PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاثیر سرور ایرانی در سئو و رنک

Cr0w
September 20th, 2020, 15:57
سلام راحع این موضوع در خیلی جاها بحث های مختلفی مطرحه

به نظر شما در شرایط حال حاضر از دیتاسنتر برج میلاد سرور تهیه بشه مشکلی نیست؟

85 درصد ورودی های سایتم ایرانه اگر موردی هست بفرمایید.

OMIDTU5
September 20th, 2020, 17:03
اگر هدف کاربران داخلی هستند مشکلی نیست و برای کاربران ساکن ایران خوبه چون هم ترافیک نیم بها / یک سوم هست هم سرعت بازگشایی برای ایرانی ها بیشتره
ولی خب در برخی از روزها عدم باز شدن یا کندی بازشدن ip های سرور ایران برای کاربران خارج کشور میتونه تاثیرات بدی روی سئو بگذاره و دسترسی ربات های گوگل به سایت رو با اختلال مواجه کنه
من خارج کشور هستم و تقریبا هر روز از سایت های داخلی استفاده میکنم . با اینترنت 30 مگ vdsl سرعت دانلود از سرور ایران به شدت کم هست گاهی حداکثر فقط 250 کیلوبیت! و گاهی هم اصلا سایت ها باز نمیشن و ارور تایم اوت ip میده ... تقریبا هر ماه شاهد این اتفاقات هستم

Cr0w
September 20th, 2020, 17:14
منم در این رابطه زیاد از دوستان شنیدم مناسب نیست ولی خب با این وضعیت دلار نمیشه سرویس های خارجی خوب با بودجه ای که ماهانه صرف میکنیم گرفت از طرفی هم که سرویس هاست اشتراکی هم به کارمون نمیاد
واسه یک وبمستر ایرانی مگر چقدر باید چالش و داستان وجود داشته باشه!:-&

mashiat
September 20th, 2020, 18:37
سلام
چون 85 درصد ورودی هاتون ایرانی هست سرور ایران پیشنهاد میشه
مهم اینه کاربران با سرعت و دسترسی بهتری داخل سایت شما بچرخند و بانس ریت کم بشه . گوگل در اغلب موارد به سایت دسترسی داره و مشکل خاصی من ندیدم

tpark
September 20th, 2020, 19:51
سلام راحع این موضوع در خیلی جاها بحث های مختلفی مطرحه

به نظر شما در شرایط حال حاضر از دیتاسنتر برج میلاد سرور تهیه بشه مشکلی نیست؟

85 درصد ورودی های سایتم ایرانه اگر موردی هست بفرمایید.
درود بر شما
"کارشناس گوگل وبمسترز، "matt cutts" در ویدیوی رسمی گوگل وبمسترز (https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=hXt23AXlJJU) میگه اولش فقط به پسوند دامنه اهمیت میدادیم ولی بعد کم کم گفتیم اگر مثلا سایتی در فرانسه میزبانی میشه حتما برای کاربران فرانسه اهمیت بیشتری داره."
خلاصه مطلب بالا:
سایت با پسوند ir که در ایران میزبانی بشه در جستجوی هایی که از ایران انجام میشه همیشه شانس بالاتری برای پیدا شدن خواهد داشت و در شرایط مساوی از سایتی با سایر پسوند ها و میزبانی شده در سایر کشور ها رتبه بالاتری خواهد داشت.

موفق و پیروز باشید.

gglok
September 20th, 2020, 22:58
سایتو نابود میکنه
یه راه حل داره سرور ایرانی کنارش یه کلود

Cr0w
September 21st, 2020, 01:28
سایتو نابود میکنه
یه راه حل داره سرور ایرانی کنارش یه کلود
متوجه منظورتون نشدم؟
یه کلود؟ بیشتر توضیح میدید لطفا