PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساماندهی و تنظیم مقررات صوت

Nextbot
September 18th, 2020, 21:22
سلام من داخل سایت تنظیم مقرارت عضو شدم و از هر جا اسکرین میگیرم گیر میدن
منظورشون از کدوم قسمته من نفهمیدم
از پنل کاربری یا داشبورد عکس میگیرم رد میزنن
صحفه ثبت نام کدوم بخش میشه؟
پیامشون
علت نقص اطلاعات
: سلاممتقاضی ارجمندجهت دریافت لوگو طلایی می بایست اقدامات ذیل را انجام دهید :1- اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیرنظر به اینکه پروسه ی اخذ مجوز ، زمان بررسی خودش را دارد لطفا در سامانه ی مذکور ثبت نام نمایید و مراحل دریافت مجوز را طی کنید. دقت داشته باشید شما باید از صفحه ی سامانه ی ذکر شده که ثبت نام شما را نشان می دهد Screenshot گرفته و تصویر آن را بارگذاری نمایید.

gharibion
September 19th, 2020, 00:00
سلام من داخل سایت تنظیم مقرارت عضو شدم و از هر جا اسکرین میگیرم گیر میدن
منظورشون از کدوم قسمته من نفهمیدم
از پنل کاربری یا داشبورد عکس میگیرم رد میزنن
صحفه ثبت نام کدوم بخش میشه؟
پیامشون
علت نقص اطلاعات
:
سلاممتقاضی ارجمندجهت دریافت لوگو طلایی می بایست اقدامات ذیل را انجام دهید :1- اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیرنظر به اینکه پروسه ی اخذ مجوز ، زمان بررسی خودش را دارد لطفا در سامانه ی مذکور ثبت نام نمایید و مراحل دریافت مجوز را طی کنید. دقت داشته باشید شما باید از صفحه ی سامانه ی ذکر شده که ثبت نام شما را نشان می دهد Screenshot گرفته و تصویر آن را بارگذاری نمایید.

با سلام،
از پنل کاربری سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر باید اسکرین شات بگیرید نه از پنل کاربری سایت خودتان.
حسب فعالیت سایت تان باید مجوز از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر داشته باشید.

Nextbot
September 19th, 2020, 00:46
با سلام،
از پنل کاربری سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر باید اسکرین شات بگیرید نه از پنل کاربری سایت خودتان.
حسب فعالیت سایت تان باید مجوز از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر داشته باشید.
از پنل کاربری سازمان مقررات عکس میگیرم رد کردن
میگن از صحفه ثبت نام اسکرین بگیرید
از داشبورد مقررات بازم عکس گرفتم اونم رد کردن