PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس برای سی پنل ایران

exchange
October 9th, 2020, 17:51
سلام. دوستان من میخوام اطلاعاتم رو از خارج بیارم تو ایران. الان دارم از سی پنل استفاده میکنم. اگر بخوام از مثلا اسیاتک سرور خریداری کنم بنظرتون همون سی پنل نصب کنم؟ چطور میتونم لایسنس بگیرم که گرون درنیاد؟و اینکه راه حل دیگه ای میفرمایید برام به غیر از سی پنل که مثلا اگر دایرکت ادمین نصب کردم بتونم یجا اطلاعات رو ترنسفر کنم. البته بنظرم لایسنس سی پنل اشتراکی ارزانتر از دایرکت ادمین دربیاد. ممنون از شما.

hamra
October 9th, 2020, 22:16
لایسنس سی پنل اشتراکی باید تهیه کنید برای دور زدن تحریم ها و نصب روی سرور های ایرانی بدون مشکل - قیمت هم مناسب و پایین است.

hiwebpw
October 10th, 2020, 00:36
سلام. دوستان من میخوام اطلاعاتم رو از خارج بیارم تو ایران. الان دارم از سی پنل استفاده میکنم. اگر بخوام از مثلا اسیاتک سرور خریداری کنم بنظرتون همون سی پنل نصب کنم؟ چطور میتونم لایسنس بگیرم که گرون درنیاد؟و اینکه راه حل دیگه ای میفرمایید برام به غیر از سی پنل که مثلا اگر دایرکت ادمین نصب کردم بتونم یجا اطلاعات رو ترنسفر کنم. البته بنظرم لایسنس سی پنل اشتراکی ارزانتر از دایرکت ادمین دربیاد. ممنون از شما.

دوست عزیز راه حل همون لایسینس سی پنل اشتراکی هست شما برای انتقال راحت تر چون سرور قبلیتون سی پنل هست نیاز هست که سرور ایرانتون هم سی پنل باشه و چون انتقال به خارج خیلی کند انجام میشه پیشنهاد میشه حداقل یک هفته مانده به موعود سرور خارجتون انتقال رو شروع کنید.

torabii
November 4th, 2020, 15:12
درود
لایسنس های اشتراکی در کل قیمتی ندارند مخصوصا نسبت به نسخه اورجینال اونها
https://azinhost.com/my/cart.php?gid=24
این پنل ها بنظرم برای شما مناسب هست بزرگ.ار خواستید در خدمت هستیم

nimafire
November 4th, 2020, 20:13
سلام
دوست عزیز باید از سیستم های اشتراکی استفاده کنید. هزینه نیز بسیار کاهش پیدا میکند
مایل بودید در خدمت شما هستیم