و اینا نیستی یه تلفن ثابت و آدرس محل بده تا بقیه بتونن بیان و مستقیم باهاتون در ارتبط باشن، اونوقت من خودم هم چاکر شما هستم و مشتریت میشم.

اگه حرف غبر منطقی هم زدم شما بفرمایید:

StarSoheil
February 27th, 2011, 07:31
با سلام خدمت شما
شاید از نظر تازه بودن نام کاربری حق با شما باشه اما بهتر بود قبل از زدن این پست در مورد بنده هم تحقیق میکردین بعد این موارد رو ذکر میکردین. با این حال دوستانی که مثل شما نیاز به کسب اعتماد بیشتر دارن میتونن به پروفایل بنده در انجمن پرشین تولز سری بزنند و یا از مشتریان ما که کم هم نیستند تحقیق کنند. لینک پروفایل ( PersianTools Forums - View Profile: StarSoheil (http://www.forum.persiantools.com/u20558.html) )

موفق باشید

SADAF HOST
February 27th, 2011, 08:17
به یورو هم پرداخت می کنید ؟

StarSoheil
February 27th, 2011, 08:30
به یورو هم پرداخت می کنید ؟
بله ، برای پرداخت هایی که بصورت پوند ، یورو یا هر واحدی غیر از دلار باشن روش کار به این صورت هست که در همان روزی که میخواین مبلغ مورد نظر رو ایمیل میکنید و ما در اکانت پی پال معادل دلاری اون رو محاسبه کرده و به شما اعلام می کنیم. فقط بعد از اعلام ما نباید انجام پرداخت زیاد طول بکشه چون نرخ تبدیل ارزها در پیپال روزانه در حال تغییر هست.

asangozar
February 27th, 2011, 09:45
سلام

قیمت یورو ؟
قیمت پوند ؟

کارمزد ؟

سلام عیلکم و رحمت الله
February 27th, 2011, 12:25
من تقریبا دو ساله با سهیل خان کار می کنم و تا حالا موردی نبوده

همه جوری تایید می شودند ، فقط خیلی ناخون خشکن دی:

reza115
February 27th, 2011, 13:44
3 تا از پرداخت های ما رو بدون مشکل انجام دادند !

StarSoheil
February 27th, 2011, 17:59
من تقریبا دو ساله با سهیل خان کار می کنم و تا حالا موردی نبوده

همه جوری تایید می شودند ، فقط خیلی ناخون خشکن دی:
بعد در اینجا اصطلاح ناخن خشک بودن استعاره از چیه ؟ :39:

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

سلام

قیمت یورو ؟
قیمت پوند ؟

کارمزد ؟
سلام
در پست قبلی توضیحات مربوطه داده شد. در رابطه با کارمزد هم فقط برای پرداخت های کمتر از 50 دلار 1500 تومان کارمزد اخذ میشه.

1Mizban
February 27th, 2011, 18:16
كارشون 100% تاييد ميشه
چند هزار تايي رو براي ما پرداخت كردند مشكلي نبود.
البته خريدتون برگشت بخوره 10% كسر ميكنند :(

reza115
February 27th, 2011, 20:14
بعد در اینجا اصطلاح ناخن خشک بودن استعاره از چیه ؟ :39:

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

سلام
در پست قبلی توضیحات مربوطه داده شد. در رابطه با کارمزد هم فقط برای پرداخت های کمتر از 50 دلار 1500 تومان کارمزد اخذ میشه.
راستی شما چرا تو یاهو نمی زارین مشتری هاتون شما رو add کنن ؟

StarSoheil
February 27th, 2011, 21:35
راستی شما چرا تو یاهو نمی زارین مشتری هاتون شما رو add کنن ؟
والا دلایلش زیاده. ولی مهم ترینش بخاطر اینه که بعضی ها متاسفانه رعایت نمیکنن و بعدش ما رو با s2all هاشون مورد مرحمت قرار میدن ، دوم اینکه این آی دی ، آیدی شخصی من هستش نه کاری. سوم اینکه اکثرا به این خاطر میخوان ادد کنن تا از آنلاین بودن یا نبودن مطلع بشن که خب آی دی من همیشه بصورت Invisible هست و این مورد هم منتفیه. بنابراین بهترین و سریع ترین راه تماس همون ایمیل هست.

موفق باشید

newserver
March 1st, 2011, 07:28
کسی که این خدمات رو ارائه میده حداقلش اینه که بعضی وقتا آنلاین باشه تا کاربراش یه کم خیالشون راحت باشه !

خوب یه ای دی کاری بسازید !

StarSoheil
March 1st, 2011, 10:00
کسی که این خدمات رو ارائه میده حداقلش اینه که بعضی وقتا آنلاین باشه تا کاربراش یه کم خیالشون راحت باشه !

خوب یه ای دی کاری بسازید !
از نظر ما پشتیبانی از طریق ایمیل خیلی بهتر و ارجح تر از چت هست. چون در چت در اکثر مواقع باید با 10 نفر بطور همزمان چت کنیم که باعث دیر پاسخ دادن و هدر رفتن وقت بیشتر از ما میشه. ما همون قدر که سعی می کنیم به ایمیل ها سریع پاسخ بدیم فکر میکنم تا الان رضایت اکثریت مشتریان رو جلب کردیم.

SPAM
March 1st, 2011, 13:32
کارشون درسته تو پی تی یا همون پرشین تولز از اعضای قدیمی و معتبر هستند و خیلی ها پرداخت ها رو میدن انجام بدن منم چند باری تو همون فروم دادم پرداخت هام رو انجام بده .
این روزها دلار معتبر و شخص معتبر و مورد اطمینان کم پیدا میشه =d>

reza115
March 2nd, 2011, 23:00
از نظر ما پشتیبانی از طریق ایمیل خیلی بهتر و ارجح تر از چت هست. چون در چت در اکثر مواقع باید با 10 نفر بطور همزمان چت کنیم که باعث دیر پاسخ دادن و هدر رفتن وقت بیشتر از ما میشه. ما همون قدر که سعی می کنیم به ایمیل ها سریع پاسخ بدیم فکر میکنم تا الان رضایت اکثریت مشتریان رو جلب کردیم.
دوست عزیز شما تا دیروز 3 تا 3 تا پرداخت میکردین تو چت ، ولی امشب میگین حتما باید ایمیل بزنیم ؟ !

شما چه اصراری دارید که اطلاعات پرداخت و خرید را حتما ایمیل بزنیم ؟ !

StarSoheil
March 3rd, 2011, 00:20
دوست عزیز اگه دو سه تای قبلی رو همون لحظه انجام دادم توی چت دلیل نمیشه که همیشه هر موقع شما فرمودین بنده همون موقع انجام بدم. ما که خدای نکرده به شما طلبکار نیستیم! جدای از این قضایا مهم ترین دلیل این قضیه اینه که مثلا برای اکثر پرداخت ها بعد از انجام از شرکتی که بهش پرداخت انجام شده تیکت ارسال میشه یا بعضی جاها ایمیل میزنن که فلان اطلاعات رو بفرستین یا اینکه بعد از چند روز ممکنه اصلا پیمنت رو برگشت بزنن. حالا وقتی همه این ها پیش میاد ما می آییم نام اون شرکت رو در بین ایمیل های ارسالی سرچ میکنیم تا ایمیل شخصی که این پرداختی مربوط به اون بوده رو پیدا کنیم و این ها رو براش فوروارد کنیم. ولی وقتی اینها رو توی لیست ایمیل ها نداشته باشیم و توی چت انجام بشه دیگه چنین چیزی ممکن نیست.

ما الان 3 ساله بطور حرفه ای کارمون اینه و روزی حداقل داریم 10 پیمنت انجام میدیم ، پس فکر کنم اینقدر تجربه کسب کرده باشیم که بدونیم چه روش هایی به صلاح مشتریان هست. حالا اینکه شما بعد از دو بار گفتن "لطفا اطلاعات را ایمیل کنید" زورتون میاد برای انجام پرداختتون یک ایمیل بزنید این دیگه مشکل خودتون هست و همون طور که خودتون فرمودین شما هم برای این کارتون دلایلی دارین که بنده هم حرفی نداشتم و پولتون رو همون موقع برگشت زدم. برای همین توصیه میکنم از این به بعد شخصی رو برای انجام پرداخت هاتون پیدا کنید که با روحیات کاری شما سازگاری داشته باشه.

موفق باشید

iman65
June 2nd, 2011, 20:12
تايييد نميشه
من 4 تا سفارش دادم 2 تارو برگشت داده شد با اجازه خودشون كسر هم شد
كلا تو خريد خيلي خيلي ضعيف عمل مي كنن

NovinServer
June 2nd, 2011, 20:25
من حدود سه ماه است با ایشون کار می کنم !
فکر کنم حدود 4000$ تا الان ازشون به صورت Mass Payment دریافت کردم و هیج کدام مشکلی نداشته است !
فقط جدیدا اصلا PayPal Balance ندارند و همیشه ما باید 3000 تومان کارمزد بدهیم !
در کل تا الان که من کار کردم موردی ندیدم فقط گران تمام میشه !

iman65
June 2nd, 2011, 20:29
حالا كسي اينجا سايتي نمشناسه يا شخص معتبري كه خريد انجام بده ؟
دوست عزيز به نظرم خريد بايد مطمئن باشه و جوري انجام شه كه بشه روش حساب باز نكرد
نه اينكه ي بار بشه ي بار نشه ي بار برگشت بخوره و اين موارد
كسي اگه شخص معتبري ميشناسه لطفا معرفي كنه

reza115
June 2nd, 2011, 20:34
حالا كسي اينجا سايتي نمشناسه يا شخص معتبري كه خريد انجام بده ؟
دوست عزيز به نظرم خريد بايد مطمئن باشه و جوري انجام شه كه بشه روش حساب باز نكرد
نه اينكه ي بار بشه ي بار نشه ي بار برگشت بخوره و اين موارد
كسي اگه شخص معتبري ميشناسه لطفا معرفي كنه
شخص معتبر و مطمئن که چند ماهی هست با ایشون کار می کنیم آقای فرید پارسایی هستند

آی دی یاهو : faridparsaei

iman65
June 2nd, 2011, 20:41
ميشه ي توضيح كوتاه هم بدي دوست عزيز ؟
مثلا دلاري چند ؟ كارمزد داره؟ سايت دارن ؟
تشكر

reza115
June 3rd, 2011, 21:55
ميشه ي توضيح كوتاه هم بدي دوست عزيز ؟
مثلا دلاري چند ؟ كارمزد داره؟ سايت دارن ؟
تشكر
می تونید با آی دی که در بالا قرار دادم تماس بگیرید و جواب همه سوالات رو از خودشون بگیرید

StarSoheil
June 10th, 2011, 14:24
تايييد نميشه
من 4 تا سفارش دادم 2 تارو برگشت داده شد با اجازه خودشون كسر هم شد
كلا تو خريد خيلي خيلي ضعيف عمل مي كنن
خوشحال میشم شما که اینقدر دست به نقدتون خوبه با مدرک حرف بزنید تا بنده هم با مدرک نشون بدم ، اون موقع بقیه خودشون میتونن قضاوت کنن.

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

من حدود سه ماه است با ایشون کار می کنم !
فکر کنم حدود 4000$ تا الان ازشون به صورت Mass Payment دریافت کردم و هیج کدام مشکلی نداشته است !
فقط جدیدا اصلا PayPal Balance ندارند و همیشه ما باید 3000 تومان کارمزد بدهیم !
در کل تا الان که من کار کردم موردی ندیدم فقط گران تمام میشه !
در حال جاضر برای انجام تمام پرداخت ها بلا استثنا 3000 تومان کارمزد اخذ میشه. البته من همیشه به مشتریانی که تازه میخوان با ما کار کنن پیشنهاد میکنم اگه فکر میکنن جای معتبر دیگه ای با قیمت پایین تر سراغ دارن حتما از همون جا تهیه کنن.

pardishosting
June 10th, 2011, 14:29
من حدود 2 سال با ایشون کار می کنم و کوچکترین مسئله ایی از ایشون ندیدم. امیدوارم همیشه همین طور باشند. (star.soheil)

hojjatele
April 26th, 2012, 21:28
کارشون عالیه
فقط مشکل همون 10% هست که اگه کم نکنن عالی می شه

ممنون