PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ورود به دایرکت ادمین سایت روی سرور مجازی

1wp.ir
September 24th, 2020, 22:53
اول از اینکه سوالم کمی ساده و پیش پا افتاده هست از بزرگواران و اساتید عذر می خوام .

قبلا طبق روال برای ورود به سایت های دایرکت ادمین به انتهای دامین و یا آی پی شماره پورت 2222 رو اضافه می کردم و با یوزر و پس وارد می شدم .

اما یه سرویس سرور مجازی لینوکسی از یه شرکت گرفتم که روش دایرکت ادمین نصب شده اما وقتی نام دامنه و آی پی با پورت 2222 می زنم وارد سایت نمیشه .

و مثل هاست های اشتراکی که یه گزینه به نام ورود به سی پنل و یا دایرکت ادمین هم نداره .

آیا پورت خاصی و یا روش دیگه ای برای اتصال به دایرکت ادمین در سرور مجازی هست ؟

SaeedFazlollahzadeh
September 24th, 2020, 23:16
سلام
این دو دستور رو در SSH بزنید:

cd /usr/local/directadmin/conf/
nano ./directadmin.conf
بعد مقدار port رو پیدا کنید ببینید مقابلش چه عددی نوشته. همون پورت شما هست.

اگر هم 2222 هست ممکن هست سرویس دایرکت ادمین استاپ شده باشه، یا پورت در فایروال باز نباشه.
احتمالات زیاد هست، ابتدا ببینید به ترمینال دسترسی دارید یا خیر.

1wp.ir
September 24th, 2020, 23:24
متاسفانه اطلاعات در مورد کار با سرور مجازی بنده صفر هست و از اینکه من رو راهنمایی می کنید ممنونم .

joomla2
September 24th, 2020, 23:27
متاسفانه اطلاعات در مورد کار با سرور مجازی بنده صفر هست و از اینکه من رو راهنمایی می کنید ممنونم .

سلام
بله برای وصل شدن به سرور باید از نرم افزار استفاده کنید.
در گوگل سرچ کنید آموزش زیاد است:
مثلا لینک زیر
https://blogly.ir/connect-to-ssh-with-putty/

1wp.ir
September 24th, 2020, 23:42
ممنون از راهنمایی تون .
یه سوال دیگه داشتم . به فرض اینکه بنده پورت دایرکت ادمین رو که امکان داره تغییر کرده باشه پیدا کنم . یوزر و پسورد دایرکت ادمین رو می تونم با این نرم افزار یا جایی در سرور مجازی پیدا کنم .

SaeedFazlollahzadeh
September 25th, 2020, 00:04
سلام

پیشنهاد می کنم مورد رو از شرکت میزبان بپرسید چون اگر که غیر از تغییر پورت نبوده باشه بررسی فنی بیشتر نیاز داره

اما در خصوص سوال تون، نرم افزار Putty رو دانلود و نصب کنید و با اون وارد سرور بشید.

joomla2
September 25th, 2020, 00:51
ممنون از راهنمایی تون .
یه سوال دیگه داشتم . به فرض اینکه بنده پورت دایرکت ادمین رو که امکان داره تغییر کرده باشه پیدا کنم . یوزر و پسورد دایرکت ادمین رو می تونم با این نرم افزار یا جایی در سرور مجازی پیدا کنم .

یوزر و پسورد دایرکت ادمین را باید از شخصی سوال کنید که دایرکت ادمین را برای شما نصب کرده است.
چون در مرحله آخر نصب دایرکت ادمین در محیط ssh یوزر و پسورد نمایش داده می شود و باید آن را کپی و نزد خود ذخیره کنید و جهت ورود به دایرکت ادمین استفاده نمایید.

tpark
September 25th, 2020, 11:01
ممنون از راهنمایی تون .
درود بر شما
پسوردهایی که هنگام نصب دایرکت ادمین تولید شده در فایل زیر ذخیره میشن:

/usr/local/directadmin/scripts/setup.txt

اگر میخواید کلمه عبور رو تغییر بدید خیلی ساده از طریق زیر در خط فرمان عمل کنید:

passwd admin

موفق و پیروز باشید.

mizban97
September 25th, 2020, 12:58

سلام
تلگرام در تماس باشید براتون بررسی کنم.