PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه خرید من از ایکس هاستینگ xhosting.ir

Ringmoon
October 4th, 2020, 06:47
با سلام
دوستان با توجه به اینکه سایت ایکس هاستینگ داخل این انجمن فعالیت و تبلیغات بنری داره لازم دونستم تجربه خریدم از این هاستینگو اینجا با مدارک کامل بزارم چون احساس میکنم کاری که با من کردن با افراد دیگه هم میکنند یا خواهند کرد.

بنده از این سایت یک سرور مجازی ایران به صورت 3 ماهه خریداری کردم.

داخل عکس زیر میتونید ببینید که سرور 3 ماهه خریداری شده:
http://s14.picofile.com/file/8409900468/xhosting_report.png

داخل عکس زیر هم میتونید ببینید که تاریخ ثبت سرویس 1399/05/31 هست و همچنین ترافیک مصرفی ما کلا زیر 50 گیگ در ماه بوده که بسیار کم هست.

http://s14.picofile.com/file/8409900518/xhosting_report2.png

حالا قضیه از این قرار هست که ایشون بعد گذشت 1 ماه برای من یک تیکت باز کردند که باید احراز هویت انجام بدم در غیر این صورت سرور خاموش خواهد شد.

در صورتی که قبل از خرید من به ایشون تیکت دادم و چند سوال کردم که اصلا حرفی از احراز هویت نزدند و یا حتی همون موقعی که من سرویسو خریدم هم باز درخواست احراز هویت نکردند اما بعد از یک ماه بدون هیچ دلیلی از من احراز هویت خواستند در صورتی که باید همون اول اینکارو میکردن که من در صورت عدم تمایل سرویس نخرم یا اینکه کنسل کنم.

با توجه به اینکه من مخالفت کردم و گفتم شما باید همون اول اینو میگفتید تا من کنسل کنم و پولمو پس بگیرم، سرویس منو غیر فعال کردند !

بازم با توجه به اینکار غیر حرفه ای که کردن من گفتم مشکلی نیست، مگه نمیگید سرویستون احراز هویت نیاز داره ؟ اوکی من دیگه این سرورو نمیخوام، کنسل کنید و هزینه 2 ماه باقی موندرو عودت بزنید که قبول نکردن !

گفتم باشه مشکلی نیست سرور خارج که دیگه احراز نمیخواد شما به جاش به من سرور خارج بدید خب ! بازم قبول نکردن (من همه جوره داشتم تلاش میکردم قضیه به خوبی حل بشه)

حتی راضی شدم تلفن ثابت هم وریفای کنم تا خیال ایشون راحت باشه ! اما باز قبول نکردن.

حتی ایشون برای احراز هم به یک اسکن کارت ملی راضی نبودن گفتن باید عکس سلفی با کارت ملی و کارت بانکی بگیرم و براشون بفرستم ! (فکر کردن سایت فروش ارز دیجیتال دارن)

همه این موارد در حالی هست که خودشون حتی شرکت ثبت شده هم نیستن و حتی نماد اعتمادشون هم منقضی شده و از درگاه واسط استفاده میکنند.
http://s15.picofile.com/file/8409901334/xhosting_report4.png

من به عنوان مشتری چرا باید مدارکم در اختیار همچین فردی بزارم بابت یک سرور ؟ از کجا بدونم از مدارک من خود ایشون سو استفاده نمیکنه ؟ یا از کجا معلوم که مدارک کاربرها لو نره کم سایت هایی نبودن تو این چند ساله که اطلاعات کاربرانشون ***یده شده و ...

خلاصه که دوستان نه باقی پولو برگشت زدن نه سرور جایگزین دادند برای همین احساس کردم بهتر این موردو اطلاع رسانی کنم تا به افراد دیگه ای هم همچین رکبی نزنن.

اینم اسکرین شات کامل تیکت ها:
http://s14.picofile.com/file/8409901050/xhosting_report3.png

mizban97
October 4th, 2020, 10:58
به نظرم ایشون کار بسیار خوبی کردن منم جای ایشون بودم اینکارو میکردم.
آپدیت قوانین یا به هر دلیلی احراز هویت های بعدی از وظایف یک سرویس دهنده هست
در شرکت های خارجی هم همینطور هست که هر زمان نیاز شد مشتری احراز هویت شود
در صورت عدم همکاری مشتری سرویس مسدود و هیچگونه پولی عودت نمیشه!
شما میتونستید همکاری کنید و احراز هویت کنید که قبول نکردید پس مشکل از سمت خودتون هست.

ViiP3R
October 4th, 2020, 11:54
من کاری به مورد شما و این هاستینگ ندارم ٬ ولی این مورد توی سیستم هاستینگ های معتبر و خارجی هم هست ! یک نمونه که خود من تجربه اش رو داشتم سایت namecheap هست که بسیار معروف و قدیمی هم هست ٬ هیچ جا در قوانین اشون نزدن مدارک احراز هویت میخوان ولی بعد از ثبت ۲ دامنه و گذشت ۱ ماه سرویس های من رو که هم دامنه بود هم سرور از دسترس خارج کردند و حتی اکانت من رو هم ساسپند کردند و ایمیل اومد که باید احراز هویت شی و هم عکس پاسپورت رو ارسال کنید هم سلفی با پاسپورت و روش بنویسید For Namecheap و تاریخ روز هم بزنید. بعد از ااحراز هویت اکانت و سرویس ها همگی به حالت نرمال برگشت و الان هم حدود ۱ سال و نیم از این ماجرا گذشته و دیگه هم از من نه احراز هویتی خواستند ن ه چیزی.
کلا این موارد همه جا هست و به نظرم عادی هم هست .

mashiat
October 4th, 2020, 15:45
عکسها رو دیدم و متن تیکت ها رو خوندم
به نظرم ایشون تازه داره به وظایف قانونیش عمل میکنه کاری که باید از ابتدا انجام میداد
انجام ندادن وظیفه قانونی در ابتدا حق قانونی رو مبنی بر انحام احراز هویت سلب نمیکنه و کار درست قانونی رو الان داره انجام میده

شما دارید قصاص قبل از جنایت میکنید میگید اگر از مدارکم سواستفاده کنه چی . خب همه همینو میتونن بگن و احراز هویت نکنن .
اگر ایشون در ابتدا از شما احراز هویت نخواسته و توی تیکت چیزی نگفته ایا تیکتی دارید که این رو شرط کرده باشید باهاشون که این هم در تیکتتون نبوده . در تیکت های اولیه در مورد چیزهای دیگه حرف زدید . حرف نزدن از احراز هویت دلیل بر نخواستنش در اینده نیست

من که نه ایشون رو میشناسم نه سایتشون رو اما شما اگر اینقدر مصر هستید احراز هویت ندید خب همون اول در تیکت اینو شرط میکردید . به صرف اینکه ایشون چیزی نگفته و شما هم چیزی نگفتید و مسکوت مونده فایده نداره . یا باید با شرط عدم احراز هویت خرید میکردید یا وقتی هیچ حرفی نشده فروشنده میتونه در هر زمان قانون احراز هویت رو درخواست کنه

Ringmoon
October 5th, 2020, 03:05
به نظرم ایشون کار بسیار خوبی کردن منم جای ایشون بودم اینکارو میکردم.
آپدیت قوانین یا به هر دلیلی احراز هویت های بعدی از وظایف یک سرویس دهنده هست
در شرکت های خارجی هم همینطور هست که هر زمان نیاز شد مشتری احراز هویت شود
در صورت عدم همکاری مشتری سرویس مسدود و هیچگونه پولی عودت نمیشه!
شما میتونستید همکاری کنید و احراز هویت کنید که قبول نکردید پس مشکل از سمت خودتون هست.

سلام
با این قسمت حرفتون که گفتید شرکت های خارجی هم اینطور هست موافق نیستم چون به شخصه از سایت های خارجی زیاد خرید کردم همیشه یا همون اول مدارک گرفتن و اکانتو فعال کردن یا کلا نگرفتن
منم مشکلم با اینکه مدارک میخوان نیست اصلا هم برام مهم نیست که هدفشون از اینکار چیه من حرفم اینه که یا باید همون اول میگرفتن یا کلا نمیگرفتن یا اگر هم وسط کار سرویسو کنسل کردن باید بقیه پولو برگشت میزدند اینکه نه پول پس بدن نه حتی سرویس جایگزین که وریفای نمیخواد بدن کاره منطقی نیست

- - - Updated - - -

من کاری به مورد شما و این هاستینگ ندارم ٬ ولی این مورد توی سیستم هاستینگ های معتبر و خارجی هم هست ! یک نمونه که خود من تجربه اش رو داشتم سایت namecheap هست که بسیار معروف و قدیمی هم هست ٬ هیچ جا در قوانین اشون نزدن مدارک احراز هویت میخوان ولی بعد از ثبت ۲ دامنه و گذشت ۱ ماه سرویس های من رو که هم دامنه بود هم سرور از دسترس خارج کردند و حتی اکانت من رو هم ساسپند کردند و ایمیل اومد که باید احراز هویت شی و هم عکس پاسپورت رو ارسال کنید هم سلفی با پاسپورت و روش بنویسید For Namecheap و تاریخ روز هم بزنید. بعد از ااحراز هویت اکانت و سرویس ها همگی به حالت نرمال برگشت و الان هم حدود ۱ سال و نیم از این ماجرا گذشته و دیگه هم از من نه احراز هویتی خواستند ن ه چیزی.
کلا این موارد همه جا هست و به نظرم عادی هم هست .

این موردی که شما گفتید احتمالا شما اکانتتون مشکوک بوده حتی اگه فرض بر این بزاریم که اصلا بدون هیچ دلیلی هم از شما مدارک خواسته namecheap بازم مشکلی نیست چون این یک شرکت قدیمی ، بزرگ و قابل اعتماده
اما ایکس هاستینگ نه شرکت هست نه معتبر در حدی که بشه مدارک بهشون داد نه قدیمی اگر غیر این بود مجبور نبودن با این کلک ها مشتری بگیرن که آخرش اینطوری بشه

- - - Updated - - -

عکسها رو دیدم و متن تیکت ها رو خوندم
به نظرم ایشون تازه داره به وظایف قانونیش عمل میکنه کاری که باید از ابتدا انجام میداد
انجام ندادن وظیفه قانونی در ابتدا حق قانونی رو مبنی بر انحام احراز هویت سلب نمیکنه و کار درست قانونی رو الان داره انجام میده

شما دارید قصاص قبل از جنایت میکنید میگید اگر از مدارکم سواستفاده کنه چی . خب همه همینو میتونن بگن و احراز هویت نکنن .
اگر ایشون در ابتدا از شما احراز هویت نخواسته و توی تیکت چیزی نگفته ایا تیکتی دارید که این رو شرط کرده باشید باهاشون که این هم در تیکتتون نبوده . در تیکت های اولیه در مورد چیزهای دیگه حرف زدید . حرف نزدن از احراز هویت دلیل بر نخواستنش در اینده نیست

من که نه ایشون رو میشناسم نه سایتشون رو اما شما اگر اینقدر مصر هستید احراز هویت ندید خب همون اول در تیکت اینو شرط میکردید . به صرف اینکه ایشون چیزی نگفته و شما هم چیزی نگفتید و مسکوت مونده فایده نداره . یا باید با شرط عدم احراز هویت خرید میکردید یا وقتی هیچ حرفی نشده فروشنده میتونه در هر زمان قانون احراز هویت رو درخواست کنه

قسمت اول صحبت هاتونو در جواب دوستان بالاتر توضیح دادم اما در مورد اینکه شرط کرده بودم باهاشون یا نه واقعیتش نه ! چون اصلا فکر نمیکردم اینطور بشه اما مثل اینکه تو ایران کلا باید همه چیزو همون اول شرط کنی باهاشون چون خیلی از شرکت های بزرگ ایران حتی بعد از خرید سرور مدارک نمیگیرن منم بار اولم نبود که تا الان بالای صد ها بار سرور مجازی ایران گرفتم و هیچ موقع هیچ کسی همچین کاری نکرده بود 90% مواقع که اصلا نیازی به مدارک نبود 10% هم خودشون همون اول میگفتن که مدارک میخواد و من هم سرویس تهیه نمیکردم فقط یکبار این اتفاق افتاد که اونم سریعا پولمو برگشت زدن نه مثل ایکس هاستینگ که کلا هدفش چیزه دیگه هست ایشون با تبلیغات مشتری فریب میده و در آخر سرویس ناقص بهش میده

siavash.4150
October 5th, 2020, 09:02
سلام

با تشکر از دوستان

بنده ۲ مورد را شفاف سازی کنم فقط
ایشون ازه آفری که داده بودیم خریداری کرده بودند
آفر هم این بوده ( سرویس ۱ ماهه بخرید و ۳ ماهه تحویل بگیرید ) در عکس اولی هم که خودشون فرستادن مبلغ پرداخت اولیه موجود هست که سرویس ۲۱۰ هزار تومانی را با پرداخت ۷۰ هزار خریداری کردند

و ما بعد از تقریبا ۴۰ روز از ایشون درخواست مدارک کردیم
و ایشون قبل تر با قبول قوانین این را پذیرفته بودند

و الان درخواست برگشت وجه مابقی مدت سرویسشون را دارند

بر طبق قوانین اگر ایشون تا ۳ روز مدارک ارسال نمیکردن میبایست سرویسشون را پاک میکردیم
ولی هنوز هم نگه داشتیم شاید احراز هویت کنند و ادامه سرویسشون را استفاده کنند، که دیگه دلیلی برای نگاه داشتن سرویسشون نمی‌بینم

هر مورد دیگه ای در این زمینه نیاز باشه که موضوع روشن بشه بنده در خدمت هستم

با احترام

Ringmoon
October 5th, 2020, 09:33
سلام

با تشکر از دوستان

بنده ۲ مورد را شفاف سازی کنم فقط
ایشون ازه آفری که داده بودیم خریداری کرده بودند
آفر هم این بوده ( سرویس ۱ ماهه بخرید و ۳ ماهه تحویل بگیرید ) در عکس اولی هم که خودشون فرستادن مبلغ پرداخت اولیه موجود هست که سرویس ۲۱۰ هزار تومانی را با پرداخت ۷۰ هزار خریداری کردند

و ما بعد از تقریبا ۴۰ روز از ایشون درخواست مدارک کردیم
و ایشون قبل تر با قبول قوانین این را پذیرفته بودند

و الان درخواست برگشت وجه مابقی مدت سرویسشون را دارند

بر طبق قوانین اگر ایشون تا ۳ روز مدارک ارسال نمیکردن میبایست سرویسشون را پاک میکردیم
ولی هنوز هم نگه داشتیم شاید احراز هویت کنند و ادامه سرویسشون را استفاده کنند، که دیگه دلیلی برای نگاه داشتن سرویسشون نمی‌بینم

هر مورد دیگه ای در این زمینه نیاز باشه که موضوع روشن بشه بنده در خدمت هستم

با احترام

مرسی که حرف دلتونو زدید بله دوستان دقیقا قضیه از همین قراره منم میدونستم داستان چیه فقط منتظر بودم خودشون به زبون بیارن که آوردن خدارو شکر :)

ایشون اومدن یک آفری گذاشتن که 1 ماهه پرداخت کنید 3 ماهه تحویل بگیرید منم دقیقا سر همین قضیه ازشون خرید کردم برای من مثل روز روشن بود که دلیل اینکه دارن از ما احراز میخوان اینه که یه جورایی پشیمون شدن و حالا میبینن براشون صرف نمیکنه 2 ماه رایگان سرویس بدن پس اومدن بحث احرازو وسط کشیدن که از این طریق سرویسو از زیر دست ما بکشن بیرون

ایشون به دروغ میگن بعد از 40 روز اما میتونید حتی تاریخ درخواست احرازو ببینید داخل عکس ها که من سرورو 99/05/31 خریدم ایشون در تاریخ 99/06/26 برای من تیکت احراز باز کردن و طبق قوانین خودشون 3 روز وقت برای احراز هست یعنی دقیقا زمانی که سرور 1 ماهش تموم میشه :)

حالا چرا اینکارو میکنن ؟ چون طرف با خودش میگه خب ولش دیگه من که 1 ماه استفاده کردم پول 1 ماهم داده بودم پس بیخیال میشه

منم دقیقا برای همینه که اینجا اومدم تجربمو گفتم نه پولش برای من مهمه نه سرورش که الان خاموش کردن چون این سرورو برای زاپاس و کارای کم اهمیت ترم خریدم فقطو فقط خواستم کاری کنم که ایشون فکر نکنه زرنگه و میتونه اینطوری مردمو چی فرض کنه

من مطمئنم همین کارو با افراد دیگه ای هم کردن اما خب شاید اونا بیخیال شدن و چیزی نگفتن

شما اگه نیتتون هر چیزی غیر از اینی که من گفتم بود قطعا با من داخل تیکت ها کنار میومدید و در بدترین حالت بهم سرور خارج جایگزین میدادید اما من این پیشنهادو دادم که ثابت بشه هدف شما همینی هست که من گفتم خدمت دوستان انجمن

ضمنا من از سرور اصلا استفاده هم نکردم چون فکر میکردم 3 ماهه هست خیلی زودتر از تمدید سرور قبلیم خریدم و حدود 2 3 هفته سرور چیزی روش نبود بعد از اونم در حد تست و آپدیت سیستم عامل کار کردم که بعدش این قضیه پیش اومد یعنی میخوام بگم اگر از همون اول گفته بودن 1 ماهه هست من زمان دیگه ای سرورو میخریدم که سریعا بتونم استفاده کنم که حالا ایناش زیاد مهم نیست اصلا.

شما 1 سال دیگه هم این سرورو روشن نگه داری من به شما مدارک نمیدم اگه قرار باشه با مدارک سرویس بگیرم هیچ موقع از شما نمیگیرم از شرکت های معتبر تری میگیرم که انقدر لنگ مشتری نباشن که سرور ماهی 23 هزار تومنی بفروشن ! که حتی همکاراتونم از این کاراتون شاکی بودن داخل گروه تلـــگرام

siavash.4150
October 5th, 2020, 11:08
آقای حسین نداری ، ( اسمی که توی سایت ثبت کردید) شما تجربه ات ناقص هست ، چون میبایست احراز هم میکردید بعد ببینید دیگه چه بهونه ای داریم که سرویستون را ببندیم
حرف آخرم را هم الان خدمت شما عرض کنم
احراز کنید تا 24 ساعت آینده ، یا سرویستون فردا کلا پاک میشه

آقای نداری ، جهل به قانون رافع مسئولیت نیست

این که با اطلاعات واقعی ثبت نام کنید وظیفه شماست

اینکه شکی باشه و بتونید احراز هم کنید وظیفه شماست

نباید تک تک به یوزر ها بگیم که احراز میکنیم بعدا، اونم به دفعات اگر صلاح ببینیم ، شما قانونی را پذیرفتید که باید اجرا میشده ، دیر یا زود

پ ن:
آفری که گذاشتیم حدود 70 تا سفارش داشت ( هر مشتری جدید 1 بار میتونست این آفر را داشته باشه )
ولی بودند دوستانی که اکانت های قلابی ساختن و سفارش زدن 4 نفری بودند که این کارو کردند که متوجه شدیم
و بودند دوستانی که برای کل اعضای خانواده اکانت ساختند و احراز کردند و دارند از این آفر استفاده میکنند

در کل دوستانی که از احراز طفره رفتند انگشت شمارند که اکثرشون در خوشبینانه ترین حالت چند اکانت با اطلاعات جعلی داشتند

دوست عزیز تجربه شما ناقص هست

احراز کنید درخدمت خواهیم بود

از مدیر انجمن هم درخواست دارم تجریبات ناقص فردی که، هویتی پنهان داره ( حداقل برای بده که باید بدونم به چه کسی سرویس دادیم ) را حذف کنند.

با احترام

mehrshad.ho
October 6th, 2020, 14:17
طبق بررسی کار مرکز xhosting کاملا صحیح است و مرکز میتواند در هر لحظه ورفای هویتی به صورت کامل انجام دهد

Ringmoon
October 7th, 2020, 09:00
آقای حسین نداری ، ( اسمی که توی سایت ثبت کردید) شما تجربه ات ناقص هست ، چون میبایست احراز هم میکردید بعد ببینید دیگه چه بهونه ای داریم که سرویستون را ببندیم
حرف آخرم را هم الان خدمت شما عرض کنم
احراز کنید تا 24 ساعت آینده ، یا سرویستون فردا کلا پاک میشه

آقای نداری ، جهل به قانون رافع مسئولیت نیست

این که با اطلاعات واقعی ثبت نام کنید وظیفه شماست

اینکه شکی باشه و بتونید احراز هم کنید وظیفه شماست

نباید تک تک به یوزر ها بگیم که احراز میکنیم بعدا، اونم به دفعات اگر صلاح ببینیم ، شما قانونی را پذیرفتید که باید اجرا میشده ، دیر یا زود

پ ن:
آفری که گذاشتیم حدود 70 تا سفارش داشت ( هر مشتری جدید 1 بار میتونست این آفر را داشته باشه )
ولی بودند دوستانی که اکانت های قلابی ساختن و سفارش زدن 4 نفری بودند که این کارو کردند که متوجه شدیم
و بودند دوستانی که برای کل اعضای خانواده اکانت ساختند و احراز کردند و دارند از این آفر استفاده میکنند

در کل دوستانی که از احراز طفره رفتند انگشت شمارند که اکثرشون در خوشبینانه ترین حالت چند اکانت با اطلاعات جعلی داشتند

دوست عزیز تجربه شما ناقص هست

احراز کنید درخدمت خواهیم بود

از مدیر انجمن هم درخواست دارم تجریبات ناقص فردی که، هویتی پنهان داره ( حداقل برای بده که باید بدونم به چه کسی سرویس دادیم ) را حذف کنند.

با احترام

همین که خودتون جلو همه گفتید این بهونه شما بوده برای قطع کردن سرویس برای من کافیه چون من نمیتونم بهونه تراشی های شمارو اجرا کنم الان میگید احراز به فرض احراز میکردیم فردا میگفتید دیتاسنتر ابیوز داده یا هر کلک دیگه ای که خودتون تو اینکار قطعا استاد هستید.

حرف از قوانین میزنید ! کدوم قوانین ، اگه هاستینگ ها قانون داشتند که وضعیت این نبود هرکی برای خودش هرکاری بخواد میکنه یکی مدارک میگیره یکی نمیگیره یکی برای خودش تو سایتش مینویسه باید مدارک بدید معلوم نیست که اصلا چه طور به خودتون اجازه اینکارو میدید وقتی هیچ تضمینی برای امنیت اطلاعات کاربران نیست ، خلاصه اگه قرار به قانون گذازی باشه باید یکپارچه و توسط ارگان دولتی انجام بشه احراز هویت نه توسط شخص حقیقی که خودش اصلا معلوم نیست کی هست یا حتی چند سالشه که نشسته پشته سیستم و با خرید 2 تا سرور هاستینگ راه انداخته.

به هر حال من حرفامو با دلیلو مدرک زدم اگه هر کسی کمی فکرشو به کار بندازه متوجه میشه که قصد شما از اینکار چی بوده ، مثل برخی همین همکاراتون که خودشون احراز نمیکنن فقط میان به شما جو میدن

بنده نه بی احترامی کردم نه حرف بدی زدم فقط تجربه خریدو گفتم پس دلیلی برای پاک شدن تاپیک نیست ، حتی نیازی نبود شما اصلا بیای اینجا زیر پست من ریپلی کنید چون اگه قرار بود شما بتونی منو قانع کنی قطعا داخل تیکت ها میکردی
فکر کنم اگه به شما باشه توی هدر انجمن مینویسید برای باز کردن تاپیک ابتدا مدارک خود را ارسال کنید !

بنده وقت ندارم هی بیام اینجا جواب شمارو بدم اینم بعد 2 روز رسیدم پاسخ بدم پس لطفا دیگه ادامه ندید چون حرفی نمونده.
با تشکر

siavash.4150
October 7th, 2020, 11:24
دوست عزیز شما را درک نمیکنم

ولی توی پست های دیگتون هم دیدم که دوستان از شما درخواست احراز هویت کردند و شما به همین شکل با آنها برخورد کردید

شما هویتت را ثابت کن
یه کارت ملی عکس گرفتن چرا باید اینقدر سخت میبوده براتون!

کسی که خودشو به خواب زده نمیسه بیدار کرد عزیز، چه توی تیکت چه هرجا

بنده شروع نکردم که تموم کنم دوست من

Web-Hosting
October 7th, 2020, 12:06
با اجازه استارتر

من کاری به این ندارم که کار کی درسته کار کی غلط

اما از فروشنده این محصول خوشم اومد روش خوبی بود، ایولا. در تبلیغ: پول 1 ماه سرویس بدهید اما 3 ماه دریافت کنید. در واقعیت : 1 ماه استفاده کنید 2 ماه دیگر را دلیلی پیدا میکنیم که مسدود کنیم =d>
اینم اضاف کنم ما چار هفته پیش هرچی این سایته گشتم قوانین و مقرراتی نددیم این قوانین از کجا اومد جالبه

siavash.4150
October 7th, 2020, 12:20
آقای نداری
سید! ،جالبه عرض کنم خدمت شما 2 تا اکانت هست که ما با اونها مشکل داریم
یکی اکانت شما بوده و یکی هم که دقیقا همین مشکل را با ایشان داریم

و جاااالبه
توی لوگ ها موارد مشترک ثبت شده دوست من بیشتر دقت کنید

- - - Updated - - -

با اجازه استارتر

اما از فروشنده این محصول خوشم اومد روش خوبی بود، ایولا. در تبلیغ: پول 1 ماه سرویس بدهید اما 3 ماه دریافت کنید. در واقعیت : 1 ماه استفاده کنید 2 ماه دیگر را دلیلی پیدا میکنیم که مسدود کنیم =d>
اینم اضاف کنم ما چار هفته پیش هرچی این سایته گشتم قوانین و مقرراتی نددیم این قوانین از کجا اومد جالبه

دوست عزیز هدف شما را نمیدونم
ولی این دوست استارترمون میتونست با ارائه کارت ملی از سرویسش استفاده کنه
با آمار دقیق خدمت شما عرض کنم
ایشون و یک مورد دیگه گه بالا عرض کردم از ارائه کارت ملی خودداری کردند

با احترام

ahamddr
October 7th, 2020, 20:04
دوست عزیز ارسال و دریافت تصویر مدارک تا جایی که من میدونم ممنوع شده
حتی چند وقت پیش اخبار اعلام کرد که حتی کسی حق نداره کپی کارت ملی هم بگیر.
البته معلوم نیست که این قوانین برای چی اینقدر گنگ هستند
چون خیلی از جاهای دولتی این کارارو انجام میدن
با این حال به نطرم این سایتی که گفتید با این کارش یه ......
شاید بهتر باشه تو اینماد یا پلیس فتا شکایت ثبت کنید تا اگه مشکلی هست اونجا حل بشه و اگه مشکلی نیست الکی یه هاستینگ رو خراب نکنیم
پ ن : سایت ایکس هاستینگ شاید خیلی معروف نباشه ولی جاهای دیگه راجع بهش بد نگفتن
قیمت هاش هم بد نیست

Mr.Pouria
October 7th, 2020, 21:13
بنده معمولا تو تاپیک ها شرکت نمیکنم ولی لازم دونستم موارد زیر را عرض کنم ...
1- دریافت مدارک از کاربران خریدار سرور ایران در همه هاستینگ ها اجباری هست ( به دلیل مسائل گذشته که خیلی ها در جریانش هستن ... ) و اینکه ایشون الان اومدن درخواست مدرک میکنن اشتباه از خودشونه و باید همون لحظه قبل از تحویل سرویس مدارک شمارا بررسی میکردن و حالا با تخیر دارن انجام میدن بازم طبق قانون اجازه این کار رو دارن ...

2- در قانون جدید گرفتن مدارک به بهانه اهراز هویت به خریدار ها ممنوع اعلام شده ولی اگر هاستینگی اهراز هویت نکنه تمامی مشکلاتی که ممکن است از سمت IP اون سرور پیش بیاد به گردن ارائه دهنده سرویس هستش ... پس هاستینگ ، صراف اینترنتی و... مجبور به دریافت اطلاعات شما هستن تا بتونن از خودشون دفاع کنن..

3- استارتر عزیز اگر مشکلی با ارسال مدارک دارید میتوانید روی عکس خود به صورت کمرنگ متنی قرار دهید ( به عنوان مثال این عکس فقط جهت اهراز هویت در سایت Xhosting.ir میباشد و هیچ گونه ارزش قانونی دیگری ندارد ) ، با این کار میتوانید تا جای ممکن حریم شخصی خود را حفظ کنید

Ringmoon
October 8th, 2020, 03:57
دوست عزیز شما را درک نمیکنم

ولی توی پست های دیگتون هم دیدم که دوستان از شما درخواست احراز هویت کردند و شما به همین شکل با آنها برخورد کردید

شما هویتت را ثابت کن
یه کارت ملی عکس گرفتن چرا باید اینقدر سخت میبوده براتون!

کسی که خودشو به خواب زده نمیسه بیدار کرد عزیز، چه توی تیکت چه هرجا

بنده شروع نکردم که تموم کنم دوست من

والا کسی که خودشو به خواب زده شمایی نه من، وگرنه من که از اول حرفم همین بود شما هی باز میای همون حرف تکراری میزنی هی میگی مدارک بده.

برای من ارسال کارت ملی سخت نیست برای شما نگه داری از مدارک سخته، شما به من بگو چه تضمینی هست که این مدارکی که از کاربرها میگیریدو فردا از ازش سو استفاده نکنید یا نفروشید به کسی یا هر کار دیگه ای ؟

شما حساب کن اگه قرار باشه بابت هر سرور مجازی که میگیرم به هاستینگ ها مدارک بدم تقریبا الان مدارکم دست تمام هاستینگ ها میوفته و فردا روزی اگه مشکلی پیش بیاد از کجا بدونم چیشده و داستان چی بوده ؟

وقتی بنده شماره تلفن ثابت و شماره موبایل وریفای بکنم شما میتونی هر مشکلی پیش اومد از همون طریق پیگیری کنی نه اینکه بیای مدارکو بگیری واسه 1 ماه سرور بعد از اونم هر مشکلی پیش اومد خیلی راحت بتونی بندازی گردن یکی از کاربرها بالاخره هر کاری دردسر های خودشو داره شغل هاستینگ هم یکی از دردسر هاش همینه نه اینکه به راحتی از سر خودتون باز کنید

شما باید با مانیتورینگ و چک کردن شبکه این مواردو جلوگیری کنی و همون وریفای تلفن کفایت میکنه ! (مطمئن باشید کسی که بخواد خلاف بکنه هیچ موقع نمیاد شماره موبایل و شماره تلفن ثابت هم وریفای بکنه تازه با آیپی adsl داخل سایت اکانت بسازه)

بعد مشکل اصلی من هم اصلا اینا نبود من حرف اصلیم این هست که هر کاری میخواید بکنید همون اول باید بکنید اگه قراره مدارک بگیرید همون اول به کاربر بگید باید مدارک بدی اگر خواست سرورو میده نخواست پولشو برگشت بزنید به همون کارتی که باهاش خریده چرا نمیخواید قبول کنید که اینکاری که شما کردی رکب زدن به کاربرها هست ؟ اول اومدی هی تبلیغ کردی که 1 ماهه بخر 3 ماهه میدیم و دقیقا بعد از 1 ماه سرورو خاموش کردی

من بعید میدونم این تاریخ ها تصادفی باشه خیلی باید ساده لوح باشم که فکر کنم به طور تصادفی شما 1 ماه بعد از خرید سرور به بهونه احراز خاموش کردی شما در اصل سرور یک ماهه با کلک فروختی وسلام ! (که اینو خودتون هم قبول کردید داخل پست های قبلی که این قضیه احراز نوعی بهونه تراشی بوده)

دوستانه بهتون میگم که سعی کنید همیشه با صداقت کار کنید تا بتونید موفق باشید هرچی با مشتری صادق تر باشید مشتری هاتون هم بیشتر میتونن بهتون اعتماد کنن و روز به روز پیشرفت میکنید مثلا همین کاری که با من کردید باعث شد یک مشتری ثابت چند ساله از دست بدید من اگه کیفیت سرور خوب بود حتی ماهی 100ت یا بیشتر هم میکردید تمدید میکردم اما نمیتونم تحمل کنم بعد از عمری که توی اینترنت بودیم یکی بیاد بهمون رکب بزنه و فکر کنه خیلی زرنگی کرده این سبک کار هارو ما چندین سال پیش قدیمی کردیم استاد.

- - - Updated - - -

با اجازه استارتر

بله دقیقا همینطوره 1 ماهه بخر 3 ماهه تحویل بگیر ما خودمون بعد از 1 ماه خاموش میکنیم سرورو به یه دلیلی :113:

- - - Updated - - -

بنده معمولا تو تاپیک ها شرکت نمیکنم ولی لازم دونستم موارد زیر را عرض کنم ...
1- دریافت مدارک از کاربران خریدار سرور ایران در همه هاستینگ ها اجباری هست ( به دلیل مسائل گذشته که خیلی ها در جریانش هستن ... ) و اینکه ایشون الان اومدن درخواست مدرک میکنن اشتباه از خودشونه و باید همون لحظه قبل از تحویل سرویس مدارک شمارا بررسی میکردن و حالا با تخیر دارن انجام میدن بازم طبق قانون اجازه این کار رو دارن ...

2- در قانون جدید گرفتن مدارک به بهانه اهراز هویت به خریدار ها ممنوع اعلام شده ولی اگر هاستینگی اهراز هویت نکنه تمامی مشکلاتی که ممکن است از سمت IP اون سرور پیش بیاد به گردن ارائه دهنده سرویس هستش ... پس هاستینگ ، صراف اینترنتی و... مجبور به دریافت اطلاعات شما هستن تا بتونن از خودشون دفاع کنن..

3- استارتر عزیز اگر مشکلی با ارسال مدارک دارید میتوانید روی عکس خود به صورت کمرنگ متنی قرار دهید ( به عنوان مثال این عکس فقط جهت اهراز هویت در سایت Xhosting.ir میباشد و هیچ گونه ارزش قانونی دیگری ندارد ) ، با این کار میتوانید تا جای ممکن حریم شخصی خود را حفظ کنید

1: اگر اجباری هست چرا پس خیلی ها نمیگیرن چندتا هاستینگ بهتون معرفی کنم که نمیگیرن ؟ ایشون از ما پول 1 ماه گرفتن گفتن 3 ماه سرور میدیم و بعد از 1 ماه گفتن باید احراز کنید به نظرتون این مشکوک نیست ؟ آیا به طور اتفاقی بعد از 1 ماه یادشون افتاده که احراز کنن ؟ منم حرفم همین بود گفتم چرا همون اول نگفتید ! چرا پولو پس ندادید ؟ من همه جوره باهاشون کنار اومدم اما هیچ جوابی براش ندارن هی فقط میگن مدارک بده :)

2: برای پیگیری مشکلات راه های دیگه ای هم هست نیازی نیست مستقیما مدارک گرفته بشه

3: حتی واترمارک هم با فتوشاپ حذف میکنن دیگه اینو همه میدونن که شما هر چقدر هم مدارکو تغییرات بدی باز راه برای درست کردنش هست درسته اینی که میگید شاید کمی تاثیر داشته باشه اما کسی بخواد سو استفاده کنه بازم میتونه.

yashar313
October 8th, 2020, 19:38
شما حق نداری سرویسش رو پاک کنی!! باید تا آخرین روزی که هزینه هارو
پرداخت کرده سرویس رو نگهداری حضرت آقای محی الدین! ظاهرا شما یادت رفته که پول سه ماه رو از این بدبخت گرفتی!
ضمنا چرا دوست ندارید بقیه نوع برخورد شما رو با مشتری بفهمند و درخواست پاک کردن پست رو از مدیر دارید!!! این وظیفه شما نیست

همه بحث ها بکنار اما هیچ سرویس دهنده معتبری ایران رفتار رو با مشتری نمیکنه منظورم اینه آفری نمیده که توش گیر کنه و با بهانه های مختلف دونه دونه سرویس ها رو لغو کنه.

به نظرم اگه خیلی دنبال قانون هستید برید کسب و کارتون رو ثبت کنید درگاه پرداخت رسمی بگیرید و عضو اتحادیه مربوطه بشید و مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کنید و این مدلی راه زنی نکنید آقا "محی الدین سیاوش آبکنار"

اگه مشتری کار غیر قانونی نمیکنه خیلی هم نباید مته به خشخاش گذاشته چرا که خود سوریس دهنده های وب و ثبت دامنه به کرات قوانین مربوط به پولشویی رو نقض میکنن و به واسطه حساب های دیگران هزینه های سرور و دامنه های بین المملی رو پرداخت میکنن و خودشون اولین نقض کننده قانون هستن.

ضمنا اون دوستی که از این آقا سرویس گرفته در صورتی که سرویسش پاک بشه میتونه بر اساس مواد جرائم اینترنتی با عنوان تخریب داده از محی الدین شکایت کنه و حتی در صورتی که درخواست های نامتعارفی رو برای تایید هویت بده هم با عنوان ممانعت از حق و عنوان مشابه میتونه ازش شکایت کنه !

در پایان این که از شرکت های خیلی معتبر سرویس تهیه کنید که فردا روز مجبور نباشید عکس و مدارکتون رو در اختیار اششخاصی بزارید که کوچکترین وجاهت قانونی برای اون کسب و کار ندارن و از تهیه کمترین ساز و کار قانونی برای کسب و کارشون طفره رفتن

- - - Updated - - -

در این خصوص باید مراجعه کرد به قوانین اتحادیه مربوطه و این قوانین طوری نیست که هر کسی نظر خودش رو اعمال کنه. و کسب و کارهای هاستینگی که قانونی نیستن نمیتونن به این راحتی مدارک زن و مرد رو گرو بگیرن و عکس های مردم رو جمع آوری کنن و اول باید جایگاه قانونی خودشون رو تثبیت کنن.

برای اکثر سرویس های ایینترنتی نظیر هاست اهزار هویت شماره موبایل و شماره ثابت کفایت میکنه !

اگه سرویس دهنده بخواد کجدار و مریض برخورد کنه حتی عکس و ... هم کفایت نمیکنه

Mr.Pouria
October 8th, 2020, 21:32
1: اگر اجباری هست چرا پس خیلی ها نمیگیرن چندتا هاستینگ بهتون معرفی کنم که نمیگیرن ؟ ایشون از ما پول 1 ماه گرفتن گفتن 3 ماه سرور میدیم و بعد از 1 ماه گفتن باید احراز کنید به نظرتون این مشکوک نیست ؟ آیا به طور اتفاقی بعد از 1 ماه یادشون افتاده که احراز کنن ؟ منم حرفم همین بود گفتم چرا همون اول نگفتید ! چرا پولو پس ندادید ؟ من همه جوره باهاشون کنار اومدم اما هیچ جوابی براش ندارن هی فقط میگن مدارک بده :)

2: برای پیگیری مشکلات راه های دیگه ای هم هست نیازی نیست مستقیما مدارک گرفته بشه

3: حتی واترمارک هم با فتوشاپ حذف میکنن دیگه اینو همه میدونن که شما هر چقدر هم مدارکو تغییرات بدی باز راه برای درست کردنش هست درسته اینی که میگید شاید کمی تاثیر داشته باشه اما کسی بخواد سو استفاده کنه بازم میتونه.

سلام مجدد خدمت شما ، باید عرض کنم که :

1- بله دریافت مدارک اجبار هست خیلی از هاستینگ ها در صورت ارائه سرور ایران اگر هر گونه مشکلی توسط خریدار با اون IP سرور فروخته شده پیش میاد مسئول مستقیم مدیر آن هاستینگ هست و تا زمانی که نتونه مدارک و مستندات قوی ارائه بده به عنوان مجرم باهاش برخورد میشه ... و همان گونه که گفتم اشتباه از ایشون بوده که روز اول از شما مدارک نگرفتن...

2- طبق دستوری که سال 97یا 96 بود برای هاستینگ ها مستقیما از پلیس فتا ایران برای هاستینگ ها ارسال شد دریافت مدارک اجباری اعلام شد و اینکه هر هاستینگی باید IP هایی که در اختیارش هست توسط فرمی که مشخص شده بود برای این سازمان فکس یا ایمیل بکنند ... این قانون همچنان به صورت کامل رعایت نمیشه ولی هر هاستینگی بخواد کاربر خود را اهراز هویت بکند این اجازه را دارد که از او مدارک دریافت بکند ...

3- شما میتویند با قابلیت کپی رایت تصویر به صورت کلی یک نوشته کمرنگ را در تمام تصویر تکرار کنید که به هیچ عنوان نشه آن را حذف و ویرایش کرد ...

پ.ن 1 :
در قوانین سایت Xhosting که شما پذیرفتید و سرویس را خریداری کردید ( که قطعا قوانین را مطالعه نکردید) 3 بند وجود دارد که توجه شما رو به آن جلب مینمایم:

در فصل 6 :

6.1.20 – جعل هویت و ساخت حساب کابری در ایکس هاستینگ با اطلاعات نا معتبر و مواردی از قبیل:
6.1.20.1 – ثبت نام با اطلاعات نامعتبر و جعلی ، و عدم توانایی در احراز هویت و اطلاعات وارده ، درصورت درخواست ایکس هاستینگ از مشتری

در فصل 8 :

8.4 – ایکس هاستینگ برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

در فصل 13 :

13.6 – ایکس هاستینگ هیچگونه وجهی به خریدار متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین خریدار متخلف مسئول جبران کلیه خسارات مادی و معنوی وارده به ایکس هاستینگ ، سایر مشتریان ایکس هاستینگ و یا IDC سرویس مورد نظر خواهد بود.

همچنین تاریخ بروز رسانی قوانینشان نیز در 15 شهریور ماه بوده است.

پس ظاهرا ایشان طبق قوانینی که شما پذیرفتید با شما برخورد کرده اند ...

با توجه به قوانین Xlhosting اجازه حذف سرویس شمارا تا پایان قرار داد ندارد اما میتواند دسترسی شما را به سرویس فوق تا اهراز هویت شما مسدود کنند...

و مجدد طبق قوانین شما باید اهراز هویت بشید تا بتونید از سرویستان مجدد استفاده کنید.

yashar313
October 9th, 2020, 10:24

1- بله دریافت مدارک اجبار هست خیلی از هاستینگ ها در صورت ارائه سرور ایران اگر هر گونه مشکلی توسط خریدار با اون IP سرور فروخته شده پیش میاد مسئول مستقیم مدیر آن هاستینگ هست و تا زمانی که نتونه مدارک و مستندات قوی ارائه بده به عنوان مجرم باهاش برخورد میشه ... و همان گونه که گفتم اشتباه از ایشون بوده که روز اول از شما مدارک نگرفتن...

2- طبق دستوری که سال 97یا 96 بود برای هاستینگ ها مستقیما از پلیس فتا ایران برای هاستینگ ها ارسال شد دریافت مدارک اجباری اعلام شد و اینکه هر هاستینگی باید IP هایی که در اختیارش هست توسط فرمی که مشخص شده بود برای این سازمان فکس یا ایمیل بکنند ... این قانون همچنان به صورت کامل رعایت نمیشه ولی هر هاستینگی بخواد کاربر خود را اهراز هویت بکند این اجازه را دارد که از او مدارک دریافت بکند ...

قوانین این هست نه چیزی که شما میگید. مطالعه بفرمایید

https://www.cyberpolice.ir/news/25721/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D9%88-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87

الان سامانه های دولتی هم شماره موبایل رو برای احراز هویت ریموت کافی میدونن.
لطفا مستند حرف بزنید و دستور العمل تخیلی برای پلیس فتا ندید. ضمن این که اگه دستور العملی هم باشه برای xlhosting ارسال نمیشه چون نه شرکته نه جواز فعالیت داره و نه ... کسب و کار ثبت شده ای که بخواد وجاهت قانونی داشته باشه و سنگ قانون رو به سینه بزنه!

ضمنا ما منتظر مستندات ابلاغیه سال 96 -97 پلیس فتا به شما هستیم .

Mr.Pouria
October 9th, 2020, 17:14
قوانین این هست نه چیزی که شما میگید. مطالعه بفرمایید

https://www.cyberpolice.ir/news/25721/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D9%88-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87

الان سامانه های دولتی هم شماره موبایل رو برای احراز هویت ریموت کافی میدونن.
لطفا مستند حرف بزنید و دستور العمل تخیلی برای پلیس فتا ندید. ضمن این که اگه دستور العملی هم باشه برای xlhosting ارسال نمیشه چون نه شرکته نه جواز فعالیت داره و نه ... کسب و کار ثبت شده ای که بخواد وجاهت قانونی داشته باشه و سنگ قانون رو به سینه بزنه!

ضمنا ما منتظر مستندات ابلاغیه سال 96 -97 پلیس فتا به شما هستیم .

سلام دوست عزیز ، بنده از سایت و مجموعه ای طرفداری نمیکنم و دنبال هاشیه نیز نیستم فقط تجربه و مواردی که هست را بیان میکنم ...

بله طبق قوانین کلی که شما لینک هم دادید باید به همین شیوه باشه ولی این فقط ظاهر هست و در پشت سر موارد دیگری از هاستینگ ها درخواست میشه ...

همچنین قوانین یک وبسایت خدماتی در اصل یک قرارداد بین فروشنده و خریدار میباشد که قبل از خرید باید حتما مورد مطالعه قرار بگیرد...

الان به عنوان مثال اگر خریدار و فروشنده ( هر نوع خدماتی ) از دیگی شکایت کند دادگاه اول از همه متن توافق نامه را درخواست میکند که در اینجا قوانین سایت xhsoting میباشد پس عملا خریدار و فروشنده یک قرارداد بین خودشون داشتن و دادگاه نیز طبق همان قوانین عمل میکند مگر آنکه قوانین فوق دارای ضد و نقیض با قوانین جمهوری اسلامی باشد...

پ.ن: بنده از سال 90 تا 97 مدیریت هاستینگ های سوما آی تی و اکسین دیتا را برعهده داشتم ، به همین خاطر با این بخش از قوانین میزبانی در دادگاها آشنایی کامل دارم...

یک نکته را اینجا اضافه بکنم در صورتی که قبل از اتمام 3 ماه سایت xhosting اطلاعات سرور فوق را حذف کند خریدار میتوانید از آنها شکایت و طبق قرار دادی که در بین آن ها بوده است ( قوانین سایت فوق ) ادعای خسارت نمایند. که خسارت دریافتی ایشون شامل موارد زیر میشود :
1- با توجه به 3 ماهه بودن سرویس هزینه 2 ماه ان بازگشت میخوره ( یک سوم واریزی کسر میشه )
2- هزینه هایی که برای تشکیل پرونده شده است ( معمولا زیر 100 هزار تومان هست )
3- هزینه های رفت و آمد در مسیر دادگاه در صوت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ( تاکسی ، مترو ، اتوبوس و...) در صورت داشتن فاکتور معتبر ...

--------------

بنده به صورت دوستانه به مدیر xhosting پییشنهاد میدم با کسر کارمزد ها و کسر یک ماه اسفاده ایشون باقی مانده را در صورت امکان بازگشت بزنن ( به همان کارتی که واریز توسط آن انجام شده است ) و از این پس در ارائه خدمات و آفر ها به اشخاص و عمل به قوانین سایت خود کمی سخت گیرانه تر عمل نمایند تا با اینگونه مشکلات مواجه نشوند ...

Ringmoon
October 10th, 2020, 03:26
شما حق نداری سرویسش رو پاک کنی!! باید تا آخرین روزی که هزینه هارو
پرداخت کرده سرویس رو نگهداری حضرت آقای محی الدین! ظاهرا شما یادت رفته که پول سه ماه رو از این بدبخت گرفتی!
ضمنا چرا دوست ندارید بقیه نوع برخورد شما رو با مشتری بفهمند و درخواست پاک کردن پست رو از مدیر دارید!!! این وظیفه شما نیست

همه بحث ها بکنار اما هیچ سرویس دهنده معتبری ایران رفتار رو با مشتری نمیکنه منظورم اینه آفری نمیده که توش گیر کنه و با بهانه های مختلف دونه دونه سرویس ها رو لغو کنه.

به نظرم اگه خیلی دنبال قانون هستید برید کسب و کارتون رو ثبت کنید درگاه پرداخت رسمی بگیرید و عضو اتحادیه مربوطه بشید و مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کنید و این مدلی راه زنی نکنید آقا "محی الدین سیاوش آبکنار"

اگه مشتری کار غیر قانونی نمیکنه خیلی هم نباید مته به خشخاش گذاشته چرا که خود سوریس دهنده های وب و ثبت دامنه به کرات قوانین مربوط به پولشویی رو نقض میکنن و به واسطه حساب های دیگران هزینه های سرور و دامنه های بین المملی رو پرداخت میکنن و خودشون اولین نقض کننده قانون هستن.

ضمنا اون دوستی که از این آقا سرویس گرفته در صورتی که سرویسش پاک بشه میتونه بر اساس مواد جرائم اینترنتی با عنوان تخریب داده از محی الدین شکایت کنه و حتی در صورتی که درخواست های نامتعارفی رو برای تایید هویت بده هم با عنوان ممانعت از حق و عنوان مشابه میتونه ازش شکایت کنه !

در پایان این که از شرکت های خیلی معتبر سرویس تهیه کنید که فردا روز مجبور نباشید عکس و مدارکتون رو در اختیار اششخاصی بزارید که کوچکترین وجاهت قانونی برای اون کسب و کار ندارن و از تهیه کمترین ساز و کار قانونی برای کسب و کارشون طفره رفتن

- - - Updated - - -

در این خصوص باید مراجعه کرد به قوانین اتحادیه مربوطه و این قوانین طوری نیست که هر کسی نظر خودش رو اعمال کنه. و کسب و کارهای هاستینگی که قانونی نیستن نمیتونن به این راحتی مدارک زن و مرد رو گرو بگیرن و عکس های مردم رو جمع آوری کنن و اول باید جایگاه قانونی خودشون رو تثبیت کنن.

برای اکثر سرویس های ایینترنتی نظیر هاست اهزار هویت شماره موبایل و شماره ثابت کفایت میکنه !

اگه سرویس دهنده بخواد کجدار و مریض برخورد کنه حتی عکس و ... هم کفایت نمیکنه

بله دقیقا حرفتون درست هست بنده اصلا هیچ کاره غیر قانونی نکردم که ایشون دارن با من اینطور برخورد میکنن من مشخصاتی که برای ساخت اکانت زدم همش واقعیه همچنین شماره موبایل و ایمیل هم وریفای کردم و حتی حاضر بودم شماره تلفن ثابت هم وریفای کنم همچنین کارتی که باهاش پرداخت کردم به اسم خودمه حتی با آیپی خارجی هم تو سایتشون ثبت نام نکردم خلاصه هیچ دلیلی نداره که بیخودی سرور منو وسط دوره ببندن و درخواست مدارک بکنن

مثلا اگه بنده میومدم کاره خلافی با این سرور میکردم دیتاسنتر بهشون ابیوز میداد یا از پلیس فتا میومدن بهشون چیزی میگفتن خب درسته حق داشتن که سرور منو ببندن و بگن تا مدارک ندی باز نمیکنیم و اگر هم نمیدادم کلا سرورو میبستن اما موضوع اینجاست من همه جوره کارم درست بوده حتی ترافیک مصرفیم انقدر کم بوده که اصلا به حساب نمیاد

در کل میخوام اینو بگم از نظر من هیچ دلیلی برای کاره ایشون وجود نداره به جز اینکه از آفری که داده بودن پشیمون شدن و احراز کردنو بهونه کردن تا بتونن سرورو از ما بگیرن همین !

اگر هر چیزی غیر از اینی که من گفتم بود پس باهام کنار میومدن و اصلا کار به اینجا نمیکشید با اینکه داشتن در حق من نامردی میکردن من بهشون گفتم مگه نمیگید سرور ایران نیاز به احراز داره ؟ خب باشه من که تو این 1 ماه هیچ استفاده خاصی از این سرور نکردم و خلافی هم باهاش نکردم پس به جاش به من سرور خارج بدید که احراز نمیخواد ! اما ایشون قبول نکردن.

ایشون خودش اصلا به قول شما هیچ وجاهت قانونی نداره بعد انتظار داره ما بیایم به راحتی همه مدارکمونو بدون هیچ دلیلی در اختیارش قرار بدیم ! با خودشون چه فکری کردن نمیدونم واقعا که همچین درخواستی میکنن.

- - - Updated - - -

3- شما میتویند با قابلیت کپی رایت تصویر به صورت کلی یک نوشته کمرنگ را در تمام تصویر تکرار کنید که به هیچ عنوان نشه آن را حذف و ویرایش کرد ...

پ.ن 1 :
در قوانین سایت Xhosting که شما پذیرفتید و سرویس را خریداری کردید ( که قطعا قوانین را مطالعه نکردید) 3 بند وجود دارد که توجه شما رو به آن جلب مینمایم:

در فصل 6 :

6.1.20 – جعل هویت و ساخت حساب کابری در ایکس هاستینگ با اطلاعات نا معتبر و مواردی از قبیل:
6.1.20.1 – ثبت نام با اطلاعات نامعتبر و جعلی ، و عدم توانایی در احراز هویت و اطلاعات وارده ، درصورت درخواست ایکس هاستینگ از مشتری

در فصل 8 :

8.4 – ایکس هاستینگ برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

در فصل 13 :

13.6 – ایکس هاستینگ هیچگونه وجهی به خریدار متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین خریدار متخلف مسئول جبران کلیه خسارات مادی و معنوی وارده به ایکس هاستینگ ، سایر مشتریان ایکس هاستینگ و یا IDC سرویس مورد نظر خواهد بود.

همچنین تاریخ بروز رسانی قوانینشان نیز در 15 شهریور ماه بوده است.

پس ظاهرا ایشان طبق قوانینی که شما پذیرفتید با شما برخورد کرده اند ...

با توجه به قوانین Xlhosting اجازه حذف سرویس شمارا تا پایان قرار داد ندارد اما میتواند دسترسی شما را به سرویس فوق تا اهراز هویت شما مسدود کنند...

و مجدد طبق قوانین شما باید اهراز هویت بشید تا بتونید از سرویستان مجدد استفاده کنید.

1: مطمئن باشید اگر اجباری بود شرکت ها همه مدارک میگرفتن قطعا خیلی از هاستینگ ها هستند که تعداد مشتری های خیلی بیشتری از ایکس هاستینگ دارند اما اینکارو نمیکنن و اکثرا فقط شماره تلفن وریفای میکنن و همین کفایت میکنه.

2: بنده هم مشتاقم این دستوری که میگیدو حالا یا خودتون یا ایکس هاستینگ اینجا قرار بدن که ببینیم به صورت رسمی نامه برای ایکس هاستینگ اومده که اجازه دارن مدارک بگیرن

3: گفتم که اکثر راه هایی که شما فکر میکنیو فتوشاپ کارهای حرفه ای به راحتی دور میزنند این همه مدارک خارجی به راحتی جعل میکنند حذف کپی رایت و ... که براشون کاری نداره بعد سو استفاده فقط این نیست که برن مدارکو بدن سایت دیگه ای که ایشون مثلا میتونن با آیپی سرور هاشون خودشون یا مشتری دیگه ای بیاد خلافی انجام بده و بندازن تقصیر ما و مدارکو تحویل پلیس بدهند حالا من چطور میتونم ثابت کنم کاره من نبوده حتی اگه بتونم هم باید چندین ماه وقتم بره و کلی توی دردسر بیوفتم !

در مورد قوانین هم این قوانین هیچ کدومش ملاک نیست هرچند من کاری خلافه قوانینشون نکردم اصلا
اگر قرار بود این قوانین همش اجرا بشه پس این بند هم باید اجرا بشه دیگه درسته ؟

10.3 – ارائه خدمات پشتیبانی در ایکس هاستینگ بر مبنای پرتال پشتیبانی و به صورت ٢۴ ساعته و هفت روز هفته می باشد. ضمنا به درخواستهایی که از طریق ایمیل، ویا تلفن اعلام گردد نیز رسیدگی می شود.

من حاضرم با شما شرط ببندم ایشون عمرا پشتیبانی 24 ساعته داشته باشه بخواید میتونم تست هم بکنم با مدارک بزارم اینجا هرچند یک روز وقتم گرفته میشه ...
پس کلا این قوانین همش چرته و بهتون قول میدم همش از سایت های دیگه کپی پیست شده حتی خیلی از این بند هارو از خودشون هم بپرسی توش میمونن و نمیدونن چی نوشته شده اونجا
بازم میگم من کاری خلاف قوانین سایتشون هم نکردم به هیچ عنوان

من حتی دریافت مدارک هم گفتم برای من مهم نیست شما میگیرید یا نه من حرفم این بود چرا همون اول نگرفتید چرا رکب زدید همین وگرنه تا دلتون بخواد هاستینگ هست ایشون اگه از اول اینو میگفت منم با یه خداحافظی میرفتم از هاستینگ دیگه ای سرویس میگرفتم به همین راحتی !

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز ، بنده از سایت و مجموعه ای طرفداری نمیکنم و دنبال هاشیه نیز نیستم فقط تجربه و مواردی که هست را بیان میکنم ...

بله طبق قوانین کلی که شما لینک هم دادید باید به همین شیوه باشه ولی این فقط ظاهر هست و در پشت سر موارد دیگری از هاستینگ ها درخواست میشه ...

همچنین قوانین یک وبسایت خدماتی در اصل یک قرارداد بین فروشنده و خریدار میباشد که قبل از خرید باید حتما مورد مطالعه قرار بگیرد...

الان به عنوان مثال اگر خریدار و فروشنده ( هر نوع خدماتی ) از دیگی شکایت کند دادگاه اول از همه متن توافق نامه را درخواست میکند که در اینجا قوانین سایت xhsoting میباشد پس عملا خریدار و فروشنده یک قرارداد بین خودشون داشتن و دادگاه نیز طبق همان قوانین عمل میکند مگر آنکه قوانین فوق دارای ضد و نقیض با قوانین جمهوری اسلامی باشد...

پ.ن: بنده از سال 90 تا 97 مدیریت هاستینگ های سوما آی تی و اکسین دیتا را برعهده داشتم ، به همین خاطر با این بخش از قوانین میزبانی در دادگاها آشنایی کامل دارم...

یک نکته را اینجا اضافه بکنم در صورتی که قبل از اتمام 3 ماه سایت xhosting اطلاعات سرور فوق را حذف کند خریدار میتوانید از آنها شکایت و طبق قرار دادی که در بین آن ها بوده است ( قوانین سایت فوق ) ادعای خسارت نمایند. که خسارت دریافتی ایشون شامل موارد زیر میشود :
1- با توجه به 3 ماهه بودن سرویس هزینه 2 ماه ان بازگشت میخوره ( یک سوم واریزی کسر میشه )
2- هزینه هایی که برای تشکیل پرونده شده است ( معمولا زیر 100 هزار تومان هست )
3- هزینه های رفت و آمد در مسیر دادگاه در صوت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ( تاکسی ، مترو ، اتوبوس و...) در صورت داشتن فاکتور معتبر ...

--------------

بنده به صورت دوستانه به مدیر xhosting پییشنهاد میدم با کسر کارمزد ها و کسر یک ماه اسفاده ایشون باقی مانده را در صورت امکان بازگشت بزنن ( به همان کارتی که واریز توسط آن انجام شده است ) و از این پس در ارائه خدمات و آفر ها به اشخاص و عمل به قوانین سایت خود کمی سخت گیرانه تر عمل نمایند تا با اینگونه مشکلات مواجه نشوند ...

البته منظورتون فکر کنم حاشیه هست.

ببینید اگه قرار باشه همه چیز طبق قوانین پیش بره پس اول از همه خود ایشون کارشون مشکل داره و اصلا صلاحیت هاستینگ زدن ندارن چه برسه به اینکه بخوان مدارک مردومو بگیرن !

بند های اینجارو بخونید:
1.شرکت ارائه‌دهنده خدمات باید ثبت شده باشد.
2.شرکت عضو شاخه حقوقی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان مربوطه باشد.
3. شرکت دارای رتبه‌بندی معتبر از شورای عالی انفورماتیک کشور باید یا دارای لیست بیمه و کد اقتصادی باشد.
4. شرکت در سامانه مالیات بر ارزش افزوده ثبت‌نام کرده و گواهی مربوطه را ارائه دهد.

ایشون کدوم از اینکار هارو انجام داده ؟ من که والا چیزی تو سایتشون ندیدم
پس اگه قانونی بخوایم بریم جلو اول از همه خود ایشون اصلا صلاحیت ندارن و کلا کسب کارشون زیره سواله !

من نمیدونم شما رفیقشونی یا اصلا خودش هستی با اکانت دیگه ای اومدی اما واقعا بی منطق داری طرف داری میکنی !

معلومه مدیریت خیلی خوبی داشتید که جفت این سایت ها الان غیر فعال هستن همون موقعش هم من تاحالا ندیدم همچین هاستینگی پس معلومه شناخته شده نبوده اصلا وگرنه من اکثر هاستینگ های ایرانو یا میشناسم یا اصلا سرویس خریدم ازشون

در مورد بحث شکایت میدونم که قابل پیگیری هست اما واقعیتش ارزشی نداره همین که با این اطلاع رسانی تونستم جلو ادامه اینکار زشت ایشونو بگیرم خودش برای من کافیه وگرنه من اگه دنبال شکایت بودم اصلا اینجا نمیومدم پست بزارم ، من اومدم اینجا که تجربه خریدمو بگم تا بلکه افراد دیگه هم ببینن و بدونن که طرز رفتار ایشون چطور هست.
با تشکر

my-host.site
October 10th, 2020, 05:30
لازم دونستم یه نکته ای رو همینجا شفاف سازی کنم !

در مواد ۵۲۴ تا۵۴۲ قانون تعزیرات مجازات اسلامی، مجازات‌های حبس و جزای نقدی یا هر دو را برای مرتکب و استفاده کننده مدرک جعلی پیش‌بینی کرده است

لطفا موضوع رو کش ندید تموم شه بره

همکار گرامی ( xhosting ) لطفا سرویس رو تنها برای دریافت بکاپ به مدت مشخصی که خودتون به ایشان اعلام می کنید در اختیارشون قرار بدید . سپاسگذارم

SaeedFazlollahzadeh
October 10th, 2020, 16:31
استارتر محترم:
من این تاپیک رو کامل خوندم و خیلی از پست های قبلی شما رو هم مطالعه کردم. خوشبختانه یا متاسفانه شما همیشه معترض به سرویس بودید و این که چرا در همون مجموعه یا سایتی که سرویس ازشون گرفتید مشکل رو حل نمی کنید شما می دونید و خدای خودتون، یا حتی طبق ادعای خودتون چرا علیرغم این که با اکثر شرکت های معتبر هاستینگ ایرانی کار کردید چرا فعالیت تون رو با همون ها ادامه نمی دید هم همون خدای بالای سر ما فقط می دونه که حقیقت ماجرا چه هست و چیزی که گفتید حقیقت بوده یا حقیقت جهت دار شده.
از این به بعد هم قبل خرید هر سرویس می تونید از تمامی سازمان ها و نهادهای مربوطه استعلام بگیرید ببینید شرکت ثبت شده هست یا خیر و اگر مورد تایید جنابعالی بود اون وقت اقدام به خرید کنید که در اعتراضات بعدی تون لااقل در کارنامه داشته باشید که به شرکت ثبت شده هم معترض بودید.

اما خلاصه اگر شما رو توصیف کنم (قضاوت براساس پست های قبلی شما):
فردی که فکر می کنه چیزی بلد هست، و این واقعا برای همه آزاردهنده هست چون کاربران این چنینی زیادی دیدم و دقیقا مثل یک نوجوان در سن بلوغ که غرور داره و دو قدم جلو تر خودش رو نمی خواد ببینه و فکر می کنه خودش عقل کل هست و علایم دیگه که همه تقریبا می دونیم (از مطالعه) و اون دوره رو گذروندیم. و یک یوزر حرفه ای همیشه روش های بهتری برای رفع مشکل و مانع داره و تصمیم های درست تری اتخاذ می کنه.
طبیعتا وقتی در یک محیط عمومی اعتراض می کنید باید گوش شنوای عمومی هم داشته باشید.
امیدوارم اگر در آینده هم اعتراضی داشتید اعتراض پخته تری داشته باشید و شاهد اعتراضات حرفه ای تری از شما باشیم که مایه خوشحالی خواهد بود.

همکار گرامی:
اگر که بنا به برگشت هزینه (کامل یا بخشی از اون) رو به کاربر تون دارید می تونم پیشنهاد کنم که شماره کارتی که پرداخت با اون انجام شده رو از کاربر دریافت کنید و از بانک یا درگاهی که پرداخت توسط اون انجام شده هم شماره کارت رو استعلام بگیرید و اگر شماره کارت اعلامی با شماره کارتی که پرداخت با اون انجام شده مطابقت داشت به همون کارت واریز کنید. یا هم اگر روش های دیگه ای دارید که خودتون می دونید.

خوشبختانه یا متاسفانه آدم این جور تاپیک ها رو می خونه مجبور میشه برای کاربرانی که قصد خرید دارند و واقعا خوب هستند سختگیری هایی کنه که نتیجه اش تاپیک های مثل این و امثالهم هست که دود این جور تاپیک ها تو چشم یوزرهای خوب میره ولی خوشبختانه تا الان یوزرهای خوبی داشتم و امیدوار هم هستم که یوزرهای منطقی رو داشته باشم تا یوزرهای به ظاهر حرفه ای.

روز و روزگار خوش و خندان و شاداب باشید و زندگی رو هرگز سخت نگیرید که دنیا محل گذر هست :)

Mr.Pouria
October 10th, 2020, 17:23
بله دقیقا حرفتون درست هست بنده اصلا هیچ کاره غیر قانونی نکردم که ایشون دارن با من اینطور برخورد میکنن من مشخصاتی که برای ساخت اکانت زدم همش واقعیه همچنین شماره موبایل و ایمیل هم وریفای کردم و حتی حاضر بودم شماره تلفن ثابت هم وریفای کنم همچنین کارتی که باهاش پرداخت کردم به اسم خودمه حتی با آیپی خارجی هم تو سایتشون ثبت نام نکردم خلاصه هیچ دلیلی نداره که بیخودی سرور منو وسط دوره ببندن و درخواست مدارک بکنن

مثلا اگه بنده میومدم کاره خلافی با این سرور میکردم دیتاسنتر بهشون ابیوز میداد یا از پلیس فتا میومدن بهشون چیزی میگفتن خب درسته حق داشتن که سرور منو ببندن و بگن تا مدارک ندی باز نمیکنیم و اگر هم نمیدادم کلا سرورو میبستن اما موضوع اینجاست من همه جوره کارم درست بوده حتی ترافیک مصرفیم انقدر کم بوده که اصلا به حساب نمیاد

در کل میخوام اینو بگم از نظر من هیچ دلیلی برای کاره ایشون وجود نداره به جز اینکه از آفری که داده بودن پشیمون شدن و احراز کردنو بهونه کردن تا بتونن سرورو از ما بگیرن همین !

اگر هر چیزی غیر از اینی که من گفتم بود پس باهام کنار میومدن و اصلا کار به اینجا نمیکشید با اینکه داشتن در حق من نامردی میکردن من بهشون گفتم مگه نمیگید سرور ایران نیاز به احراز داره ؟ خب باشه من که تو این 1 ماه هیچ استفاده خاصی از این سرور نکردم و خلافی هم باهاش نکردم پس به جاش به من سرور خارج بدید که احراز نمیخواد ! اما ایشون قبول نکردن.

ایشون خودش اصلا به قول شما هیچ وجاهت قانونی نداره بعد انتظار داره ما بیایم به راحتی همه مدارکمونو بدون هیچ دلیلی در اختیارش قرار بدیم ! با خودشون چه فکری کردن نمیدونم واقعا که همچین درخواستی میکنن.

- - - Updated - - -

1: مطمئن باشید اگر اجباری بود شرکت ها همه مدارک میگرفتن قطعا خیلی از هاستینگ ها هستند که تعداد مشتری های خیلی بیشتری از ایکس هاستینگ دارند اما اینکارو نمیکنن و اکثرا فقط شماره تلفن وریفای میکنن و همین کفایت میکنه.

2: بنده هم مشتاقم این دستوری که میگیدو حالا یا خودتون یا ایکس هاستینگ اینجا قرار بدن که ببینیم به صورت رسمی نامه برای ایکس هاستینگ اومده که اجازه دارن مدارک بگیرن

3: گفتم که اکثر راه هایی که شما فکر میکنیو فتوشاپ کارهای حرفه ای به راحتی دور میزنند این همه مدارک خارجی به راحتی جعل میکنند حذف کپی رایت و ... که براشون کاری نداره بعد سو استفاده فقط این نیست که برن مدارکو بدن سایت دیگه ای که ایشون مثلا میتونن با آیپی سرور هاشون خودشون یا مشتری دیگه ای بیاد خلافی انجام بده و بندازن تقصیر ما و مدارکو تحویل پلیس بدهند حالا من چطور میتونم ثابت کنم کاره من نبوده حتی اگه بتونم هم باید چندین ماه وقتم بره و کلی توی دردسر بیوفتم !

در مورد قوانین هم این قوانین هیچ کدومش ملاک نیست هرچند من کاری خلافه قوانینشون نکردم اصلا
اگر قرار بود این قوانین همش اجرا بشه پس این بند هم باید اجرا بشه دیگه درسته ؟

10.3 – ارائه خدمات پشتیبانی در ایکس هاستینگ بر مبنای پرتال پشتیبانی و به صورت ٢۴ ساعته و هفت روز هفته می باشد. ضمنا به درخواستهایی که از طریق ایمیل، ویا تلفن اعلام گردد نیز رسیدگی می شود.

من حاضرم با شما شرط ببندم ایشون عمرا پشتیبانی 24 ساعته داشته باشه بخواید میتونم تست هم بکنم با مدارک بزارم اینجا هرچند یک روز وقتم گرفته میشه ...
پس کلا این قوانین همش چرته و بهتون قول میدم همش از سایت های دیگه کپی پیست شده حتی خیلی از این بند هارو از خودشون هم بپرسی توش میمونن و نمیدونن چی نوشته شده اونجا
بازم میگم من کاری خلاف قوانین سایتشون هم نکردم به هیچ عنوان

من حتی دریافت مدارک هم گفتم برای من مهم نیست شما میگیرید یا نه من حرفم این بود چرا همون اول نگرفتید چرا رکب زدید همین وگرنه تا دلتون بخواد هاستینگ هست ایشون اگه از اول اینو میگفت منم با یه خداحافظی میرفتم از هاستینگ دیگه ای سرویس میگرفتم به همین راحتی !

- - - Updated - - -

البته منظورتون فکر کنم حاشیه هست.

ببینید اگه قرار باشه همه چیز طبق قوانین پیش بره پس اول از همه خود ایشون کارشون مشکل داره و اصلا صلاحیت هاستینگ زدن ندارن چه برسه به اینکه بخوان مدارک مردومو بگیرن !

بند های اینجارو بخونید:
1.شرکت ارائه‌دهنده خدمات باید ثبت شده باشد.
2.شرکت عضو شاخه حقوقی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان مربوطه باشد.
3. شرکت دارای رتبه‌بندی معتبر از شورای عالی انفورماتیک کشور باید یا دارای لیست بیمه و کد اقتصادی باشد.
4. شرکت در سامانه مالیات بر ارزش افزوده ثبت‌نام کرده و گواهی مربوطه را ارائه دهد.

ایشون کدوم از اینکار هارو انجام داده ؟ من که والا چیزی تو سایتشون ندیدم
پس اگه قانونی بخوایم بریم جلو اول از همه خود ایشون اصلا صلاحیت ندارن و کلا کسب کارشون زیره سواله !

من نمیدونم شما رفیقشونی یا اصلا خودش هستی با اکانت دیگه ای اومدی اما واقعا بی منطق داری طرف داری میکنی !

معلومه مدیریت خیلی خوبی داشتید که جفت این سایت ها الان غیر فعال هستن همون موقعش هم من تاحالا ندیدم همچین هاستینگی پس معلومه شناخته شده نبوده اصلا وگرنه من اکثر هاستینگ های ایرانو یا میشناسم یا اصلا سرویس خریدم ازشون

در مورد بحث شکایت میدونم که قابل پیگیری هست اما واقعیتش ارزشی نداره همین که با این اطلاع رسانی تونستم جلو ادامه اینکار زشت ایشونو بگیرم خودش برای من کافیه وگرنه من اگه دنبال شکایت بودم اصلا اینجا نمیومدم پست بزارم ، من اومدم اینجا که تجربه خریدمو بگم تا بلکه افراد دیگه هم ببینن و بدونن که طرز رفتار ایشون چطور هست.
با تشکر

بنده یک پاسخ کوتاه میدم و دیگر در تاپیک مشارکت نمیکنم ...
اولا باید اشاره کنم که قطعا بنده هیچ گونه نسبتی با ایشون و سایت ایشون ندارم و فقط نظر شخصی و تجربه خود را بیان کردم.
دوما بیشتر سایت هارو ما هاست میکردیم ( فعالیت ما کاملا محدود بود زیرا علویت ما ارائه کیفیت بالا به مشتریان خاص بود نه هر مشتری ... ) علت پایان فعالیت ما نیز به به دلیل مشکلاتی در تیم بود که علارقم میل باطنی مجبور به واگذاری شدیم. ( در این واگذاری قرار دادی به خریدار بسته شد که دقیقا همان سرویس با همان منابع به یوزر های ما داده بشه تا هیچ گونه نارضایتی ایجاد نگردد )

امید وارم موفق و موید باشید ، روز خوش

Ringmoon
October 11th, 2020, 07:07
استارتر محترم:
من این تاپیک رو کامل خوندم و خیلی از پست های قبلی شما رو هم مطالعه کردم. خوشبختانه یا متاسفانه شما همیشه معترض به سرویس بودید و این که چرا در همون مجموعه یا سایتی که سرویس ازشون گرفتید مشکل رو حل نمی کنید شما می دونید و خدای خودتون، یا حتی طبق ادعای خودتون چرا علیرغم این که با اکثر شرکت های معتبر هاستینگ ایرانی کار کردید چرا فعالیت تون رو با همون ها ادامه نمی دید هم همون خدای بالای سر ما فقط می دونه که حقیقت ماجرا چه هست و چیزی که گفتید حقیقت بوده یا حقیقت جهت دار شده.
از این به بعد هم قبل خرید هر سرویس می تونید از تمامی سازمان ها و نهادهای مربوطه استعلام بگیرید ببینید شرکت ثبت شده هست یا خیر و اگر مورد تایید جنابعالی بود اون وقت اقدام به خرید کنید که در اعتراضات بعدی تون لااقل در کارنامه داشته باشید که به شرکت ثبت شده هم معترض بودید.

اما خلاصه اگر شما رو توصیف کنم (قضاوت براساس پست های قبلی شما):
فردی که فکر می کنه چیزی بلد هست، و این واقعا برای همه آزاردهنده هست چون کاربران این چنینی زیادی دیدم و دقیقا مثل یک نوجوان در سن بلوغ که غرور داره و دو قدم جلو تر خودش رو نمی خواد ببینه و فکر می کنه خودش عقل کل هست و علایم دیگه که همه تقریبا می دونیم (از مطالعه) و اون دوره رو گذروندیم. و یک یوزر حرفه ای همیشه روش های بهتری برای رفع مشکل و مانع داره و تصمیم های درست تری اتخاذ می کنه.
طبیعتا وقتی در یک محیط عمومی اعتراض می کنید باید گوش شنوای عمومی هم داشته باشید.
امیدوارم اگر در آینده هم اعتراضی داشتید اعتراض پخته تری داشته باشید و شاهد اعتراضات حرفه ای تری از شما باشیم که مایه خوشحالی خواهد بود.

همکار گرامی:
اگر که بنا به برگشت هزینه (کامل یا بخشی از اون) رو به کاربر تون دارید می تونم پیشنهاد کنم که شماره کارتی که پرداخت با اون انجام شده رو از کاربر دریافت کنید و از بانک یا درگاهی که پرداخت توسط اون انجام شده هم شماره کارت رو استعلام بگیرید و اگر شماره کارت اعلامی با شماره کارتی که پرداخت با اون انجام شده مطابقت داشت به همون کارت واریز کنید. یا هم اگر روش های دیگه ای دارید که خودتون می دونید.

خوشبختانه یا متاسفانه آدم این جور تاپیک ها رو می خونه مجبور میشه برای کاربرانی که قصد خرید دارند و واقعا خوب هستند سختگیری هایی کنه که نتیجه اش تاپیک های مثل این و امثالهم هست که دود این جور تاپیک ها تو چشم یوزرهای خوب میره ولی خوشبختانه تا الان یوزرهای خوبی داشتم و امیدوار هم هستم که یوزرهای منطقی رو داشته باشم تا یوزرهای به ظاهر حرفه ای.

روز و روزگار خوش و خندان و شاداب باشید و زندگی رو هرگز سخت نگیرید که دنیا محل گذر هست :)

من نمیدونم کلا هدف شما چی بوده از این متن بی ربط با موضوع تاپیک، احتمالا صرفا حمایت از همکارتون بوده و بد جلوه دادن کار ما.

شما که این همه زحمت دادید به خودتون و نشستید پست های قبلی منو خوندید به جاش بهتر بود همین پستو درست بخونید، اینکه چرا هاستینگ عوض کردم یا نکردمش فکر نمیکنم نیازی باشه توضیح بدم به شما
اما اینکه چرا از ایکس هاستینگ خریدم خب مشخصه به خاطر همین آفری که گذاشته بودن برای تست گرفتم که اگه خوب بود تمدید کنم.

موضوع شرکت ثبت شده که شما هم خودتون جز همین دسته ثبت نشده قرار میگیرید تا جایی که من چک کردم این هستش که ایشون هی اومدن داخل تاپیک قانون قانون کردن ماهم گفتیم اگه بنا باشه قانونی عمل بشه شما اصلا صلاحیت هاستینگ زدن ندارید چون طبق همون قانون اول از همه باید شرکت ثبت بشه و ... یا مثلا گفتن پلیس فتا گفته به ما که مدارک بگیرید ! گفتیم این ابلاغیه که میگیدو بفرستید ماهم ببینیم همونطور که میبینید دیگه جوابی واسه گفتن نداشتن.

اعتراض پخته تر ؟ من حرفو به صورت منطقی با مدرک زدم

یک یوزر حرفه ای همیشه روش های بهتری برای رفع مشکل و مانع داره و تصمیم های درست تری اتخاذ می کنه.

اگه درست تاپیکو خونده بودید میدید که من خیلی سعی کردم همون داخل تیکت با ایشون کنار بیام اما ایشون نخواستن

و همونطور که میبینید دیگه حرفی هم نمیزنن چون حرفی برای گفتن ندارن و دستشون کامل رو شد

در مورد برگشت هزینه هم لازم به ذکر هستش اگه همون موقع اینکارو میکردن که خب هیچ اما الان دیگه 2 برابر اونم بدن من قبول نمیکنم اصلا پولی نیست که بخوام خودمو به خاطرش کوچیک کنم فکر میکنم دادم به یه گدا من هدفم از اینکه ایجا اومدم اینارو نوشتم این بود که تجربه خرید از این سایتو بگم تا افراد دیگه هم بدونن چی به چیه

در آخر هم اینکه اگه پلاگین نویسی برای وردپرس حرفه ای بودن به حساب میاد من همون حرفه ای نباشم بهتره فقط تا همین حد بهتون بگم که تو ایران هاستینگ حرفه ای به شدت کمیابه اکثرا اطلاعات فنی و دانش شبکشون در حد بسیار مبتدی هست پس انتظار حرفه ای برخورد کردن نمیشه داشت باهاشون
موفق باشید.

- - - Updated - - -

بنده یک پاسخ کوتاه میدم و دیگر در تاپیک مشارکت نمیکنم ...
اولا باید اشاره کنم که قطعا بنده هیچ گونه نسبتی با ایشون و سایت ایشون ندارم و فقط نظر شخصی و تجربه خود را بیان کردم.
دوما بیشتر سایت هارو ما هاست میکردیم ( فعالیت ما کاملا محدود بود زیرا علویت ما ارائه کیفیت بالا به مشتریان خاص بود نه هر مشتری ... ) علت پایان فعالیت ما نیز به به دلیل مشکلاتی در تیم بود که علارقم میل باطنی مجبور به واگذاری شدیم. ( در این واگذاری قرار دادی به خریدار بسته شد که دقیقا همان سرویس با همان منابع به یوزر های ما داده بشه تا هیچ گونه نارضایتی ایجاد نگردد )

امید وارم موفق و موید باشید ، روز خوش

باشه باشه شما که درست میگید انشالله که همینطوره
پیروز باشید

SaeedFazlollahzadeh
October 11th, 2020, 11:42
من نمیدونم کلا هدف شما چی بوده از این متن بی ربط با موضوع تاپیک، احتمالا صرفا حمایت از همکارتون بوده و بد جلوه دادن کار ما.

شما که این همه زحمت دادید به خودتون و نشستید پست های قبلی منو خوندید به جاش بهتر بود همین پستو درست بخونید، اینکه چرا هاستینگ عوض کردم یا نکردمش فکر نمیکنم نیازی باشه توضیح بدم به شما
اما اینکه چرا از ایکس هاستینگ خریدم خب مشخصه به خاطر همین آفری که گذاشته بودن برای تست گرفتم که اگه خوب بود تمدید کنم.

موضوع شرکت ثبت شده که شما هم خودتون جز همین دسته ثبت نشده قرار میگیرید تا جایی که من چک کردم این هستش که ایشون هی اومدن داخل تاپیک قانون قانون کردن ماهم گفتیم اگه بنا باشه قانونی عمل بشه شما اصلا صلاحیت هاستینگ زدن ندارید چون طبق همون قانون اول از همه باید شرکت ثبت بشه و ... یا مثلا گفتن پلیس فتا گفته به ما که مدارک بگیرید ! گفتیم این ابلاغیه که میگیدو بفرستید ماهم ببینیم همونطور که میبینید دیگه جوابی واسه گفتن نداشتن.

اعتراض پخته تر ؟ من حرفو به صورت منطقی با مدرک زدم

اگه درست تاپیکو خونده بودید میدید که من خیلی سعی کردم همون داخل تیکت با ایشون کنار بیام اما ایشون نخواستن

و همونطور که میبینید دیگه حرفی هم نمیزنن چون حرفی برای گفتن ندارن و دستشون کامل رو شد

در مورد برگشت هزینه هم لازم به ذکر هستش اگه همون موقع اینکارو میکردن که خب هیچ اما الان دیگه 2 برابر اونم بدن من قبول نمیکنم اصلا پولی نیست که بخوام خودمو به خاطرش کوچیک کنم فکر میکنم دادم به یه گدا من هدفم از اینکه ایجا اومدم اینارو نوشتم این بود که تجربه خرید از این سایتو بگم تا افراد دیگه هم بدونن چی به چیه

در آخر هم اینکه اگه پلاگین نویسی برای وردپرس حرفه ای بودن به حساب میاد من همون حرفه ای نباشم بهتره فقط تا همین حد بهتون بگم که تو ایران هاستینگ حرفه ای به شدت کمیابه اکثرا اطلاعات فنی و دانش شبکشون در حد بسیار مبتدی هست پس انتظار حرفه ای برخورد کردن نمیشه داشت باهاشون
موفق باشید.
سلام
البته که لطف کردید و جا هایی تر و خشک رو با هم سوزاندید، اما در کل مطالب تان مفید بود و مورد توجه قرار می‌دم.

کلام آخر: وقت و زمان خیلی بیشتر از این ارزش داره که شما این همه زمان صرف یک موضوع کنید.
اگر متن قبلی از نظر شما جانب داری از همکار بود، این بار به نفع شما دقیقا می‌نویسم که وقت تون رو پای این مسائل هدر ندید عملا. اگر وقت تون بی ارزش هست خب ادامه بدید، اما اگر ازش قائل شدید برای زمان تون، پیشنهادم اینه که به کار های دیگه تون برسید.
اعصاب از سر راه پیدا نکردن هم مورد بعدی هست که امیدوارم توجه کنید چون دنیا که می‌گذره، دیگه شما می دونید چطور برخورد کنید و عمر رو چطور صرف کنید.

شاد و پیروز باشید

SaeedFazlollahzadeh
October 11th, 2020, 14:38
پست جدید:

همون بندی که گفتید کمک به نیازمند و غیره، فکر کنید به نیازمند کمک کردید. شما مگه جایی کمک می کنید بهش فکر می کنید؟ یه کمکی کردید تموم شد رفت. دیگه پی اون رو نگیرید و بیخیال بشید.
از این کمک های این جوری (همین موردی که شما اون رو کمک قلمداد کردید) من و خیلی ها زیاد داشتیم. فکر نکنید بهش واقعا. من به شخصه دوره ای که تازه این موارد رو شروع کرده بودم و مشتری معمولی بودم خیلی از این هزینه ها کردم که هیچ وقت بهش فکر نکردم و رفتم جای دیگه که هاستینگ های خوبی هم پیدا کردم بعد چند تا تجربه ناموفق، اما هیچ وقت ننوشتم که کجا ها بودم چون مثل تاپیک شما و تاپیک های مشابه، مدعی زیاد پیدا میشه که یا از شما طرفداری کنند یا از اون وب سایت.

من هدفم دقیقا این بوده که یک تشر به شما بزنم و یکی هم به همکار. چون شما استارتر بودید صرفا لحن شدیدتری برای شما در نظر گرفتم. اگر استارتر همکار بودند مشابه تشر شما رو به ایشون می زدم. مصداق بارز یکی به نعل یکی به میخ بوده که تا حد زیادی حقیقتش رسیدم به اون و قصد و هدف هم همین بوده.

هرچند که شما از ذهن من خبر نداشتید اما من عذرخواهی خودم رو می کنم از بابت این که ناراحت شدید.
علت این که پست جدید ارسال می کنم هم این بوده که ابتدا بنویسم و بعد پست بعدی رو قرار بدم.

موارد رو دوستانه و البته جاهایی کمی تند عرض کردم. اگر که کمکی از دست من بر میاد با کمال میل کمک می کنم.

مجددا شاد و پیروز باشید که زندگی ارزش خیلی بیشتری داره.

p.shahryar
October 11th, 2020, 20:45
بحث احراز هویت تا حدودی مرسوم هستش . البته بر میگرده به فعالیت شما ک دقیقا موضوع کاری تون چی هستش ؟
طرف هاست وارز میگرفت قبلا و هزار داستان.
البته کلا بحث عودت پول رو باید تمکین کنن و باقی مانده رو پس بدن